Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Altstadt
Eindhoven
19:30
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Bunder
Moorslede
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
21:30
CHV Noordkade
Veghel
19:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:30
De Bosuil
Weert
20:15
De Cammeleur
Dongen
De Domijnen
Sittard
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:00
Doopsgezinde Kerk Zwolle
Zwolle
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Estrado
Harderwijk
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fluor
Amersfoort
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Groene Engel
Oss
Groene Engel
Oss
20:30
Grote Kerk Enschede
Enschede
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium 't Beest
Goes
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
donderdag 17 mei 2018
Ali B - Koorts
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Flip Noorman De Biecht
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Nico & Vinz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
Son Mieux / The Brahms
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
EF
Vera, Groningen
Daniel Lohues
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Awash / Jason Waterfalls / Morres
Vorstin, Hilversum
vrijdag 18 mei 2018
21:00
Ragin' Pussy
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Anneke van Giersbergen / Residentie Orkest
013, Tilburg
19:30
Moeders Mooiste
013, Tilburg
Sjors van der Panne
Agnietenhof, Tiel
20:15
Frank Boeijen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Awkward I
Altstadt, Eindhoven
19:30
Golden Caves / The Rushians
Baroeg, Rotterdam
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
21:00
Crystal Dream
Bibelot, Dordrecht
20:30
Ralph Alessi This Against That ft. Ravi Coltrane
Bimhuis, Amsterdam
Pearl Jam UK
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jungle By Night
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
William Boeva - Reset
C.C. De Bunder, Moorslede
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Vandeven Band
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Hamish Anderson
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Nick & Simon
Chassé Theater, Breda
21:30
Stompin' Grounds
CHV Noordkade, Veghel
19:30
Kitchenette
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:30
Joep Pelt
De Bosuil, Weert
20:15
Piepschuim
De Cammeleur, Dongen
Leonie Meijer - Bella Italia
De Domijnen, Sittard
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
20:00
Johan
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Ex
De Spot, Middelburg
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Fuad Hassen - Held
Dok6, Panningen
20:00
Henriëtte de Groot
Doopsgezinde Kerk Zwolle, Zwolle
20:15
Michael Prins
Doornroosje, Nijmegen
20:00
julian Sas / de Bintangs
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Hillbilly Moonshiners speelt Mumford & Sons
Estrado, Harderwijk
20:15
Jetse de Jong Trio / Manon Nijenhuis
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Flint, Amersfoort
20:30
Def Americans: 50 years of Folsom Prison
Fluor, Amersfoort
21:00
L.A. Vation
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
One Tail One Head
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Gigant, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
MeisjeDjamila
Grenswerk, Venlo
21:00
Zingen voor je leven - door Chaja Koor
Groene Engel, Oss
Carnation / Izegrim
Groene Engel, Oss
20:30
Jeangu Macrooy
Grote Kerk Enschede, Enschede
21:00
Fred Wesley ft. Générations
Grounds, Rotterdam
20:00
Calandrya | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Knarsetand
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
The Bruceband
Hedon, Zwolle
20:30
KingFisher Sky
Hedon, Zwolle
20:00
Storksky en Mantra
Iduna, Drachten
20:15
Her Majesty
Junushoff Theater, Wageningen
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
For Evigt (Volbeat Tribute)
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
21:00
We Bless This Mess en oclaire
LOLA050, Groningen
Twarres
Luxor Live, Arnhem
20:00
Di-rect
Luxor Live, Arnhem
20:15
3J'S
Markant Uden, Uden
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Meervaart, Amsterdam
21:00
JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pablo Nouvelle
Melkweg, Amsterdam
21:00
Distillator
Metropool, Hengelo
20:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Mezz, Breda
20:15
The Hollies
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Bassekou Kouyaté en Habib Koité
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Likt
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
3Koteboebo
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bokoesam / Jacin Trill
Paard, Den Haag
Splendid
Paard, Den Haag
Blaudzun
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gundelach
Paradiso, Amsterdam
20:00
Koninklijk Heerlens Mannenkoor St. Pancratius - Florence Nightingale C
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Patronaat, Haarlem
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Podium 't Beest, Goes
Birth of Joy
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Bökkers
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniel Lohues
Schouwburg Hengelo, Hengelo