Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Werf
Aalst
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
18:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Trix
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Come to me @ Nr. 2 Music
Vorden
20:15
Cultura
Ede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Muze
Noordwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Muziekodroom
Hasselt
Orpheus
Apeldoorn
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
dinsdag 12 maart 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. De Werf, Aalst
21:30
Theo Sieben
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Van Common
Cinetol, Amsterdam
20:00
Le Mystère des Voix Bulgares / Lisa Gerrard
Concertgebouw, Amsterdam
00:00
The Bootleg Sixties
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Abdelkader Benali - Kalief van Nederland
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Julia Zahra
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
18:30
Blood Youth
Dynamo, Eindhoven
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
19:00
Mick Jenkins
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mike Plume
Merleyn, Nijmegen
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Crooked Colours
Paradiso, Amsterdam
19:00
Henry Jamison
Paradiso, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kamagurka
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Romy Monteiro
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
15:00
Tg Ilay - Glorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Hein
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Sólstafir
Trix, Antwerpen
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Zaantheater, Zaandam
Twenty One Pilots
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 13 maart 2019
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Crump/Laubrock/Smythe
Bimhuis, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Burgerweeshuis, Deventer
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Come to me @ Nr. 2 Music, Vorden
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Remy van Kesteren
De Maaspoort, Venlo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
20:00
Tommy Emmanuel/Simo
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Frank Blueka
Der Aa-theater, Groningen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:30
La Corneille
EKKO, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Patrick Laureij
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
19:00
Gnash
Melkweg, Amsterdam
18:00
Rosie Lowe
Melkweg, Amsterdam
22:00
Crooked Colours
Merleyn, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Munttheater, Weert
20:00
Mozes and the Firstborn
Muziekodroom, Hasselt
ANNE & LISA - Weltschmerz
Orpheus, Apeldoorn
Steve Gunn
Paard, Den Haag
Twenty One Pilots
Paleis 12, Brussel
20:30
Nik West
Paradiso, Amsterdam
20:00
Feels
Paradiso, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
Parktheater, Eindhoven
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Romy Monteiro
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Lakshmi - Adem
Theater De Omval, Diemen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sólstafir
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Salvatore Adamo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Godsmack
Trix, Antwerpen
19:30
Mick Jenkins
Trix, Antwerpen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch