PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -452
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 10 mrt
Cinetol
Amsterdam
3
21:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
ma 11 mrt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
6
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Bimhuis
Amsterdam
di 12 mrt
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Spant!
Bussum
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
C.C. De Werf
Aalst
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:30
Dynamo
Eindhoven
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Bitterzoet
Amsterdam
1
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
9
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
1
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Merleyn
Nijmegen
21:00
Paradiso
Amsterdam
ACU
Utrecht
1
21:30
Cacaofabriek
Helmond
wo 13 mrt
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg Odeon
Zwolle
S.C.C. De Ruchte
Someren
Filmtheater Luxor
Zutphen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
C.C. Breughelzaal
Bree
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
De Muze
Noordwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Lokeren
Lokeren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaters Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
De Kleine Willem
Enschede
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
1
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Junushoff Theater
Wageningen
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Paard
Den Haag
2
1

zondag 10 maart 2019

Foto Bass Drum Of Death
Bass Drum Of Death Cinetol, Amsterdam
3
21:00
The Gladiators Q-Factory, Amsterdam
22:00
Madison McFerrin Paradiso, Amsterdam

maandag 11 maart 2019

Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Three Faces Meervaart, Amsterdam
Foto Post Malone
Post Malone Sportpaleis, Antwerpen
19:00
Brother Ali Melkweg, Amsterdam
19:00
Fary Koninklijk Circus, Brussel
19:00
The Blaze Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Godsmack
Godsmack Melkweg, Amsterdam
6
1
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kris Delmhorst / Krista Detor Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Frans Bauer AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Tim Knol - Lost & Found 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:30
Night Lovell Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw Bimhuis, Amsterdam

dinsdag 12 maart 2019

00:00
The Bootleg Sixties Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Spant!, Bussum
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C. De Werf, Aalst
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Fresku - Voordat het te laat is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Zonder Verdoving Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Tg Ilay - Glorie Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:30
Blood Youth Dynamo, Eindhoven
19:00
Henry Jamison Paradiso, Amsterdam
19:00
Mick Jenkins Melkweg, Amsterdam
19:30
Sólstafir Trix, Antwerpen
Ruben Hein Theater de Griffioen, Amstelveen
Foto Steve Gunn
Steve Gunn Bitterzoet, Amsterdam
1
Foto Le Mystère des Voix Bulgares / Lisa Gerrard
Le Mystère des Voix Bulgares / Lisa Gerrard Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Twenty One Pilots
Twenty One Pilots Ziggo Dome, Amsterdam
9
20:00
Van Common Cinetol, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Kamagurka Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Abdelkader Benali - Kalief van Nederland De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Meervaart, Amsterdam
Romy Monteiro Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Diligentia, Den Haag
Foto Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Zaantheater, Zaandam
1
20:30
Julia Zahra De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mike Plume Merleyn, Nijmegen
21:00
Crooked Colours Paradiso, Amsterdam
Foto Klaus Johann Grobe
Klaus Johann Grobe ACU, Utrecht
1
21:30
Theo Sieben Cacaofabriek, Helmond

woensdag 13 maart 2019

00:00
Tania Kross - Carmen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas Acda - Motel Theater de Kom, Nieuwegein
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater de Blauwe Kei, Veghel
Anneke van Giersbergen - Inchecken Schouwburg Odeon, Zwolle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) S.C.C. De Ruchte, Someren
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Filmtheater Luxor, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C. Breughelzaal, Bree
Freek de Jonge - De Suppoost Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Purmaryn, Purmerend
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
The Bootleg Sixties Theater De Veste, Delft
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 C.C. Lokeren, Lokeren
Romy Monteiro Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry Theaters Tilburg, Tilburg
Arie & Silvester - Wie?! Parktheater, Eindhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! De Kleine Willem, Enschede
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Guzmán Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Schouwburg Ogterop, Meppel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Zaantheater, Zaandam
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Lievekamp, Oss
1
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Junushoff Theater, Wageningen
1
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Jochen Otten - Troosten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
Rosie Lowe Melkweg, Amsterdam
19:00
Gnash Melkweg, Amsterdam
19:30
Mick Jenkins Trix, Antwerpen
Foto Steve Gunn
Steve Gunn Paard, Den Haag
2
1
Pagina -452