Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Metropool
Hengelo
Nieuwe Kerk
Haarlem
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:30
Q-bus
Leiden
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Cacaofabriek
Helmond
Rotown
Rotterdam
013
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Vera
Groningen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
EKKO
Utrecht
21:30
Little Devil
Tilburg
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
El Corazon Roosendaal
Roosendaal
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Meervaart
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Spant!
Bussum
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Werftheater
Utrecht
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Muziekgieterij
Maastricht
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Prinsenhof
Best
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
13:30
DeLaMar
Amsterdam
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
Groene Engel
Oss
15:30
Molen De Ster
Utrecht
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
19:00
013
Tilburg
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Bibelot
Dordrecht
vrijdag 25 mei 2018
20:15
The Dire Straits Experience
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
The Book Of Genesis
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Her Majesty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
3J'S
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Abba Gold
Bibelot, Dordrecht
20:30
Def Americans
Gigant, Apeldoorn
20:30
JB Meijers / The Kings Rhythm Crew
De Spot, Middelburg
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
New Cool Collective
De Peppel, Zeist
20:30
Frankie & The Witch Fingers
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Gruppo Sportivo
Vorstin, Hilversum
20:30
Diggy Dex
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jacin Trill / Leafs
Metropool, Hengelo
Jeangu Macrooy
Nieuwe Kerk, Haarlem
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:30
Rob's Benefietconcert Alpe D'Huzes
De Bosuil, Weert
20:30
João Sabiá & Roda Fina
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Causes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ruth Koleva
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Coal Harbour
De Doelen, Rotterdam
20:30
SPOONFiSH
Q-bus, Leiden
20:30
Kili Kili Frou Frou / Lieve Louise en de Fanfare / Rose Marin
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
Christopher Paul Stelling
Paco Plumtrek, Almelo
Birth of Joy
Metropool Enschede, Enschede
21:00
DAAN (B)
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Steffen Morrison
Corneel, Lelystad
21:00
Frankie
Stroomhuis, Eindhoven
Graham Bonnet
Cacaofabriek, Helmond
Son Mieux / The Brahms
Rotown, Rotterdam
DeWolff
013, Tilburg
21:00
Sean Koch Trio
Hedon, Zwolle
21:00
De Dijk
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
The Oblivians
Vera, Groningen
21:00
Brigitte Kaandorp
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Storksky & Mantra
Altstadt, Eindhoven
21:00
TOKOLOKO: SPEAKEASY E.A.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
David Benjamin
Luxor Live, Arnhem
21:00
Ebo Taylor
Grounds, Rotterdam
21:00
De Koffers
Patronaat, Haarlem
21:00
Erik Ankoné
Het Bolwerk, Sneek
21:00
EP presentatie Vera's Charm + Marble Heart
LOLA050, Groningen
21:30
Guy One
EKKO, Utrecht
21:30
Farstreet
Little Devil, Tilburg
22:00
Hardstyle Pianist
Hedon, Zwolle
22:00
Darkraver / Deadly Guns / EZG / Sttrbstn / Sub Sonik
El Corazon Roosendaal, Roosendaal
22:30
Rootbag
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Chocolade
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Joost van Bellen
EKKO, Utrecht
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
23:45
Native Response w/ Etapp Kyle & The Persuader
Sugar Factory, Amsterdam
zaterdag 26 mei 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater de Stoep, Spijkenisse
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
Herman van Veen
Theater de Spiegel, Zwolle
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
Waylon
Muziekgieterij, Maastricht
Toppers in Concert - Pretty in Pink
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
Nederlands Jazz Archief Vriendendag
Beauforthuis, Austerlitz
13:30
Lenny Kaye / Patti Smith / Sean Wilentz
DeLaMar, Amsterdam
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
14:30
Come Out And Play Festival
Groene Engel, Oss
15:30
Woodlum
Molen De Ster, Utrecht
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
17:00
Ad Vanderveen
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
19:00
Marduk
013, Tilburg
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
Nick Mulvey
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Katy Perry
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Legends Of Rock Tribute Festival
Effenaar, Eindhoven
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pink Project
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Donnerwetter
dB's, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
New Cool Collective
Agnietenhof, Tiel
20:00
Golden Earring
Oktoberhallen, Wieze
20:00
G-Eazy
Vorst Nationaal, Brussel
Sleep
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Crash Course in Science
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Niko / Petersburg Orderer
Bibelot, Dordrecht