Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
De Ogtent
Duiven
20:15
Cultura
Ede
21:00
Altstadt
Eindhoven
18:00
Effenaar
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Metropool Enschede
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
21:30
So What!
Gouda
21:30
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:45
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Innocent
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Hoftheater
Raalte
00:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Perron-3
Rosmalen
21:00
Rotown
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Lewinski
Sneek
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
vrijdag 22 maart 2019
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
20:30
CHRD
Paard, Den Haag
20:15
Dan Stuart
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
19:30
KUENTA
Paard, Den Haag
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Modelbau / Synchronator
De Perifeer, Deventer
20:00
The Grand East
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Daily Indie
Bibelot, Dordrecht
Douwe Bob
Bibelot, Dordrecht
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
20:15
O'Dreams - Broken
Cultura, Ede
21:00
X Raiders
Altstadt, Eindhoven
18:00
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jennie Lena
ATLAS Theater, Emmen
Pestilence - Consuming Impulse anniversary
Metropool Enschede, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
21:30
Scram C Baby
So What!, Gouda
21:30
Scram C Baby
So What!, Gouda
Alex Roeka - En toen ineens
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Screaming Females
Vera, Groningen
21:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub - Lola Groningen
LOLA050, Groningen
20:45
Infected Records Tour: Steen + EZG + Steff
Simplon, Groningen
20:30
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lucky Fonz III
De Oosterpoort, Groningen
22:00
80's Verantwoord
Patronaat, Haarlem
20:30
Incognito
Patronaat, Haarlem
20:15
Winne
Patronaat, Haarlem
HAEVN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Janne Schra - Lalala Love
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: Maiden United
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Belzebong + Deville + Necromancers
Innocent, Hengelo
20:30
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
20:00
The Cool Quest
Metropool, Hengelo
20:00
Lakshmi - Adem
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Ernst Jansz
Vorstin, Hilversum
20:30
High Tide
Manifesto, Hoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Legendary Albums - Bruce Springsteen
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
The Church of Cash
Oefenbunker, Landgraaf
Romy Monteiro
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Kift 'TOP 30' Het beste uit 30 jaar De Kift
Neushoorn, Leeuwarden
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
Ruben Hein
Theater De Tuin, Leusden
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Schouwburg Lochem, Lochem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Def Americans
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Waltzburg
Doornroosje, Nijmegen
20:45
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Remy van Kesteren
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
The Bootleg Sixties
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Hoftheater, Raalte
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Theater De Verwachting, Ritthem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Merel Vercammen - Alles begint bij Bach
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
21:00
Tiny Ruins
Rotown, Rotterdam
Edwin Evers Band
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Lewinski, Sneek
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Ben Sims + Colin Benders
013, Tilburg
21:00
Angelus Apatrida
Little Devil, Tilburg
21:00
Soul Live
013, Tilburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Hausmagger
Hall Of Fame, Tilburg
Diggy Dex Karavaan clubtour
013, Tilburg
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Markant Uden, Uden
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Heel Holland Fikt
EKKO, Utrecht
20:30
Julia Zahra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dana Winner
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Angantyr / Grafjammer / Wrang
dB's, Utrecht
Bazart
TivoliVredenburg, Utrecht