PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -447
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 mrt
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ins Blau
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Tuin
Leusden
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
De Schakel
Gilze
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Posttheater
Arnhem
De Ogtent
Duiven
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg de Lawei
Drachten
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
013
Tilburg
1
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Waregem Expo
Waregem
20:00
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
Poppodium Volt
Sittard
1
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Lewinski
Sneek
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
P60
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Patronaat
Haarlem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Posttheater
Arnhem
1
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paard
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Manifesto
Hoorn

vrijdag 22 maart 2019

Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater Zuidplein, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Ins Blau, Leiden
Theo Nijland - En de rest is onzin Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Agora Theater Druten, Druten
Ruben Hein Theater De Tuin, Leusden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom De Molenberg, Delfzijl
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash Schaffelaartheater, Barneveld
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Onze Henry Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater De Klinker, Winschoten
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak De Schakel, Gilze
Murth Mossel - Pauwer Isala Theater, Capelle aan den IJssel
ANNE & LISA - Weltschmerz De Kleine Willem, Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Agnietenhof, Tiel
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Posttheater, Arnhem
Fabian Franciscus - Vlafeest De Ogtent, Duiven
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Zonder Verdoving Spant!, Bussum
Fresku - Voordat het te laat is Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll Schouwburg de Lawei, Drachten
18:00
Poppy Ajudha Melkweg, Amsterdam
18:00
Prognosis Effenaar, Eindhoven
19:00
Maribou State Melkweg, Amsterdam
19:30
BEER muziektheater - Mijn zus woont op de schoorsteenmantel 9+ Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
KUENTA Paard, Den Haag
20:00
Hausmagger Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Modelbau / Synchronator De Perifeer, Deventer
20:00
Daniel Blumberg - 'breaking Waves' M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Blackwave. Paradiso, Amsterdam
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Lakshmi - Adem Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Janne Schra - Lalala Love Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
The Grand East Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Remy van Kesteren Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Ernst Jansz De Vorstin, Hilversum
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Theater de Kampanje, Den Helder
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Toontje Lager Fluor, Amersfoort
20:00
Pestilence - Consuming Impulse anniversary Metropool Enschede, Enschede
20:00
Haas / Jon Tarifa Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
De Baron Cinetol, Amsterdam
20:00
Vive La Fête Gigant, Apeldoorn
Foto Diggy Dex Karavaan clubtour
Diggy Dex Karavaan clubtour 013, Tilburg
1
20:00
Merel Vercammen - Alles begint bij Bach ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Gabriel Rios Waregem Expo, Waregem
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Markant Uden, Uden
Foto Bazart
Bazart TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Laibach Melkweg, Amsterdam
1
Foto SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests
SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests Poppodium Volt, Sittard
1
20:00
Friday Night Live Club Dauphine, Amsterdam
20:00
CNCO La Madeleine, Brussel
20:00
Crazy Little Things Q-Factory, Amsterdam
20:00
Angantyr / Grafjammer / Wrang dB's, Utrecht
Foto Edwin Evers Band
Edwin Evers Band Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Lucky Fonz III De Oosterpoort, Groningen
Foto HAEVN
HAEVN Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Legendary Albums - Bruce Springsteen Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
The Daily Indie Bibelot, Dordrecht
20:00
The Cool Quest Metropool, Hengelo
20:00
The Church of Cash Oefenbunker, Landgraaf
20:00
KVS - Malcolm X Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden: Lewinski, Sneek
20:00
Teitur Joriskerk, Venlo
20:00
De Kift 'TOP 30' Het beste uit 30 jaar De Kift Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Boogie Beasts De Bosuil, Weert
20:00
Kenny B P60, Amstelveen
Foto Holland Zingt Hazes
Holland Zingt Hazes Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Florieke Beelen & Hans Pieter Herman Waalse Kerk, Amsterdam
Romy Monteiro De Harmonie, Leeuwarden
20:15
O'Dreams - Broken Cultura, Ede
20:15
3J'S - Heroes of Music De Maaspoort, Venlo
20:15
Daisy Correia De Kattendans, Bergeijk
20:15
Dan Stuart Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
The Kik Hertaalt! Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Max van den Burg - Paasbest Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Winne Patronaat, Haarlem
20:15
Yentl en de Boer - Magie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Diligentia, Den Haag
1
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Perron-3, Rosmalen
20:30
Edson Da Graça - Wakker Posttheater, Arnhem
1
20:30
Jennie Lena ATLAS Theater, Emmen
The Cats in the House Boerderij, Zoetermeer
20:30
CHRD Paard, Den Haag
20:30
Heel Holland Fikt EKKO, Utrecht
20:30
Julia Zahra TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
High Tide Manifesto, Hoorn
Pagina -447