Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Patronaat
Haarlem
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Muziekcentrum Enschede
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Mezz
Breda
De Weijer
Boxmeer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Prinsenhof
Best
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Gelredome
Arnhem
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
13:30
DeLaMar
Amsterdam
Amsterdam ArenA
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
16:00
De Bosuil
Weert
15:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
00:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
15:30
Café The Pocket
Katwijk
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
17:00
De Barones
Epe
Muziekcentrum Enschede
Enschede
PopEi
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:00
Parktheater
Eindhoven
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Sint-Walburgiskerk
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
14:30
Meervaart
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
P60
Amstelveen
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
zaterdag 26 mei 2018
Jett Rebel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Rood Adeo
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:00
Crash Course in Science
Nieuwe Nor, Heerlen
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Stripdagen Haarlem - St Tropez + The Hazzah
Patronaat, Haarlem
17:00
Ad Vanderveen
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Zitakula
Simplon, Groningen
20:00
Jamai
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Diggy Dex
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
21:00
Make Out Molly + Pavlove
Altstadt, Eindhoven
Her Majesty
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Effenaar, Eindhoven
20:00
Legends Of Rock Tribute Festival
Effenaar, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
20:00
10CC
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
Rowwen Heze
Iduna, Drachten
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
JazzLab: Tribute to Bill Withers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Niko / Petersburg Orderer
Bibelot, Dordrecht
20:00
Daniel Cane & The Rebellion
De Woeste Wieven , Diepenheim
23:00
NACHTTUIN
Burgerweeshuis, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
The Mafficks | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
20:00
G-Eazy
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Birth of Joy
Mezz, Breda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
11:00
Nederlands Jazz Archief Vriendendag
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
20:30
Stef Bos - Kern
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:30
Kris Berry / Paul van Kessel / Wicked Jazz Sounds
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
David Kweksilber Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Katy Perry
Ziggo Dome, Amsterdam
13:30
Lenny Kaye / Patti Smith / Sean Wilentz
DeLaMar, Amsterdam
Toppers in Concert - Pretty in Pink
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Ruben Hein
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Dire Straits Experience
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Danse le Duc
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
zondag 27 mei 2018
21:00
David Benjamin
Hedon, Zwolle
16:00
Laurence Jones
De Bosuil, Weert
15:30
Koninklijk Walram's Genootschap van Valkenburg
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
20:00
De Dijk
De Pul, Uden
19:00
The Øresund Space Collective
Little Devil, Tilburg
16:00
Moo Sessions #17 // Daniel Cane & The Rebellion
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
21:00
The Buttertones
V11, Rotterdam
21:00
Baba Zula
Grounds, Rotterdam
12:30
An Easy Sunday: Hakim (Sesamstraat)
Grounds, Rotterdam
11:30
Julie & Andreas
Het Heerenhuys, Rotterdam
00:00
Muziekcafé - Jeugdbigband, piano, zang, gitaar en viool
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Pestilence
Muziekgieterij, Maastricht
15:30
Pro
Café The Pocket, Katwijk
18:00
LIVE: Stage Experience Mei 2018 #2/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Zondagochtend Klassiek - Studium Chorale
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Russian Circles / Sumac
Patronaat, Haarlem
20:30
Rolling Blackouts Coastal Fever
Vera, Groningen
20:00
Live at Lola: The Courettes / The SoapGirls
LOLA050, Groningen
17:00
NO XQ'S
De Barones, Epe
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Bakersongs
PopEi, Eindhoven
20:00
Oblivians
Effenaar, Eindhoven
12:00
Wim van Hasselt & Eriko Takezawa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Parktheater, Eindhoven
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Bands in het Bos: Dif'Friends
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Jeangu Macrooy
Sint-Walburgiskerk, Arnhem
22:00
Devin Dawson
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mammal Hands
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Josh T. Pearson
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ed Prosek
Paradiso, Amsterdam
Nick Mulvey
Paradiso, Amsterdam
20:00
Katy Perry
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Gente De Zona
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Messiah
Concertgebouw, Amsterdam
The Damned
Melkweg, Amsterdam
19:30
Screaming Females
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Wild Child
Melkweg, Amsterdam
14:30
Muziekpodium Live
Meervaart, Amsterdam
Sjors van der Panne
Concertgebouw, Amsterdam
Brigitte Kaandorp
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Marduk
P60, Amstelveen
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch