Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
15:30
Molen De Ster
Utrecht
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
21:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
21:00
P3
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Prinsenhof
Best
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Simplon
Groningen
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Stathe
Utrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
15:30
Café The Pocket
Katwijk
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
17:00
De Barones
Epe
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Pul
Uden
00:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Markant Uden
Uden
14:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekcentrum Enschede
Enschede
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
15:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
11:00
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
PopEi
Eindhoven
20:15
Sint-Walburgiskerk
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
zaterdag 26 mei 2018
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Jacin Trill
Manifesto, Hoorn
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
22:00
Findlay
Merleyn, Nijmegen
20:30
Birth of Joy
Mezz, Breda
15:30
Woodlum
Molen De Ster, Utrecht
17:00
Ad Vanderveen
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
22:00
LIVE: Kiss, tribute by Kissterious
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Her Majesty
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Waylon
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
JazzLab: Tribute to Bill Withers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Jett Rebel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
23:30
Tante Joke Karaoke Band (officiële afterparty Straatfestival & Pride)
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Crash Course in Science
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Transpunk
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Golden Earring
Oktoberhallen, Wieze
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
10CC
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
21:00
Callahan Clearwater revival - tribute
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
21:00
Steffen Morrison - Movin' On Tour
P3, Purmerend
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
20:00
Stripdagen Haarlem - St Tropez + The Hazzah
Patronaat, Haarlem
21:30
Kris Berry / Paul van Kessel / Wicked Jazz Sounds
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Ruben Hein
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Dire Straits Experience
Podium Victorie, Alkmaar
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Naaz
Rotown, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Zitakula
Simplon, Groningen
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Alcuna Wilds
Stathe, Utrecht
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Schalm, Veldhoven
Herman van Veen
Theater de Spiegel, Zwolle
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater de Stoep, Spijkenisse
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Veste, Delft
Sleep
TivoliVredenburg, Utrecht
Sleep
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
melkbelly
V11, Rotterdam
20:00
G-Eazy
Vorst Nationaal, Brussel
21:00
The Lachy Doley Group
Vorstin, Hilversum
20:30
Beatles Tribute One After 909
Vorstin, Hilversum
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
22:00
Danse le Duc
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Katy Perry
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 27 mei 2018
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Mammal Hands
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Josh T. Pearson
Bitterzoet, Amsterdam
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
15:30
Pro
Café The Pocket, Katwijk
19:30
The Messiah
Concertgebouw, Amsterdam
Sjors van der Panne
Concertgebouw, Amsterdam
17:00
NO XQ'S
De Barones, Epe
16:00
Laurence Jones
De Bosuil, Weert
20:00
De Dijk
De Pul, Uden
00:00
Muziekcafé - Jeugdbigband, piano, zang, gitaar en viool
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Oblivians
Effenaar, Eindhoven
21:00
Baba Zula
Grounds, Rotterdam
12:30
An Easy Sunday: Hakim (Sesamstraat)
Grounds, Rotterdam
21:00
David Benjamin
Hedon, Zwolle
11:30
Julie & Andreas
Het Heerenhuys, Rotterdam
16:00
Moo Sessions #17 // Daniel Cane & The Rebellion
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
The Øresund Space Collective
Little Devil, Tilburg
20:00
Live at Lola: The Courettes / The SoapGirls
LOLA050, Groningen
20:00
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
14:30
Muziekpodium Live
Meervaart, Amsterdam
19:30
Gente De Zona
Melkweg, Amsterdam
The Damned
Melkweg, Amsterdam
19:00
Wild Child
Melkweg, Amsterdam
18:00
LIVE: Stage Experience Mei 2018 #2/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
12:00
Wim van Hasselt & Eriko Takezawa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Pestilence
Muziekgieterij, Maastricht
Brigitte Kaandorp
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
14:30
Bands in het Bos: Dif'Friends
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
15:30
Koninklijk Walram's Genootschap van Valkenburg
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Marduk
P60, Amstelveen
22:00
Devin Dawson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ed Prosek
Paradiso, Amsterdam
Nick Mulvey
Paradiso, Amsterdam
20:00
Zondagochtend Klassiek - Studium Chorale
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Parktheater, Eindhoven
Russian Circles / Sumac
Patronaat, Haarlem
Bakersongs
PopEi, Eindhoven
20:15
Jeangu Macrooy
Sint-Walburgiskerk, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Screaming Females
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
The Buttertones
V11, Rotterdam