Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekcentrum Enschede
Enschede
19:00
013
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Pul
Uden
Diligentia
Den Haag
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Prinsenhof
Best
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
Agnietenhof
Tiel
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:30
Iduna
Drachten
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
P3
Purmerend
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Patronaat
Haarlem
14:00
Baroeg
Rotterdam
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Het Bolwerk
Sneek
Flint
Amersfoort
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Zwerver
Oostende
Muziekgieterij
Maastricht
15:30
Molen De Ster
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Werftheater
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
12:30
Grounds
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
PopEi
Eindhoven
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Markant Uden
Uden
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Pul
Uden
22:00
Paradiso
Amsterdam
11:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Sint-Walburgiskerk
Arnhem
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
15:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
LOLA050
Groningen
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
P60
Amstelveen
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
00:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:30
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
17:00
De Barones
Epe
20:00
Effenaar
Eindhoven
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
15:30
Café The Pocket
Katwijk
20:30
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 26 mei 2018
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Katy Perry
Ziggo Dome, Amsterdam
21:30
Kris Berry / Paul van Kessel / Wicked Jazz Sounds
Podium Mozaiek, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Legends Of Rock Tribute Festival
Effenaar, Eindhoven
20:00
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Effenaar, Eindhoven
Lenny Kaye / Patti Smith / Sean Wilentz
DeLaMar, Amsterdam
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
22:00
LIVE: Kiss, tribute by Kissterious
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Make Out Molly + Pavlove
Altstadt, Eindhoven
20:15
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
19:00
Marduk
013, Tilburg
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Martijn Fischer zingt Hazes
De Pul, Uden
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
21:00
melkbelly
V11, Rotterdam
Naaz
Rotown, Rotterdam
23:00
NACHTTUIN
Burgerweeshuis, Deventer
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
11:00
Nederlands Jazz Archief Vriendendag
Beauforthuis, Austerlitz
New Cool Collective
Agnietenhof, Tiel
Nick Mulvey
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Niko / Petersburg Orderer
Bibelot, Dordrecht
20:00
Pink Project
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Poke / Ray Fuego
Duycker, Hoofddorp
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rood Adeo
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:30
Rowwen Heze
Iduna, Drachten
21:00
Ruben Hein
Podium Victorie, Alkmaar
Sleep
TivoliVredenburg, Utrecht
Sleep
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stef Bos - Kern
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Steffen Morrison - Movin' On Tour
P3, Purmerend
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Stripdagen Haarlem - St Tropez + The Hazzah
Patronaat, Haarlem
14:00
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
23:30
Tante Joke Karaoke Band (officiële afterparty Straatfestival & Pride)
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
The Dire Straits Experience
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Lachy Doley Group
Vorstin, Hilversum
20:00
The Mafficks | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
Tim Akkerman sings The Boss
Het Bolwerk, Sneek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
Toppers in Concert - Pretty in Pink
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Transpunk
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Verse Vis 2018
De Zwerver, Oostende
Waylon
Muziekgieterij, Maastricht
15:30
Woodlum
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:00
Zitakula
Simplon, Groningen
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 27 mei 2018
12:30
An Easy Sunday: Hakim (Sesamstraat)
Grounds, Rotterdam
21:00
Baba Zula
Grounds, Rotterdam
Bakersongs
PopEi, Eindhoven
14:30
Bands in het Bos: Dif'Friends
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
Brigitte Kaandorp
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
David Benjamin
Hedon, Zwolle
20:00
De Dijk
De Pul, Uden
22:00
Devin Dawson
Paradiso, Amsterdam
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ed Prosek
Paradiso, Amsterdam
19:30
Gente De Zona
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jeangu Macrooy
Sint-Walburgiskerk, Arnhem
20:30
Josh T. Pearson
Bitterzoet, Amsterdam
11:30
Julie & Andreas
Het Heerenhuys, Rotterdam
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Katy Perry
Ziggo Dome, Amsterdam
15:30
Koninklijk Walram's Genootschap van Valkenburg
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
16:00
Laurence Jones
De Bosuil, Weert
20:00
Live at Lola: The Courettes / The SoapGirls
LOLA050, Groningen
18:00
LIVE: Stage Experience Mei 2018 #2/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Mammal Hands
Bimhuis, Amsterdam
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Marduk
P60, Amstelveen
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
16:00
Moo Sessions #17 // Daniel Cane & The Rebellion
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
00:00
Muziekcafé - Jeugdbigband, piano, zang, gitaar en viool
ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:30
Muziekpodium Live
Meervaart, Amsterdam
Nick Mulvey
Paradiso, Amsterdam
17:00
NO XQ'S
De Barones, Epe
20:00
Oblivians
Effenaar, Eindhoven
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Pestilence
Muziekgieterij, Maastricht
15:30
Pro
Café The Pocket, Katwijk
20:30
Rolling Blackouts Coastal Fever
Vera, Groningen
Russian Circles / Sumac
Patronaat, Haarlem
19:30
Screaming Females
Sugar Factory, Amsterdam
Sjors van der Panne
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
The Øresund Space Collective
Little Devil, Tilburg
21:00
The Buttertones
V11, Rotterdam
The Damned
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Messiah
Concertgebouw, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Wild Child
Melkweg, Amsterdam