Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Theater de Kampanje
Den Helder
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Manifesto
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:30
Jacobikerk
Utrecht
20:00
Oktoberhallen
Wieze
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
De Peppel
Zeist
22:00
Merleyn
Nijmegen
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
14:30
Groene Engel
Oss
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Mezz
Breda
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Stathe
Utrecht
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
23:45
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
15:30
Café The Pocket
Katwijk
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
17:00
De Barones
Epe
Paradiso
Amsterdam
14:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
P60
Amstelveen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
Bimhuis
Amsterdam
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
LOLA050
Groningen
16:00
De Bosuil
Weert
15:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Sint-Walburgiskerk
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
11:00
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
21:00
Hedon
Zwolle
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Markant Uden
Uden
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
PopEi
Eindhoven
zaterdag 26 mei 2018
20:00
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Effenaar, Eindhoven
20:00
Legends Of Rock Tribute Festival
Effenaar, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:30
Kris Berry / Paul van Kessel / Wicked Jazz Sounds
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Katy Perry
Ziggo Dome, Amsterdam
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
Jett Rebel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
22:00
JazzLab: Tribute to Bill Withers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
20:00
Jamai
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Jacin Trill
Manifesto, Hoorn
Herman van Veen
Theater de Spiegel, Zwolle
Her Majesty
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Haux
EKKO, Utrecht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Veste, Delft
20:30
Grief & Gladness
Jacobikerk, Utrecht
20:00
Golden Earring
Oktoberhallen, Wieze
Gazpacho
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Gallowstreet
Grenswerk, Venlo
20:00
G-Eazy
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Fonkel
De Peppel, Zeist
22:00
Findlay
Merleyn, Nijmegen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
20:00
Donnerwetter
dB's, Utrecht
20:30
Diggy Dex
De Kleine Willem, Enschede
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
David Kweksilber Big Band
Bimhuis, Amsterdam
22:00
Danse le Duc
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Daniel Cane & The Rebellion
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
Crash Course in Science
Nieuwe Nor, Heerlen
14:30
Come Out And Play Festival
Groene Engel, Oss
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Callahan Clearwater revival - tribute
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Birth of Joy
Mezz, Breda
20:30
Beatles Tribute One After 909
Vorstin, Hilversum
20:30
Author & Punisher / Sumac
Doornroosje, Nijmegen
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Alcuna Wilds
Stathe, Utrecht
17:00
Ad Vanderveen
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
23:45
ABSTRACT ft. Abstract Division
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
10CC
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
zondag 27 mei 2018
20:00
Zondagochtend Klassiek - Studium Chorale
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Wim van Hasselt & Eriko Takezawa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Wild Child
Melkweg, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
The Messiah
Concertgebouw, Amsterdam
The Damned
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Buttertones
V11, Rotterdam
19:00
The Øresund Space Collective
Little Devil, Tilburg
Sjors van der Panne
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Screaming Females
Sugar Factory, Amsterdam
Russian Circles / Sumac
Patronaat, Haarlem
20:30
Rolling Blackouts Coastal Fever
Vera, Groningen
15:30
Pro
Café The Pocket, Katwijk
19:30
Pestilence
Muziekgieterij, Maastricht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Oblivians
Effenaar, Eindhoven
17:00
NO XQ'S
De Barones, Epe
Nick Mulvey
Paradiso, Amsterdam
14:30
Muziekpodium Live
Meervaart, Amsterdam
00:00
Muziekcafé - Jeugdbigband, piano, zang, gitaar en viool
ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:00
Moo Sessions #17 // Daniel Cane & The Rebellion
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
Marduk
P60, Amstelveen
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Mammal Hands
Bimhuis, Amsterdam
18:00
LIVE: Stage Experience Mei 2018 #2/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Live at Lola: The Courettes / The SoapGirls
LOLA050, Groningen
16:00
Laurence Jones
De Bosuil, Weert
15:30
Koninklijk Walram's Genootschap van Valkenburg
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Katy Perry
Ziggo Dome, Amsterdam
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:30
Julie & Andreas
Het Heerenhuys, Rotterdam
20:30
Josh T. Pearson
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Jeangu Macrooy
Sint-Walburgiskerk, Arnhem
19:30
Gente De Zona
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ed Prosek
Paradiso, Amsterdam
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Parktheater, Eindhoven
22:00
Devin Dawson
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Dijk
De Pul, Uden
21:00
David Benjamin
Hedon, Zwolle
Brigitte Kaandorp
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
14:30
Bands in het Bos: Dif'Friends
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Bakersongs
PopEi, Eindhoven