Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
013
Tilburg
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
22:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:45
Rockhal
Esch zur Alzette
De Maaspoort
Venlo
Theater De Veste
Delft
Melkweg
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Kavka
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Het Koffiehuis
Noordwijk
20:00
Simplon
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Zaantheater
Zaandam
Cinetol
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Paradiso
Amsterdam
Mezz
Breda
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Markant Uden
Uden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Garage Amsterdam
Amsterdam-Zuidoost
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Depot
Leuven
Het Wennekerpand
Schiedam
Scheldetheater
Terneuzen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
zondag 17 maart 2019
16:00
Ellen ten Damme
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
18:00
Dub Explorations
Melkweg, Amsterdam
21:00
Derek & the Dirt
De Zwerver, Oostende
15:00
Daisy Correia
Theater de Stoep, Spijkenisse
16:00
Combattimento - Concertpodium Domani
De Maaspoort, Venlo
20:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Theater Aan De Slag, Culemborg
19:15
An Evening with Branford Marsalis
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Kantine Walhalla, Rotterdam
Alestorm
013, Tilburg
20:30
3J'S
Simplon, Groningen
20:00
Tommy Emmanuel/Simo
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 18 maart 2019
Zak Abel
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ural Thomas and The Pain
Paradiso, Amsterdam
The Internet
Paradiso, Amsterdam
00:00
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Panic! At The Disco
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Mercy John
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Live at LOLA: Pokerface [Thrash/Death Metal,UK)
LOLA050, Groningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
James Chance & Les Contorsions
Paard, Den Haag
dinsdag 19 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
20:00
Yentl en de Boer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Windhand
Patronaat, Haarlem
Vintage Trouble
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Tommy Emmanuel/Simo
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
The Jaydees
Cacaofabriek, Helmond
00:00
The Bootleg Sixties
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
22:00
Tennyson
Paradiso, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Steve Mason
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
SIK-K World Tour
Q-Factory, Amsterdam
20:45
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Rockhal, Esch zur Alzette
Romy Monteiro
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
Poets of the Fall
Melkweg, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Nekromantix
Kavka, Antwerpen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martin Solveig
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lil Xan
La Madeleine, Brussel
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Kabaka Pyramid
De Helling, Utrecht
20:00
James Chance & die Contortions + Dead Neanderthals
dB's, Utrecht
20:00
Het Kingston Kwartet
Het Koffiehuis, Noordwijk
20:00
GZA Genius
Simplon, Groningen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
David Nance
Cinetol, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Britta Maria & Maurits Fondse
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Boris / Jennie Lena / Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
woensdag 20 maart 2019
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Windhand + Grime
Effenaar, Eindhoven
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Trombone Shorty
Paradiso, Amsterdam
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Mezz, Breda
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
The Bootleg Sixties
Muziekcentrum Enschede, Enschede
19:00
Teitur
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Sonata Arctica / Witherfall
Patronaat, Haarlem
20:30
slowthai
Garage Amsterdam, Amsterdam-Zuidoost
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Six Strings Sessions XL
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Het Depot, Leuven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
Romy Monteiro
Scheldetheater, Terneuzen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nicki Minaj
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam