PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -446
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 26 mei
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
Theater De Veste
Delft
Muziekgieterij
Maastricht
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
DeLaMar
Amsterdam
1
14:00
Baroeg
Rotterdam
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:30
Groene Engel
Oss
15:30
Molen De Ster
Utrecht
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
19:00
013
Tilburg
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agnietenhof
Tiel
1
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
TivoliVredenburg
Utrecht
5
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
3
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
De Zwerver
Oostende
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
Muziekcentrum Enschede
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
6
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Jacobikerk
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
Iduna
Drachten
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Pul
Uden
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
P3
Purmerend
21:00
De Vorstin
Hilversum
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
Het Bolwerk
Sneek
1
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
1
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
V11
Rotterdam
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Merleyn
Nijmegen
2
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
23:45
Filmtheater Luxor
Zutphen
zo 27 mei
00:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Concertgebouw
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Parktheater
Eindhoven
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Grounds
Rotterdam
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem

zaterdag 26 mei 2018

Jeroen van Merwijk - Lucky Theater de Kampanje, Den Helder
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts Spant!, Bussum
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Theater De Veste, Delft
Waylon Muziekgieterij, Maastricht
Toppers in Concert - Pretty in Pink Amsterdam ArenA, Amsterdam
Leonie Meijer - Bella Italia Theater de Stoep, Spijkenisse
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
11:00
K3 Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
Nederlands Jazz Archief Vriendendag Beauforthuis, Austerlitz
Foto Lenny Kaye / Patti Smith / Sean Wilentz
Lenny Kaye / Patti Smith / Sean Wilentz DeLaMar, Amsterdam
1
14:00
Submit Fest Baroeg, Rotterdam
14:00
K3 Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:30
Come Out And Play Festival Groene Engel, Oss
15:30
Woodlum Molen De Ster, Utrecht
17:00
Ad Vanderveen Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
17:00
K3 Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
19:00
Marduk 013, Tilburg
19:30
Rob en Emiel- Blow me away Theater De Leest, Waalwijk
Foto Nick Mulvey
Nick Mulvey Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Transpunk Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Stripdagen Haarlem - St Tropez + The Hazzah Patronaat, Haarlem
20:00
Golden Earring Oktoberhallen, Wieze
20:00
Zonder verdoving Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto New Cool Collective
New Cool Collective Agnietenhof, Tiel
1
20:00
Zitakula Simplon, Groningen
20:00
Crash Course in Science Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Gallowstreet Grenswerk, Venlo
20:00
10CC Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Pink Project Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Daniel Cane & The Rebellion De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
Niko / Petersburg Orderer Bibelot, Dordrecht
20:00
Jamai De Oosterpoort, Groningen
20:00
Poke / Ray Fuego Duycker, Hoofddorp
20:00
Legends Of Rock Tribute Festival Effenaar, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen - Showponies Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Sleep
Sleep TivoliVredenburg, Utrecht
5
20:00
G-Eazy Vorst Nationaal, Brussel
20:00
LEGENDS of ROCK Tribute Tour Effenaar, Eindhoven
20:00
Frank Boeijen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
EO-Jongerendag Gelredome, Arnhem
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Donnerwetter dB's, Utrecht
20:00
Katy Perry Ziggo Dome, Amsterdam
3
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Mafficks | Haags Pop Centrum Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Verse Vis 2018 De Zwerver, Oostende
Foto Her Majesty
Her Majesty Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
Marco Borsato Muziekcentrum Enschede, Enschede
Foto Sleep
Sleep TivoliVredenburg, Utrecht
6
20:15
Yentl & de Boer - Magie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Diggy Dex De Kleine Willem, Enschede
20:30
Grief & Gladness Jacobikerk, Utrecht
20:30
David Kweksilber Big Band Bimhuis, Amsterdam
20:30
Rood Adeo Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Bløf Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Haux EKKO, Utrecht
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen Meervaart, Amsterdam
20:30
Gazpacho Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Rowwen Heze Iduna, Drachten
20:30
The Dire Straits Experience Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Birth of Joy Mezz, Breda
20:30
Martijn Fischer zingt Hazes De Pul, Uden
20:30
Author & Punisher / Sumac Doornroosje, Nijmegen
20:30
Beatles Tribute One After 909 De Vorstin, Hilversum
20:30
Stef Bos - Kern Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Make Out Molly + Pavlove Altstadt, Eindhoven
21:00
Jacin Trill Manifesto, Hoorn
21:00
Alcuna Wilds Stathe, Utrecht
21:00
Ruben Hein Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Steffen Morrison - Movin' On Tour P3, Purmerend
21:00
The Lachy Doley Group De Vorstin, Hilversum
Foto Naaz
Naaz Rotown, Rotterdam
1
21:00
Callahan Clearwater revival - tribute Openluchttheater Engbergen, Voorst
Foto Tim Akkerman sings The Boss
Tim Akkerman sings The Boss Het Bolwerk, Sneek
1
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
1
21:00
Fonkel De Peppel, Zeist
21:00
melkbelly V11, Rotterdam
21:30
Kris Berry / Paul van Kessel / Wicked Jazz Sounds Podium Mozaiek, Amsterdam
22:00
Danse le Duc Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
LIVE: Kiss, tribute by Kissterious Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Findlay Merleyn, Nijmegen
2
22:00
JazzLab: Tribute to Bill Withers Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
NACHTTUIN Burgerweeshuis, Deventer
23:30
Tante Joke Karaoke Band (officiële afterparty Straatfestival & Pride) Neushoorn, Leeuwarden
23:45
ABSTRACT ft. Abstract Division Filmtheater Luxor, Zutphen

zondag 27 mei 2018

00:00
Muziekcafé - Jeugdbigband, piano, zang, gitaar en viool ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sjors van der Panne Concertgebouw, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
11:00
K3 Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
Dirk Scheele - Feest!!! Parktheater, Eindhoven
11:00
Meezingochtend Beauforthuis, Austerlitz
11:30
Julie & Andreas Het Heerenhuys, Rotterdam
12:00
Wim van Hasselt & Eriko Takezawa Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
An Easy Sunday: Hakim (Sesamstraat) Grounds, Rotterdam
14:00
K3 Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:30
Bands in het Bos: Dif'Friends Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Pagina -446