Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Statenzaal
Zwolle
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
C.C. Westrand
Dilbeek
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Water Moulin
Tournai
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Vera
Groningen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Simplon
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
DeLaMar
Amsterdam
Casino Beringen
Beringen
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Effenaar
Eindhoven
De Meester
Almere
Wilminktheater
Enschede
Flint
Amersfoort
14:00
Goffertpark
Nijmegen
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Mezz
Breda
19:00
Mike's Music Place
Haarlem
Parkeergarage WTC-Beursplein
Rotterdam
19:30
Paardcafe
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
dB's
Utrecht
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Bibelot
Dordrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
So What!
Gouda
20:30
Keizersgrachtkerk
Amsterdam
20:30
Robuust
Middelburg
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Café De Meister
Geleen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Corneel
Lelystad
21:00
Cafe Casablanca
Amsterdam
21:00
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
donderdag 31 mei 2018
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Laura Veirs
Bitterzoet, Amsterdam
Courtney Barnett
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Postrock: If Anything Happens to the Cat + Cold Cold Nights
Wolbodo, Delft
20:00
Pere Ubu
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Slim Cessna's Auto Club
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Gallowstreet
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Kite String Tangle
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pokey Lafarge
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nathalie Baartman - Voest
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
LUMEN
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Lukas Batteau / Niko / Robin Kester
dB's, Utrecht
20:15
Carel Kraayenhof Ensemble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
LOS muziektheater - Vast
Markant Uden, Uden
20:15
Suritoppers
Meervaart, Amsterdam
20:30
Bill Stewart / Larry Goldings / Peter Bernstein
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Her Majesty
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Black Bombaim / Peter Brotzmann
EKKO, Utrecht
20:30
Jeangu Macrooy
Statenzaal, Zwolle
20:30
Suzan Seegers: Suus op haar best
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Freek de Jonge
C.C. Westrand, Dilbeek
20:30
Vintage Future & Mell
Vorstin, Hilversum
20:30
Los Pirañas
Water Moulin, Tournai
21:00
Awkward I
Hedon, Zwolle
21:00
Chad VanGaalen
Vera, Groningen
21:00
The Burying Ground
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Black Bottle Riot
Luxor Live, Arnhem
21:00
Tom Browne
Groene Engel, Oss
21:00
Klankjes en drankjes
Poppodium Volt, Sittard
21:00
19-Twenty@LOLA
LOLA050, Groningen
21:30
UP: The Freelancers
Simplon, Groningen
22:00
Jonathan Toubin's New York Night Train / Soul Clap Dance Off
Paradiso, Amsterdam
23:15
Canshaker Pi
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 01 juni 2018
Trijntje Oosterhuis
De Nieuwe Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Casino Beringen, Beringen
Herman van Veen
Parktheater, Eindhoven
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Waylon
Effenaar, Eindhoven
New Cool Collective
De Meester, Almere
Daniel Lohues
Wilminktheater, Enschede
Alex Klaasen - Showponies
Flint, Amersfoort
14:00
Fortarock
Goffertpark, Nijmegen
17:00
Flip Noorman De Biecht
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Faith: A Tribute to George Michael
Mezz, Breda
19:00
Oriens
Mike's Music Place, Haarlem
Klangstof Locatie: Dak, Parkeergarage WTC/Beursplein
Parkeergarage WTC-Beursplein, Rotterdam
19:30
Kid Harlequin
Paardcafe, Den Haag
19:30
EZG
Paard, Den Haag
19:30
Toke / Year of the Cobra
dB's, Utrecht
John Cleese
CCXL Theater, Vlissingen
20:00
Joan Baez
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ryan McGarvey
Metropool, Hengelo
20:00
Tim Akkerman sings The Boss
Grenswerk, Venlo
20:00
De Dijk
Hedon, Zwolle
20:00
Gavin James
TivoliVredenburg, Utrecht
Kamasi Washington
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lekker Weer
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Her Majesty
Theater Kerkrade, Kerkrade
Awkward I
Bibelot, Dordrecht
20:00
Fratsen
Luxor Live, Arnhem
20:00
Nouveau Vélo
Mezz, Breda
20:00
David Benjamin + support
Simplon, Groningen
20:00
Meschiya Lake & the Dizzy Birds
De Spot, Middelburg
20:00
KRUPA & the Genes
Op Zeezand, Amsterdam
20:15
Frans Bauer
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Stef Bos - Kern
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Jef Neve
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Gé Reinders
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Markant Uden, Uden
20:15
Suritoppers
Meervaart, Amsterdam
20:15
Infloyd
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Toon Roos & Friends
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Carel Kraayenhof
Vorstin, Hilversum
20:30
Belief / Break Away
So What!, Gouda
20:30
Jeangu Macrooy
Keizersgrachtkerk, Amsterdam
20:30
Hannah Epperson
Robuust, Middelburg
20:30
Edwin Evers Band - UITVERKOCHT
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Temko
De Doelen, Rotterdam
20:30
Peach Pit
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Burgerpop ft. Grim Ordeal (CD-Release)
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Elusion, Alwaid, Aonia
Café De Meister, Geleen
20:30
Brandon Delagraentiss
Molen De Ster, Utrecht
20:45
Gallowstreet
Doornroosje, Nijmegen
20:45
Hardcore Vrijdag
Neushoorn, Leeuwarden
Birth of Joy
Corneel, Lelystad
21:00
Jazzkia / Saskia Laroo / Warren Byrd
Cafe Casablanca, Amsterdam
21:00
Nicky Jam
AFAS Live, Amsterdam
21:00
NIEUWE VANGST: MANTRA + STORKSKY
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Ellen ten Damme: Paris - Berlin
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther