PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -444
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 23 mrt
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
EKKO
Utrecht
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
20:30
Groote Weiver
Wormerveer
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Rockhal
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
The Box
Amsterdam
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
1
21:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
21:00
De Pul
Uden
21:00
Grounds
Rotterdam
2
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Vera
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
So What!
Gouda
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
O.J.C. Walhalla
Sevenum
21:00
The Box
Amsterdam
21:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
Manifesto
Hoorn
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:45
Melkweg
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
013
Tilburg
3
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
zo 24 mrt
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
DeLaMar
Amsterdam
14:00
Paard
Den Haag
14:00
Dynamo
Eindhoven
14:00
De Amer
Amen
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
14:30
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
1
14:30
Metropool Enschede
Enschede
14:30
Grounds
Rotterdam
15:00
EKKO
Utrecht
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
15:00
Groene Engel
Oss
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
15:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
15:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
15:00
013
Tilburg
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
15:00
De Oosterpoort
Groningen
15:30
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
15:30
Iduna
Drachten
dB's
Utrecht
1
16:00
Grenswerk
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Burgerweeshuis
Deventer
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
19:30
Het Bolwerk
Sneek

zaterdag 23 maart 2019

Romy Monteiro Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Bertolf - Soelaas Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Bazart Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Foto Black Box Revelation
Black Box Revelation EKKO, Utrecht
1
20:30
Powl Ameerali Meervaart, Amsterdam
20:30
The Slideshows De Nieuwe Anita, Amsterdam
Foto Crystal Fighters
Crystal Fighters Melkweg, Amsterdam
1
20:30
Danny Loef Groote Weiver, Wormerveer
20:30
Julia Zahra Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Harold Lôpez-Nussa Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
Yuna Paradiso, Amsterdam
20:30
Di-rect - Rolling With the Punches Musis, Arnhem
20:30
Elliott Murphy Spirit of 66, Verviers
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Janne Schra - Lalala Love Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
MOST WANTED 2019 Melkweg, Amsterdam
20:30
ROLR De Spot, Middelburg
20:30
NONA Fluor, Amersfoort
20:30
Richard Barbieri - Planets & Persona (& More) Cacaofabriek, Helmond
20:30
Diggy Dex Karavaan clubtour Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Elo Show Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Allusinlove Cinetol, Amsterdam
20:30
Snelle Simplon, Groningen
20:30
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Therapie Taxi Rockhal,
21:00
The Wild Romance Podium 't Beest, Goes
21:00
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers Poppodium Volt, Sittard
21:00
Full Moon presents White Moon The Box, Amsterdam
21:00
Winne Hall Of Fame, Tilburg
Foto Broken Brass Ensemble
Broken Brass Ensemble Paradiso, Amsterdam
1
21:00
Back to Blondie Muziekcafé Tam Tam, Deurne
21:00
Tape Toy De Pul, Uden
21:00
Kel Assouf Grounds, Rotterdam
2
21:00
Callkoen / Scotch Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Het Bolwerk, Sneek
21:00
First Breath After Coma Vera, Groningen
21:00
Daredevils De Peppel, Zeist
21:00
Marike Jager So What!, Gouda
Foto Bad Breeding / Feels / Screaming Females
Bad Breeding / Feels / Screaming Females Rotown, Rotterdam
1
21:00
Anna-Rose Altstadt, Eindhoven
21:00
Def Americans Xinix, Nieuwendijk
21:00
No Man's Valley O.J.C. Walhalla, Sevenum
21:00
Full Moon presents White Moon The Box, Amsterdam
21:00
Powermode Dynamo, Eindhoven
21:00
Young Ellens Manifesto, Hoorn
22:00
808 Soundsystem / Ozsipark Patronaat, Haarlem
22:00
Encore: Madeintyo Melkweg, Amsterdam
22:00
Beats: Magnifique DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Into the Arcane / shuulak Muziekcafé Helmond, Helmond
22:45
Dave Clarke Presents: Whip it WAVE - Dave Clarke / Dollkraut Band e.a. Melkweg, Amsterdam
23:00
Stille Chaos Doornroosje, Nijmegen
23:00
Pendulum 013, Tilburg
3
23:00
ALARM! Neushoorn, Leeuwarden

zondag 24 maart 2019

00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Beauforthuis, Austerlitz
Ruben Hein De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek Theater Hof 88, Almelo
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Theater Dakota, Den Haag
00:00
The Bootleg Sixties Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Tania Kross - Carmen DeLaMar, Amsterdam
14:00
Hippe Gasten Paard, Den Haag
14:00
Excel Dynamo, Eindhoven
14:00
Dan Stuart De Amer, Amen
14:30
Roos Galjaard & Sebastiaan Wiering Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
14:30
Boo Boo Davis Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
1
14:30
Imora Mariel Metropool Enschede, Enschede
14:30
choro festival Grounds, Rotterdam
15:00
Audio Adam EKKO, Utrecht
15:00
Nederlands Blazers Ensemble - Mahler, Das Lied von der Erde Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh! De Nieuwe Regentes, Den Haag
15:00
Mardi Gras / The Blue Jacket Jazz Band Groene Engel, Oss
15:00
Eric Vaarzon Morel Het Wennekerpand, Schiedam
15:00
Dennis Kolen Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
15:00
James Oesi Cultuurschip Thor, Zwolle
15:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass 013, Tilburg
15:00
Reduced To Ashes European Tour - met o.a. Pestilence + Bleeding Gods + Baroeg, Rotterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
15:00
Lex Jasper / Noordpool Orkest De Oosterpoort, Groningen
15:30
Flavium Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
15:30
Ethan Johns / Sari Schorr Iduna, Drachten
Foto Komatsu + Deadsmoke + Tons
Komatsu + Deadsmoke + Tons dB's, Utrecht
1
16:00
Calico Jack Fest Grenswerk, Venlo
16:00
Het Café van Pollux - Frans Pollux en gasten De Maaspoort, Venlo
16:00
Freedom's Cool Festival Doornroosje, Nijmegen
16:00
Peter Beets / Stochelo Rosenberg TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Poetry Girl BHC (Bij Huize Corné), Breda
16:15
Yasgur Gigant, Apeldoorn
17:00
Rhinorino Burgerweeshuis, Deventer
18:00
Véronic DiCaire Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:00
Perturbator Melkweg, Amsterdam
19:00
Fleurie Melkweg, Amsterdam
19:30
Don Airey De Pul, Uden
19:30
The Church of Cash Het Bolwerk, Sneek
Pagina -444