Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Simplon
Groningen
20:30
So What!
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
Wilminktheater
Enschede
20:00
Altstadt
Eindhoven
16:30
Baroeg
Rotterdam
22:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Café De Meister
Geleen
21:00
Café De Speeltuin
Breda
20:00
Cinetol
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
De Klos
Emmeloord
23:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Spot
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
13:00
Goffertpark
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
23:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
23:30
Luxor Live
Arnhem
Manifesto
Hoorn
23:30
Melkweg
Amsterdam
12:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
12:00
P3
Purmerend
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
Sparta Stadion 'Het Kasteel'
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Stathe
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Jack
Eindhoven
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
21:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
15:00
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Cellebroederskapel
Maastricht
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Helling
Utrecht
15:00
De Terp
Oudorp
20:00
De Zwerver
Oostende
vrijdag 01 juni 2018
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
20:00
David Benjamin + support
Simplon, Groningen
20:30
Belief / Break Away
So What!, Gouda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Paralell w/ Wolf + Lamb
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
20:15
Gé Reinders
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Her Majesty
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Gavin James
TivoliVredenburg, Utrecht
Beechwood
Vera, Groningen
20:30
Carel Kraayenhof
Vorstin, Hilversum
Daniel Lohues
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 02 juni 2018
20:00
MotorBongo
Altstadt, Eindhoven
16:30
Boneheadz / Snaggletoöth / The Dutch Disciples / Vandale
Baroeg, Rotterdam
22:00
Wantijpop: Officiële Afterparty
Bibelot, Dordrecht
20:30
Bob Reynolds Group
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Senior Citizens
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Xeno & Oaklander
Botanique, Brussel
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Start / Over
Café De Meister, Geleen
21:00
Jellephant & the Phantoms
Café De Speeltuin, Breda
20:00
Big Ups
Cinetol, Amsterdam
John Cleese
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
The Kendolls / We'rewolves / Wildebeast
dB's, Utrecht
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Backland
De Klos, Emmeloord
23:00
AOA By Night - De Marktkantine
De Marktkantine, Amsterdam
20:00
Equalz + Yung Felix + Vyd & Midda
De Meester, Almere
20:30
The Sore Losers
De Spot, Middelburg
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
20:15
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
20:00
Different Stones
Gebouw-T, Bergen op Zoom
13:00
Fortarock
Goffertpark, Nijmegen
20:30
Ryan McGarvey
Groene Engel, Oss
23:00
Breakbaar Ft. The Outsiders
Hedon, Zwolle
Waylon
Hedon, Zwolle
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Wave Invasion: Xtort en Noire Antidote
Little Devil, Tilburg
23:30
Free Your Mind Festival 2018 - Official Afterparty
Luxor Live, Arnhem
New Cool Collective
Manifesto, Hoorn
23:30
Arnabeat
Melkweg, Amsterdam
12:00
Rebellion
Melkweg, Amsterdam
23:00
Free Your Mind Afterparty: Collider + Naim Abu
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Bruceband
Metropool, Hengelo
20:00
LIVE: Reggae Rhythms
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Sin Pausa Ft Aldonso Eduardo Herrera ("El Coco")
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
The Dutch Eagles - Fly like an Eagle
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Def Americans - Johnny Cash live at Folsom Prison 50 year anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
Gazpacho
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Oliver - EP Release
Nieuwe Nor, Heerlen
De Dijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Brigitte Kaandorp
Openluchttheater Cabrio, Soest
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Ellen ten Damme: Paris - Berlin
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
ABBA - tribute
Openluchttheater Engbergen, Voorst
12:00
AttitudeFest
P3, Purmerend
19:30
Nina June
Paard, Den Haag
20:30
The Burying Ground
Paco Plumtrek, Almelo
22:00
Louis Baker
Paradiso, Amsterdam
Ben Folds
Paradiso, Amsterdam
Daniel Lohues
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Herman van Veen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Cheap Thrills
Patronaat, Haarlem
20:00
CLUB 40 (35+ Clubnight)
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Jaap Corn
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
14:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
Broederliefde & Friends
Sparta Stadion 'Het Kasteel', Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Saman Amini
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Sured
Stathe, Utrecht
20:15
Her Majesty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Shades Of Deep Purple
The Jack, Eindhoven
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Schie, Schiedam
Trijntje Oosterhuis
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric Corton
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theaterhotel Almelo, Almelo
Johan
TivoliVredenburg, Utrecht
Moon Moon Moon / Robin Kester
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Anderson East
Tolhuistuin, Amsterdam
23:30
Downstage: Moon King
Vera, Groningen
23:00
Black Dynamite / Duke Hugh / Makala / Pushin Wood
Vera, Groningen
21:00
The LSB Experience, The Royaltees & VanderLinde: Benefiet voor Weeshui
Vorstin, Hilversum
22:00
X-AMS
Westerunie, Amsterdam
zondag 03 juni 2018
20:00
Thom Yorke
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Saint Jhn
Bitterzoet, Amsterdam
15:00
Opening Expo - Optreden Ping Pong Poezie
Cacaofabriek, Helmond
17:00
James Oesi
Cellebroederskapel, Maastricht
14:00
Brabants Operettekoor op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:15
Johann Markel / Matthew Baker
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
Laster / Terzij De Horde
dB's, Utrecht
16:00
Sue Foley
De Bosuil, Weert
20:15
The Sea and Cake
De Helling, Utrecht
15:00
La Cicala
De Terp, Oudorp
20:00
Lonesome Shack (US) + support
De Zwerver, Oostende