PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -443
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Klinker
Winschoten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Storm
Winterswijk
De Maagd
Bergen op Zoom
1
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kunstgreep
Oostzaan
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Schakel
Gilze
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agora Theater Druten
Druten
Schaffelaartheater
Barneveld
Spant!
Bussum
Agnietenhof
Tiel
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zaantheater
Zaandam
18:00
Effenaar
Eindhoven
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Gigant
Apeldoorn
Poppodium Volt
Sittard
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Cinetol
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
Waregem Expo
Waregem
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Bibelot
Dordrecht
013
Tilburg
1
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Lewinski
Sneek
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Cultura
Ede
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem

vrijdag 22 maart 2019

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
The Bootleg Sixties Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Purmaryn, Purmerend
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Schouwburg Venray, Venray
Javier Guzman - Guzmán Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schouwburg Venray, Venray
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Theater Bouwkunde, Deventer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater De Klinker, Winschoten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Het Postkantoor, Bovenkarspel
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Spant!, Bussum
Ali B - Koorts Chassé Theater, Breda
Kiki Schippers - Waar De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om Alles! De Maagd, Bergen op Zoom
1
00:00
Tania Kross - Carmen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Ploeg Ultimatum De Kunstgreep, Oostzaan
Alex Roeka - En toen ineens Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Het Park, Hoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak De Schakel, Gilze
Fresku - Voordat het te laat is Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Agora Theater Druten, Druten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Zonder Verdoving Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Agnietenhof, Tiel
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Ins Blau, Leiden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Schouwburg Het Park, Hoorn
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater De Winsinghhof, Roden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater Zuidplein, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash Schaffelaartheater, Barneveld
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Posttheater, Arnhem
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Parkgebouw, Rijssen
Tineke Schouten - Highlights Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Clean Pete - Afblijven Schouwburg Odeon, Zwolle
Murth Mossel - Pauwer Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arie & Silvester - Wie?! Zaantheater, Zaandam
18:00
Prognosis Effenaar, Eindhoven
18:00
Poppy Ajudha Melkweg, Amsterdam
19:00
Maribou State Melkweg, Amsterdam
19:30
KUENTA Paard, Den Haag
19:30
BEER muziektheater - Mijn zus woont op de schoorsteenmantel 9+ Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Church of Cash Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Cool Quest Metropool, Hengelo
20:00
Angantyr / Grafjammer / Wrang dB's, Utrecht
20:00
Modelbau / Synchronator De Perifeer, Deventer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Pestilence - Consuming Impulse anniversary Metropool Enschede, Enschede
20:00
Vive La Fête Gigant, Apeldoorn
Foto SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests
SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests Poppodium Volt, Sittard
1
20:00
De Kift 'TOP 30' Het beste uit 30 jaar De Kift Neushoorn, Leeuwarden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
KVS - Malcolm X Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Edwin Evers Band
Edwin Evers Band Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
De Baron Cinetol, Amsterdam
Foto HAEVN
HAEVN Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Gabriel Rios Waregem Expo, Waregem
20:00
Haas / Jon Tarifa Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Hausmagger Hall Of Fame, Tilburg
20:00
The Daily Indie Bibelot, Dordrecht
Foto Diggy Dex Karavaan clubtour
Diggy Dex Karavaan clubtour 013, Tilburg
1
20:00
Holland Zingt Hazes Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Boogie Beasts De Bosuil, Weert
20:00
Friday Night Live Club Dauphine, Amsterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden: Lewinski, Sneek
20:00
Lakshmi - Adem Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Merel Vercammen - Alles begint bij Bach ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Teitur Joriskerk, Venlo
20:00
Blackwave. Paradiso, Amsterdam
20:00
Kenny B P60, Amstelveen
20:00
The Grand East Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Ernst Jansz De Vorstin, Hilversum
20:00
Remy van Kesteren Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Janne Schra - Lalala Love Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Markant Uden, Uden
20:00
Laibach Melkweg, Amsterdam
1
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
CNCO La Madeleine, Brussel
20:00
Florieke Beelen & Hans Pieter Herman Waalse Kerk, Amsterdam
20:00
Crazy Little Things Q-Factory, Amsterdam
20:00
Legendary Albums - Bruce Springsteen Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Lucky Fonz III De Oosterpoort, Groningen
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Daniel Blumberg - 'breaking Waves' M.C. Cactus, Sint-Andries
Foto Bazart
Bazart TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Toontje Lager Fluor, Amersfoort
20:15
O'Dreams - Broken Cultura, Ede
20:15
Yentl en de Boer - Magie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Romy Monteiro De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Max van den Burg - Paasbest Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Daisy Correia De Kattendans, Bergeijk
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde Theater De Verwachting, Ritthem
Pagina -443