PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -437
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 30 jun
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Grenswerk
Venlo
1
Wilminktheater
Enschede
1
1
20:00
Duycker
Hoofddorp
Openluchttheater Hertme
Hertme
1
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:15
Goede Herderkerk
Zoeterwoude
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Fluxus
Zaandam
21:00
Bostheater Ommen
Ommen
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Stathe
Utrecht
22:00
Futur
Turnhout
22:00
So What!
Gouda
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
EKKO
Utrecht
23:30
Vera
Groningen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:45
Luxor Live
Arnhem
zo 01 jul
11:00
Neushoorn
Leeuwarden
13:00
Grenswerk
Venlo
14:00
P3
Purmerend
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
15:00
Duycker
Hoofddorp
15:30
Patronaat
Haarlem
16:00
Pllek
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Beauforthuis
Austerlitz
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
18:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
dB's
Utrecht
1
Festivalpark Werchter
Werchter
2
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Ziggo Dome
Amsterdam
1
Baroeg
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Gelredome
Arnhem
16
3
20:30
Paradiso
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
ma 02 jul
19:00
De Helling
Utrecht
1
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
AFAS Live
Amsterdam
3
3
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
10
3
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
di 03 jul
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
1
19:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
De Pul
Uden
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
wo 04 jul
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Goffertpark
Nijmegen
22
6
19:00
Studio de Veste
Leiden
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Luxor Live
Arnhem
3
Theater Rotterdam
Rotterdam
5
013
Tilburg
3
20:30
De Spot
Middelburg
Paradiso
Amsterdam
1
21:00
ACU
Utrecht
21:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
do 05 jul
Paleis Soestdijk
Baarn
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
3
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Vrijthof
Maastricht
20:00
Willemeen
Arnhem
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Paradiso
Amsterdam
1
21:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Simplon
Groningen

zaterdag 30 juni 2018

20:00
HoessenbOSS: Edwin Berg - Berg & Bach Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Big Ass Metal Fest met Agonized / bloodgod dB's, Utrecht
20:00
Finale Stand Out + Nanah Dae + Radi-R Doornroosje, Nijmegen
20:00
Verdi: Un Ballo in Maschera door Opera Zuid Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Foto The Nomads
The Nomads Grenswerk, Venlo
1
Foto Marillion
Marillion Wilminktheater, Enschede
1
1
20:00
Popkoor Haarlemmermeer Duycker, Hoofddorp
Foto De Dijk (Metropool Open Air)
De Dijk (Metropool Open Air) Openluchttheater Hertme, Hertme
1
20:00
Engbergen zingt Hollands Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:15
Key2Singing Goede Herderkerk, Zoeterwoude
20:30
The Adele Project - An Evening with the music of Adele Cacaofabriek, Helmond
20:30
Ramón Valle Bimhuis, Amsterdam
20:30
Gunter Lamoot / Piet De Praitere Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Hermine Deurloo Kwartet PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Boris - Keep the funk alive Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Horns Inda House De Vorstin, Hilversum
21:00
Fonkel De Peppel, Zeist
21:00
3PointLanding / Cosmute / Tully Monster Fluxus, Zaandam
21:00
The Dawn Brothers Bostheater Ommen, Ommen
21:00
CRX Paradiso, Amsterdam
21:00
JAYA Stathe, Utrecht
22:00
Boef Futur, Turnhout
22:00
Reünie: 30 jaar terug in de tijd So What!, Gouda
23:00
Official Awakenings Festival Afterparty Paradiso, Amsterdam
23:00
Diep In De Groef EKKO, Utrecht
23:30
HOWRAH Vera, Groningen
23:45
Oskar Offermann & Levon Vincent announcement after 27.04 Sugar Factory, Amsterdam
23:45
GAPS: Kingsta EP Releaseparty Luxor Live, Arnhem

zondag 01 juli 2018

11:00
City Proms Neushoorn, Leeuwarden
13:00
Minsekinder Limboot Grenswerk, Venlo
14:00
Disco Zonder Drempels P3, Purmerend
14:00
Inge Frimout-Hei & Kyra Frimout Cultureel Aerwinkel, Posterholt
15:00
Adam Holzman Duycker, Hoofddorp
15:30
Patriot Ghosts Patronaat, Haarlem
16:00
Togo All Stars Pllek, Amsterdam
16:15
De Baron Gigant, Apeldoorn
16:30
Internationaal Boogie Woogie en Blues Piano Concert 2018 Beauforthuis, Austerlitz
18:00
Shotgun Sawyer Den Heilige Cornelius, Roermond
18:00
LIVE: Metalite (SE) + Vernon Muziekcafé Helmond, Helmond
18:00
Round Town Gospel Sensation Grounds, Rotterdam
20:00
Midzomernachtconcert - Kerkraads Symfonie Orkest Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Reggae Workers Of The World dB's, Utrecht
1
Foto Ed Sheeran
Ed Sheeran Festivalpark Werchter, Werchter
2
20:00
Van Baerle Trio: Beethoven, Liszt, Mendelssohn Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Midzomernachtconcert - Kerkraads Symfonie Orkest Theater Kerkrade, Kerkrade
Foto Il Divo
Il Divo Ziggo Dome, Amsterdam
1
Live Hard Or Die Fest 10th Edition Baroeg, Rotterdam
20:00
Calexico Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Foto Iron Maiden
Iron Maiden Gelredome, Arnhem
16
3
20:30
Una Noche abierta – Homenaje Andrés Marín. Ana Morales Paradiso, Amsterdam
23:00
Official Awakenings Festival Afterparty Paradiso, Amsterdam
23:30
Wicked Jazz Sounds Sugar Factory, Amsterdam

maandag 02 juli 2018

19:00
Bongzilla / Dopethrone / Sons of Otis De Helling, Utrecht
1
20:00
Elvis Costello & the Imposters Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
AJJ (US) + Emperor X (US) Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Harmonie St Caecilia Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:00
The Laundry BigBand ft. Laura Fygi De Vorstin, Hilversum
20:00
Jack White AFAS Live, Amsterdam
3
3
20:00
Stone Sour TivoliVredenburg, Utrecht
10
3
20:00
Andrew Jackson Jihad Sugar Factory, Amsterdam
1
20:30
Ziggy Marley Paradiso, Amsterdam

dinsdag 03 juli 2018

19:00
Preoccupations Sugar Factory, Amsterdam
1
19:00
Zomerconcert - Apeldoornse Jeugdorkesten Gigant, Apeldoorn
20:00
Devin The Dude Paradiso, Amsterdam
20:00
Elvis Costello & the Imposters Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Foto Seasick Steve
Seasick Steve De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Live at Lola: Steering Ships With Empty Bottles (US) LOLA050, Groningen
20:15
Tyler Bryant & The Shakedown De Pul, Uden
20:30
Bongzilla Burgerweeshuis, Deventer
1
20:30
BlackStar Yasiin Bey (Mos Def) & Talib Kweli Paradiso, Amsterdam
21:30
Monophonics Vera, Groningen

woensdag 04 juli 2018

17:30
Jessie Ware Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Guns n' Roses Goffertpark, Nijmegen
22
6
19:00
Anal Vomit Studio de Veste, Leiden
19:00
Steve Winwood Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Foto Black Rebel Motorcycle Club
Black Rebel Motorcycle Club TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Wolves In The Throne Room
Wolves In The Throne Room Luxor Live, Arnhem
3
Foto Mavis Staples
Mavis Staples Theater Rotterdam, Rotterdam
5
Foto Seasick Steve
Seasick Steve 013, Tilburg
3
20:30
Tyler Bryant & The Shakedown De Spot, Middelburg
Foto Angie Stone
Angie Stone Paradiso, Amsterdam
1
21:00
Ryan Sambol ACU, Utrecht
21:30
Tanika Charles Paradiso, Amsterdam
22:00
Veer Vera, Groningen

donderdag 05 juli 2018

Foto De Dijk / Elvis Costello
De Dijk / Elvis Costello Paleis Soestdijk, Baarn
19:00
ECI on stage - Onze muziekcursisten laten horen wat ze kunnen! ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:45
Beth Ditto TivoliVredenburg, Utrecht
3
19:45
Bløf Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Mavis Staples Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
André Rieu Vrijthof, Maastricht
20:00
First Blood Willemeen, Arnhem
1
20:00
Caroline Rose Paradiso, Amsterdam
1
Jim Gaffigan RAI Theater, Amsterdam
20:15
Hans Dulfer Plays Blues Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Namibian Tales - Kalahari Encounters Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ton Engels - Herfstkampioen Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Residente Paradiso, Amsterdam
1
21:00
Nine Pound Hammer Vera, Groningen
21:00
McScallywag LOLA050, Groningen
21:30
UP: Radio Esperanto + DraMali Simplon, Groningen
Pagina -437