PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -434
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 31 mrt
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Doornroosje
Nijmegen
2
ma 01 apr
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater Concordia
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
07:30
Diligentia
Den Haag
18:00
Spirit of 66
Verviers
18:15
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
Markant Uden
Uden
1
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 02 apr
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Toneelschuur
Haarlem
Diligentia
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:00
La Madeleine
Brussel
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
1
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Helling
Utrecht
2
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Rockhal
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Vera
Groningen
2
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 03 apr
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Schie
Schiedam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
Figi Theater
Zeist
1
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Diligentia
Den Haag
Singer Theater
Laren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Flint
Amersfoort
Theater de Voorveghter
Hardenberg

zondag 31 maart 2019

Foto Paul Gilbert
Paul Gilbert Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders Simplon, Groningen
20:30
Teske Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
The Church of Cash De Spot, Middelburg
20:30
Urbex & Ben van Gelder Bimhuis, Amsterdam
21:00
Lucky Fonz III Rotown, Rotterdam
21:00
The Eskies Hedon, Zwolle
21:00
Monkey3 / Samsara Blues Experiment Doornroosje, Nijmegen
2

maandag 01 april 2019

Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Theater Concordia, Enschede
Lieve Scheire - Live in Nerdland DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Goudse Schouwburg, Gouda
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt Diligentia, Den Haag
18:00
The TIP Spirit of 66, Verviers
18:15
Kevin Bridges Meervaart, Amsterdam
19:00
IAMDDB Melkweg, Amsterdam
20:00
Lydia Cole / Martin Harley Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand / Nanouck Brassers De Vorstin, Hilversum
Foto  Theo Maassen
Theo Maassen Markant Uden, Uden
1
20:00
Herbert Grönemeyer AFAS Live, Amsterdam
20:00
Crystal Fighters Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bear's Den De Oosterpoort, Groningen
Foto Shht (BE)
Shht (BE) Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Rufus Wainwright Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Urban Myth - Celia! De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 02 april 2019

00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Leest, Waalwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Toneelschuur, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles! Diligentia, Den Haag
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kiki Schippers - Waar De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater de Spiegel, Zwolle
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fresku - Voordat het te laat is Schouwburg Odeon, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:00
Larkin Poe La Madeleine, Brussel
18:15
Chris Bergson Band TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Nederlandse Reisopera - Stephen Sondheim, A Little Night Music Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Green Jelly Poppodium Volt, Sittard
1
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Steve Fister Paard, Den Haag
20:00
Bear's Den Paradiso, Amsterdam
20:00
Aziz Ansari AFAS Live, Amsterdam
20:00
Beirut Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Iris Penning De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Dark Buddha Rising dB's, Utrecht
20:00
Kelvyn Colt Paradiso, Amsterdam
Foto Cellar Darling
Cellar Darling De Helling, Utrecht
2
20:15
John West - Het neusje van de zalm Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Purmaryn, Purmerend
Romy Monteiro Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Martin Harley Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Merol Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Diana Jones Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:30
Honeybone / Meerkat Manifest Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Hooverphonic Rockhal,
20:30
Bexey Patronaat, Haarlem
20:30
Eric Vaarzon Morel Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 1 Merleyn, Nijmegen
21:00
Mike Krol Vera, Groningen
2
22:00
KOMRAUS Paradiso, Amsterdam

woensdag 03 april 2019

Claudia de Breij - Nu Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Acda - Motel Theater aan de Schie, Schiedam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Boerderij, Huizen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Figi Theater, Zeist
1
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Agora Theater Lelystad, Lelystad
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Chassé Theater, Breda
Romy Monteiro Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Odeon, Zwolle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Ploeg Ultimatum Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Richard Groenendijk - Om Alles! Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom TAQA Theater De Vest, Alkmaar
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pagina -434