Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
18:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
EKKO
Utrecht
19:30
Effenaar
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
De Reggehof
Goor
21:00
De Pul
Uden
21:00
De Peppel
Zeist
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Klif
Nijmegen
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
De Cammeleur
Dongen
De Amer
Amen
dB's
Utrecht
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Herbakker
Eeklo
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
00:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Baroeg
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
18:00
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Veluvine
Nunspeet
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Gooiland
Hilversum
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 05 april 2019
20:00
Angel Crew, Cornered, Manu Armata
Het Bolwerk, Sneek
21:00
X Raiders
Hedon, Zwolle
HAEVN
Hedon, Zwolle
Merol / Stippenlift
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Vendetta Drive
Grenswerk, Venlo
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Goudse Schouwburg, Gouda
For I Am King
Gigant, Apeldoorn
21:00
the animals & friends
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Mooi Wark
Fort33, Leusden
20:00
Night Fever
Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
18:30
Laura Gibson
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Check 1-2-3: Steve French + t.b.a.
EKKO, Utrecht
19:30
The Fuzztones / The Godfathers
Effenaar, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Orphaned Land / Paratra / Subterranean Masquerade
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:00
Astori Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
21:00
Dexter Saint Jock
De Pul, Uden
21:00
Peppel Superjam
De Peppel, Zeist
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Son Mieux
De Helling, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
Martin Harley
De Amer, Amen
Moon Moon Moon / Philip H. Anselmo & The Illegals / Vic Willems
dB's, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Clean Pete - Afblijven
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
22:15
Andre van den Boogaart
CHV Noordkade, Veghel
20:30
The Blackest White
Cacaofabriek, Helmond
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Herbakker, Eeklo
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
mantra machine / Monomyth
Burgerweeshuis, Deventer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
20:30
7 Miles to Pittsburgh
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Léon
Bitterzoet, Amsterdam
00:30
schnellertollermeier
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Deelder & Van der Lek
Bibelot, Dordrecht
21:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Bibelot, Dordrecht
20:15
Flavium
Beauforthuis, Austerlitz
Týr + Heidevolk + Dalriada
Baroeg, Rotterdam
Winne
Annabel, Rotterdam
20:00
A Tribute to ABBA
Ahoy, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
18:00
Kraantje Pappie
AFAS Live, Amsterdam
John West
013, Tilburg
zaterdag 06 april 2019
20:00
Guus Meeuwis
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jan Michiels
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Pearl Jamming
Vorstin, Hilversum
20:00
Heaven 17
Vorstin, Hilversum
20:30
Jake Isaac
Vondelkerk, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Teus Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Veluvine, Nunspeet
21:00
The Visual + Van Common
V11, Rotterdam
19:30
Binkbeats / Ninjato
Trix, Antwerpen
20:30
Meshell Ndegeocello
Tolhuistuin, Amsterdam
The Comet Is Coming
Tolhuistuin, Amsterdam
15:30
Transition Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
Ruben Hein
Theater Sneek, Sneek
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Iris Penning & Jorick Bronius
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Jennie Lena
Theater de Schalm, Veldhoven
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer