PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -432
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 05 apr
20:00
Doornroosje
Nijmegen
2
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
013
Tilburg
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
1
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
1
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Mi Casa Su Casa
Baarn
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Meervaart
Amsterdam
Hedon
Zwolle
1
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
EKKO
Utrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Rockhal
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradiso
Amsterdam
1
De Vorstin
Hilversum
2
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
2
1
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Hedon
Zwolle
Luxor Live
Arnhem
21:00
Vera
Groningen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Pul
Uden
21:00
Metropool
Hengelo
21:30
So What!
Gouda
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
22:00
Kaffee 't Hof
Middelburg
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:30
Melkweg
Amsterdam
za 06 apr
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Omval
Diemen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
De Molenberg
Delfzijl
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
ATLAS Theater
Emmen
C.C. Hillegom
Hillegom
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden

vrijdag 05 april 2019

20:00
Orphaned Land / Paratra / Subterranean Masquerade Doornroosje, Nijmegen
2
20:00
Ernst Jansz Neushoorn, Leeuwarden
Foto John West
John West 013, Tilburg
1
20:00
Memphis Maniacs TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
Foto Dylan Moran
Dylan Moran RAI Theater, Amsterdam
1
20:00
Mooi Wark Fort33, Leusden
20:00
Angel Crew, Cornered, Manu Armata Het Bolwerk, Sneek
20:00
Bizzey Trix, Antwerpen
20:00
Birds of a Feather + Florian Wortel Wolbodo, Delft
20:00
Semistereo Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Releaseshow Seewolf Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Astori Amsterdam Waalse Kerk, Amsterdam
Foto Merol / Stippenlift
Merol / Stippenlift Hall Of Fame, Tilburg
1
20:00
Friday Night Live Club Dauphine, Amsterdam
20:00
Tank (UK) + supports Little Devil, Tilburg
20:00
Vendetta Drive Grenswerk, Venlo
20:00
A Tribute to ABBA Ahoy, Rotterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Spant!, Bussum
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Will Knox Simplon, Groningen
20:00
The Grand East Nieuwe Nor, Heerlen
Foto mantra machine / Monomyth
mantra machine / Monomyth Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Night Fever Flint, Amersfoort
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden: Mi Casa Su Casa, Baarn
20:00
Ruben Hein Zaantheater, Zaandam
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Flavium Beauforthuis, Austerlitz
Onder Vrouwen III Meervaart, Amsterdam
Foto HAEVN
HAEVN Hedon, Zwolle
1
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Bertolf - Soelaas Theater de Beun, Heiloo
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Check 1-2-3: Steve French + t.b.a. EKKO, Utrecht
20:15
The Kik Hertaalt! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen Het Musiater, Zevenaar
20:15
Son Mieux De Helling, Utrecht
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Stef Bos - Ruimte Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Hamza Rockhal,
20:30
Janne Schra - Lalala Love Goudse Schouwburg, Gouda
Foto The Specials
The Specials Paradiso, Amsterdam
1
Foto My Baby
My Baby De Vorstin, Hilversum
2
20:30
Long Beach Dub Allstars P60, Amstelveen
20:30
The Blackest White Cacaofabriek, Helmond
20:30
Anúna - The Celtic Spririt Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
In Honour of Kurt Cobain (Unplugged) Poppodium Volt, Sittard
20:30
Watsky Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Kommil Foo - Oogst KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
7 Miles to Pittsburgh Boerderij, Zoetermeer
20:30
NONA De Vorstin, Hilversum
20:30
De Partizanen - Het leven an sich Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Léon Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Eline Mann / Levi Paard, Den Haag
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Posttheater, Arnhem
20:45
The Dirty Daddies Podium Victorie, Alkmaar
21:00
the animals & friends Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
These New Puritans Paradiso, Amsterdam
21:00
Amsterdam Calling 2019 Melkweg, Amsterdam
21:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35 Bibelot, Dordrecht
21:00
Joy Division Undercover Kroepoekfabriek, Vlaardingen
2
1
21:00
Live at LOLA uit België: MANTIS + The RG's + Monkey Juice LOLA050, Groningen
21:00
Peppel Superjam De Peppel, Zeist
21:00
X Raiders Hedon, Zwolle
102 Boyz Luxor Live, Arnhem
21:00
The Queers + support Vera, Groningen
21:00
Deelder & Van der Lek Bibelot, Dordrecht
21:00
Dexter Saint Jock De Pul, Uden
21:00
Selkies Metropool, Hengelo
21:30
Hausmagger So What!, Gouda
21:30
Boka de Banjul / Mahabe137 Podium Mozaiek, Amsterdam
22:00
John j. Presley Kaffee 't Hof, Middelburg
22:15
Andre van den Boogaart CHV Noordkade, Veghel
23:30
Emo Night Brooklyn: Amsterdam Melkweg, Amsterdam

zaterdag 06 april 2019

Thijs Kemperink - Bonje Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Paul de Leeuw - Vette Pech! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Teus Nobel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry Diligentia, Den Haag
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Posthuis Theater, Heerenveen
Kommil Foo - Oogst Theater De Leest, Waalwijk
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Bussel, Oosterhout
Kiki Schippers - Waar C.C. Bacchus, Aalsmeer
Murth Mossel - Pauwer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater De Omval, Diemen
Kamagurka - De grenzen van Ernst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Flint, Amersfoort
Thomas Acda - Motel De Molenberg, Delfzijl
1
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs ATLAS Theater, Emmen
Alex Roeka - En toen ineens C.C. Hillegom, Hillegom
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Agnietenhof, Tiel
Freek de Jonge - De Suppoost Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Leidse Schouwburg, Leiden
Pagina -432