Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Der Aa-theater
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Duycker
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Singer Theater
Laren
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
14:00
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:45
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
dinsdag 02 april 2019
20:30
Eric Vaarzon Morel
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Odeon, Zwolle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 03 april 2019
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Night Fever
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Flint, Amersfoort
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sophie and the Giants
Cinetol, Amsterdam
20:30
New Hope Club
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Gurls
Bimhuis, Amsterdam
Todd Rundgren
Paradiso, Amsterdam
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Meervaart, Amsterdam
Remember Love - John Lennon en Yoko Ono Tributeconcert
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Madd / Shayfeen
Melkweg, Amsterdam
ViVii
Paradiso, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Eros Ramazzotti
Ziggo Dome, Amsterdam
Noname
Melkweg, Amsterdam
Groundation
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Chassé Theater, Breda
18:00
Patrick Fiori
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
20:00
Lydia Lunch & Marc Hurtado
Paard, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
21:00
Raw Flowers
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet
De Oosterpoort, Groningen
Zephaniah OHora
Der Aa-theater, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bløf
Duycker, Hoofddorp
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
3J'S - Heroes of Music
Fulcotheater, IJsselstein
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
19:30
Green Jelly
Gebr. De Nobel, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Ufomammut
Doornroosje, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
Romy Monteiro
Theater de Stoep, Spijkenisse
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
PLUG IN: Torre Florim
013, Tilburg
Boyz II Men
013, Tilburg
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
20:15
Christian Löffler
TivoliVredenburg, Utrecht
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Stef Bos - Ruimte
van Beresteyn, Veendam
14:00
Een romantische middag met Marco Bakker en Sef Thissen
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 04 april 2019
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Club Pussycat, What's New? - The Visual, Evil Empire Orchestra & Wies
Podium Victorie, Alkmaar
My Baby
Podium Victorie, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Abba Tribute
Anna Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
Asmaa Hamzaoui / Bnat Timbouktou
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Woezels
Cinetol, Amsterdam
20:30
Kiefer Sutherland
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Les Filles de Illighadad
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Fred Wesley’s Generations
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Mondo Marcio
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
19:45
Black Milk / Illa J
Tolhuistuin, Amsterdam
Stick to your Guns
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
Zephaniah OHora
Luxor Live, Arnhem