Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
dB's
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
PopEi
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Der Aa-theater
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
14:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
013
Tilburg
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
19:45
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kappen
Haaksbergen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
dinsdag 02 april 2019
20:00
Dark Buddha Rising
dB's, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
20:00
Aziz Ansari
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 03 april 2019
Eros Ramazzotti
Ziggo Dome, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Stef Bos - Ruimte
van Beresteyn, Veendam
20:30
New Hope Club
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Christian Löffler
TivoliVredenburg, Utrecht
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
Romy Monteiro
Theater de Stoep, Spijkenisse
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Todd Rundgren
Paradiso, Amsterdam
ViVii
Paradiso, Amsterdam
18:00
Patrick Fiori
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Lydia Lunch & Marc Hurtado
Paard, Den Haag
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Madd / Shayfeen
Melkweg, Amsterdam
Noname
Melkweg, Amsterdam
Groundation
Melkweg, Amsterdam
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Meervaart, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Night Fever
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Green Jelly
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
3J'S - Heroes of Music
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Flint, Amersfoort
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Bløf
Duycker, Hoofddorp
Ufomammut
Doornroosje, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Zephaniah OHora
Der Aa-theater, Groningen
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
14:00
Een romantische middag met Marco Bakker en Sef Thissen
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Remember Love - John Lennon en Yoko Ono Tributeconcert
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Sophie and the Giants
Cinetol, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Chassé Theater, Breda
21:00
Raw Flowers
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Gurls
Bimhuis, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
PLUG IN: Torre Florim
013, Tilburg
Boyz II Men
013, Tilburg
donderdag 04 april 2019
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Zaantheater, Zaandam
20:00
ROTTEN SOUND (FI) + IMPLORE (DE)
Willemeen, Arnhem
20:30
Kiefer Sutherland
Vondelkerk, Amsterdam
19:45
Black Milk / Illa J
Tolhuistuin, Amsterdam
Joe Jackson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Aegean Project
TivoliVredenburg, Utrecht
12:00
Pocket Symphony - Conservatorium Maastricht
Theater Kerkrade, Kerkrade
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jennie Lena
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout