Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
13:00
Conservatorium Amsterdam
Amsterdam
14:00
Gigant
Apeldoorn
14:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
14:30
De Weverij
Zierikzee
15:00
Oostblok
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Den Trap
Kortrijk
19:00
Willemeen
Arnhem
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Weverij
Zierikzee
20:15
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Vera
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Slottuintheater
Zeist
Cinetol
Amsterdam
20:30
Lemmy's Biercafe
Leiden
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Het Muziekhuis
Leiden
18:00
Café De Meister
Geleen
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Slottuintheater
Zeist
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Bibelot
Dordrecht
EKKO
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
18:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Willemeen
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Grote Kerkhof
Deventer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Openluchttheater de Pinkenberg
Dieren
Slottuintheater
Zeist
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
Grote Kerkhof
Deventer
Posttheater
Arnhem
Mezz
Breda
18:30
Mezz
Breda
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kring
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Hedon
Zwolle
22:00
Vera
Groningen
23:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Grote Kerkhof
Deventer
zondag 26 augustus 2018
13:00
James Oesi
Conservatorium Amsterdam, Amsterdam
14:00
StadsOase = BierOase - o.a. Richard Cejer
Gigant, Apeldoorn
14:00
Funtain / Mozes and the Firstborn / Pangea / rate / Supersonic
Muziekcafé Helmond, Helmond
14:30
Bands in het Bos: Jazzcombo Reginald & Friends
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
14:30
Ellen Foley
De Weverij, Zierikzee
15:00
Annabel Laura / Innersoul
Oostblok, Amsterdam
15:30
Sheer Terror / The Patrons
Baroeg, Rotterdam
16:00
Devon Allman / Duane Betts
De Bosuil, Weert
16:00
Katalepsy
dB's, Utrecht
16:00
Dan Baird & Homemade Sin
Den Trap, Kortrijk
19:00
The Royal + Of Virtue + ASTRAEA in Willemeen
Willemeen, Arnhem
Alt-J
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Einstürzende Neubauten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Einstürzende Neubauten - Lament - 'Cultura Nova
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
CN Carmina Burana - Fura dels baus, phil zuid, Opera Zuid
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
20:00
Ramallah
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Anthony Jeselnik
Melkweg, Amsterdam
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ellen Foley
De Weverij, Zierikzee
20:15
Popa Chubby
Luxor Live, Arnhem
Arjen Lubach - Arjen Lubach Live
Meervaart, Amsterdam
Ben Miller Band
Rotown, Rotterdam
maandag 27 augustus 2018
19:00
Waterparks
Melkweg, Amsterdam
Alt-J
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
The Dutch / The Record Man
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cheeky Monday: ARIES
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bizzey / Snelle / Yung Felix
Hedon, Zwolle
Yo La Tengo
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 28 augustus 2018
19:30
Sheck Wes
Melkweg, Amsterdam
Prong
Vera, Groningen
20:00
Ozomatli
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tim Knol & Kim Janssen
Slottuintheater, Zeist
Amyl and The Sniffers
Cinetol, Amsterdam
20:30
Sweet Mary Jane
Lemmy's Biercafe, Leiden
20:30
Dan Baird & Homemade Sin
De Helling, Utrecht
20:30
The Asteroid No.4
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Tami Neilson & Band
Het Muziekhuis, Leiden
woensdag 29 augustus 2018
18:00
CDC
Café De Meister, Geleen
19:00
Tweede Van Onderen
Paradiso, Amsterdam
19:30
Camel
Paard, Den Haag
19:30
Chief Keef
Melkweg, Amsterdam
20:00
Prong
Dynamo, Eindhoven
20:00
Dylan LeBlanc
Nieuwe Nor, Heerlen
Blaudzun
Slottuintheater, Zeist
20:00
Yentl & de Boer in Concert
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Final Exam Joey de Boer
Bibelot, Dordrecht
Hannah Williams & The Affirmations
EKKO, Utrecht
20:30
Dan Baird & Homemade Sin
De Helling, Utrecht
21:00
Tami Neilson
Burgerweeshuis, Deventer
donderdag 30 augustus 2018
18:00
Josh Hoyer & Soul Colossal
Spirit of 66, Verviers
19:30
HARM'S WAY (USA) + SANCTION (USA) + RENOUNCED (UK) EXCL NL SHOW!
Willemeen, Arnhem
Róisín Murphy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chief Keef
Melkweg, Amsterdam
Inner Circle
Podium Victorie, Alkmaar
De Grote Kick-off (dag 1) - De Jeugd van Tegenwoordig
Grote Kerkhof, Deventer
Destroyer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Het Gelders Orkest met Marcel Veenendaal
Openluchttheater de Pinkenberg, Dieren
Spinvis
Slottuintheater, Zeist
Haley Heynderickx
Paradiso, Amsterdam
$uicideboy$
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sound of Students
Grenswerk, Venlo
20:30
Dylan LeBlanc
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Susana Raya
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Cut Worms / Moaning
EKKO, Utrecht
20:30
Boris McCutcheon
Het Witte Kerkje, Terheijden
22:00
Parker Millsap
Merleyn, Nijmegen
22:00
The Blank Tapes
Vera, Groningen
vrijdag 31 augustus 2018
De Grote Kick-off (dag 2)
Grote Kerkhof, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Posttheater, Arnhem
Dan Baird & Homemade Sin
Mezz, Breda
18:30
Punkrock Riot
Mezz, Breda
18:30
Hullabaloo
Spirit of 66, Verviers
19:30
Miss Montreal
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
19:30
Shahmen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis (try out)
De Kring, Amsterdam
Oumou Sangaré
Paradiso, Amsterdam
Jeangu Macrooy
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Cd-release van The Mad Baron
dB's, Utrecht
20:00
Kiz Eccentric
Metropool, Hengelo
20:00
Funk Phenomina
BIRD, Rotterdam
20:00
Shermanology
Luxor Live, Arnhem
20:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio
The Jack, Eindhoven
20:15
Chris Pureka
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Her Majesty - The very best of CSNY
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Het Gelders Orkest / Marcel Veenendaal / Ohm
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Incognito
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Yentl & de Boer in concert
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Rob Scheepers
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Nina Kinert
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Boris McCutcheon
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:30
The Brother Brothers
De Nieuwe Anita, Amsterdam
21:00
Q5-Band
Little Devil, Tilburg
21:00
Albert Cummings
Groene Engel, Oss
21:00
Live at LOLA: Blatoidea + support
LOLA050, Groningen
21:30
Bruisboot Met Rob Dekay
Hedon, Zwolle
22:00
Moaning
Vera, Groningen
23:00
Paul Dirks / Roel Zweers
Merleyn, Nijmegen
zaterdag 01 september 2018
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
De Grote Kick-off (dag 3)
Grote Kerkhof, Deventer