Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Patronaat
Haarlem
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Theater Cardo
Groesbeek
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Podium 't Beest
Goes
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Eendracht
Gemert
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Harmonie
Edam
20:45
Bibelot
Dordrecht
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paard
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:45
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Werf
Aalst
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
donderdag 04 april 2019
20:00
Joshua J
EKKO, Utrecht
20:00
Eek-A-Mouse
De Helling, Utrecht
Joe Jackson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Yamato - Passion
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Aegean Project
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Markant Uden, Uden
20:00
Der Weg einer Freiheit (D) + Au-Dessus (LIT) + The Devil’s Trade (HUN)
Little Devil, Tilburg
20:00
Ruben Hein
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Remy van Kesteren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Son Mieux
Rotown, Rotterdam
20:00
A Tribute to ABBA
Ahoy, Rotterdam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
De Muze, Noordwijk
22:00
Snelle
Merleyn, Nijmegen
HAEVN
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Lucky Fonz III
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
De Raggende Manne
Gebr. De Nobel, Leiden
12:00
Pocket Symphony - Conservatorium Maastricht
Theater Kerkrade, Kerkrade
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Aziza Brahim
Duycker, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst
Cacaofabriek, Helmond
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Alison's Fall / PANDAxNOIR / Reino
Patronaat, Haarlem
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
RUV / Temple Fang
LOLA050, Groningen
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Simplon, Groningen
Beirut
De Oosterpoort, Groningen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
Anneke van Giersbergen
Podium 't Beest, Goes
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Werft, Geel
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Tedeschi Trucks Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Mark Lada's Golden Arches / The Jerry Hormone Ego Trip
Effenaar, Eindhoven
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Harmonie, Edam
20:45
Remember Kurt Cobain
Bibelot, Dordrecht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Roza Lozica
Paard, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Loreena McKennitt
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Emily Wells
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Guus Meeuwis
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Boxtel, Boxtel
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
Zephaniah OHora
Luxor Live, Arnhem
20:00
ROTTEN SOUND (FI) + IMPLORE (DE)
Willemeen, Arnhem
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Asmaa Hamzaoui / Bnat Timbouktou
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Woezels
Cinetol, Amsterdam
20:30
Kiefer Sutherland
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Les Filles de Illighadad
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Fred Wesley’s Generations
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Mondo Marcio
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
19:45
Black Milk / Illa J
Tolhuistuin, Amsterdam
Stick to your Guns
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Abba Tribute
Anna Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Club Pussycat, What's New? - The Visual, Evil Empire Orchestra & Wies
Podium Victorie, Alkmaar
My Baby
Podium Victorie, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 05 april 2019
21:00
X Raiders
Hedon, Zwolle
HAEVN
Hedon, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Mart Hillen - In concert
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen