Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Harmonie
Edam
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Muze
Noordwijk
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
EKKO
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
00:00
Munttheater
Weert
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Patronaat
Haarlem
Podium 't Beest
Goes
Podium Boxtel
Boxtel
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Simplon
Groningen
18:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kappen
Haaksbergen
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
18:00
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ahoy
Rotterdam
donderdag 04 april 2019
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Harmonie, Edam
20:00
Eek-A-Mouse
De Helling, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nod Stewart & The Faces - Every Picture Tells A Story
De Maaspoort, Venlo
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
De Muze, Noordwijk
Beirut
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
HAEVN
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Lucky Fonz III
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Aziza Brahim
Duycker, Hoofddorp
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Mark Lada's Golden Arches / The Jerry Hormone Ego Trip
Effenaar, Eindhoven
20:00
Joshua J
EKKO, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
De Raggende Manne
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
Inge van Calkar
Hedon, Zwolle
Inge van Calkar
Hedon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Musiater, Zevenaar
Fresku - Voordat het te laat is
Junushoff Theater, Wageningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Der Weg einer Freiheit (D) + Au-Dessus (LIT) + The Devil’s Trade (HUN)
Little Devil, Tilburg
20:00
RUV / Temple Fang
LOLA050, Groningen
Zephaniah OHora
Luxor Live, Arnhem
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Markant Uden, Uden
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
Stick to your Guns
Melkweg, Amsterdam
22:00
Snelle
Merleyn, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Munttheater, Weert
20:15
Tedeschi Trucks Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roza Lozica
Paard, Den Haag
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
20:15
Alison's Fall / PANDAxNOIR / Reino
Patronaat, Haarlem
Anneke van Giersbergen
Podium 't Beest, Goes
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Boxtel, Boxtel
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Club Pussycat, What's New? - The Visual, Evil Empire Orchestra & Wies
Podium Victorie, Alkmaar
My Baby
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Fred Wesley’s Generations
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Mondo Marcio
Q-Factory, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Son Mieux
Rotown, Rotterdam
20:00
Ruben Hein
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Remy van Kesteren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Stef Bos - Ruimte
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Simplon, Groningen
18:00
Steve Fister
Spirit of 66, Verviers
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Yamato - Passion
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Theater de Beun, Heiloo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jennie Lena
Theater De Leest, Waalwijk
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
12:00
Pocket Symphony - Conservatorium Maastricht
Theater Kerkrade, Kerkrade
Joe Jackson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Aegean Project
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Black Milk / Illa J
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Kiefer Sutherland
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
ROTTEN SOUND (FI) + IMPLORE (DE)
Willemeen, Arnhem
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 05 april 2019
John West
013, Tilburg
18:00
Kraantje Pappie
AFAS Live, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
20:00
A Tribute to ABBA
Ahoy, Rotterdam