PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -430
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 04 apr
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Cardo
Groesbeek
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater de Beun
Heiloo
C.C. De Werf
Aalst
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Lievekamp
Oss
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Chassé Theater
Breda
C.C. De Werft
Geel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Mythe
Goes
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Het Musiater
Zevenaar
Junushoff Theater
Wageningen
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Munttheater
Weert
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
18:00
Spirit of 66
Verviers
18:30
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
1
19:45
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Willemeen
Arnhem
Hedon
Zwolle
1
Hedon
Zwolle
1
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
1
TivoliVredenburg
Utrecht
5
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
2
20:00
Rotown
Rotterdam
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:00
CineCity
Vlissingen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Simplon
Groningen
Zaantheater
Zaandam
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Harmonie
Edam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Paard
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag

donderdag 04 april 2019

Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Blauwe Kei, Veghel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Koorts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán Theater de Kappen, Haaksbergen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Cardo, Groesbeek
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kiki Schippers - Waar Podium Hoge Woerd, De Meern
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Speeldoos, Baarn
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich Orpheus, Apeldoorn
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Goudse Schouwburg, Gouda
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Podium Boxtel, Boxtel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thijs Kemperink - Bonje Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland Theater de Beun, Heiloo
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Werf, Aalst
Thomas Acda - Motel Kennemer Theater, Beverwijk
Claudia de Breij - Nu Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Highlights TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Magie Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry Chassé Theater, Breda
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 C.C. De Werft, Geel
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alex Ploeg Ultimatum Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Mythe, Goes
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
André Manuel - DREEJKLEZOEW Het Musiater, Zevenaar
Fresku - Voordat het te laat is Junushoff Theater, Wageningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Molenberg, Delfzijl
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Munttheater, Weert
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de dieren Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Bussel, Oosterhout
Louise Korthals - Alles is er Theater Geert Teis, Stadskanaal
Murth Mossel - Pauwer Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Kasper van der Laan - Gewapend karton Parktheater, Eindhoven
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Ogterop, Meppel
12:00
Pocket Symphony - Conservatorium Maastricht Theater Kerkrade, Kerkrade
18:00
Steve Fister Spirit of 66, Verviers
18:30
Thunder De Bosuil, Weert
Foto Stick to your Guns
Stick to your Guns Melkweg, Amsterdam
1
19:45
Black Milk / Illa J Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Yamato - Passion Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
RUV / Temple Fang LOLA050, Groningen
20:00
Kommil Foo - Oogst Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
ROTTEN SOUND (FI) + IMPLORE (DE) Willemeen, Arnhem
Foto Inge van Calkar
Inge van Calkar Hedon, Zwolle
1
Foto Inge van Calkar
Inge van Calkar Hedon, Zwolle
1
Foto Beirut
Beirut De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Emily Wells M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Remy van Kesteren Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Ruben Hein Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Wilson & Wakeman Boerderij, Zoetermeer
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis Chassé Theater, Breda
20:00
Joshua J EKKO, Utrecht
20:00
Eek-A-Mouse De Helling, Utrecht
20:00
A Tribute to ABBA Ahoy, Rotterdam
20:00
Loreena McKennitt Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
The Aegean Project TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Foto Roos Blufpand - Alles is Liefde
Roos Blufpand - Alles is Liefde Orpheus, Apeldoorn
1
Foto Joe Jackson
Joe Jackson TivoliVredenburg, Utrecht
5
20:00
Mark Lada's Golden Arches / The Jerry Hormone Ego Trip Effenaar, Eindhoven
20:00
Der Weg einer Freiheit (D) + Au-Dessus (LIT) + The Devil’s Trade (HUN) Little Devil, Tilburg
2
20:00
Son Mieux Rotown, Rotterdam
Foto My Baby
My Baby Podium Victorie, Alkmaar
1
20:00
Night Fever CineCity, Vlissingen
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35 Simplon, Groningen
Foto Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Zaantheater, Zaandam
1
20:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Club Pussycat, What's New? - The Visual, Evil Empire Orchestra & Wies Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden: De Harmonie, Edam
20:00
Stef Bos - Ruimte Schouwburg Odeon, Zwolle
Roza Lozica Paard, Den Haag
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst Cacaofabriek, Helmond
20:00
De Raggende Manne Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Lucky Fonz III Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nod Stewart & The Faces - Every Picture Tells A Story De Maaspoort, Venlo
20:15
Nathalie Baartman - Breek Cultura, Ede
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED De Maaspoort, Venlo
20:15
Tedeschi Trucks Band Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jennie Lena Theater De Leest, Waalwijk
Foto HAEVN
HAEVN Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More Markant Uden, Uden
20:15
Janne Schra - Lalala Love Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pagina -430