Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
Grote Kerkhof
Deventer
21:45
Hedon
Zwolle
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Manifesto
Hoorn
23:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:15
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
19:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Paradiso
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
Posttheater
Arnhem
18:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Beauforthuis
Austerlitz
12:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Cacaofabriek
Helmond
20:00
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
12:00
De School van Frieswijk
Schalkhaar
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Groene Engel
Oss
Grote Kerkhof
Deventer
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
15:00
Oostblok
Amsterdam
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Cinetol
Amsterdam
19:30
De Helling
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:45
ACU
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Cinetol
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
DeLaMar
Amsterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Hedon
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-bus
Leiden
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
Bitterzoet
Amsterdam
18:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Kargadoor
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
zaterdag 01 september 2018
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Het Gelders Orkest / Marcel Veenendaal / Tom Trapp
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Diep In De Groef
EKKO, Utrecht
De Grote Kick-off (dag 3)
Grote Kerkhof, Deventer
21:45
Bruisboot Met Krystl & Rachèl Louise
Hedon, Zwolle
20:45
Boris McCutcheon
Het Huis Verloren, Hoorn
21:00
De Likt
JVC De Schuit, Katwijk
20:30
Cenobites / The Rusty Robots
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:00
Escarnium (BRA) + Manifestic (D) + The Night Eternal (D)
Little Devil, Tilburg
21:00
Albert Cummings
Manifesto, Hoorn
23:30
Heiko Laux / Sterac / The Advent / Vince Watson
Melkweg, Amsterdam
22:00
St. Tropez
Merleyn, Nijmegen
20:00
EMÆL
Metropool, Hengelo
22:00
The Freeborn Brothers
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
21:00
Yentl & de Boer in Concert
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:15
Ray Fuego / Winne
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Comedy Night gepresenteerd door Comedytrain
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Bluesrock Tegelen
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
19:00
Het Gelders Orkest & Marcel Veenendaal
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Comedy Night Quatsch 3
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Ben Miller Band / David Ramirez / Gretchen Peters / Joshua Hedley / Lu
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jaya The Cat
Patronaat, Haarlem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Posttheater, Arnhem
18:30
Ladiescover
Spirit of 66, Verviers
20:00
Leo Blokhuis / Roel Van Velzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pierce Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Zoete Zin
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 02 september 2018
19:00
Tangosalon La Catedral
Beauforthuis, Austerlitz
12:00
Siberian Oxygen
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
The Lachy Doley Group
Boerderij, Zoetermeer
Her Majesty
Cacaofabriek, Helmond
20:00
NO BUNNY
dB's, Utrecht
16:00
Albert Cummings
De Bosuil, Weert
12:00
Leo Blokhuis / Ricky Koole / Ruud Houweling
De School van Frieswijk, Schalkhaar
20:00
Luke Winslow King + David Ramirez
Grenswerk, Venlo
20:00
Echo Empire
Groene Engel, Oss
De Grote Kick-off (dag 4)
Grote Kerkhof, Deventer
15:30
Martha Fields
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
Gretchen Peters
Luxor Live, Arnhem
20:00
My Dad Wrote A Porno
Meervaart, Amsterdam
19:30
Joyner Lucas
Melkweg, Amsterdam
20:00
Terrasconcert XL – Blues Around The World
Mezz, Breda
15:00
Dick Pels / Rufus Kain / Suzewind
Oostblok, Amsterdam
13:00
Matangi Kwartet
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Parker Millsap
Paradiso, Amsterdam
20:30
Grandmaster Flash
Patronaat, Haarlem
20:00
Pierce Brothers
Patronaat, Haarlem
20:00
Rico & Sticks
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 03 september 2018
Franz Ferdinand
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Lucius
Het Zonnehuis, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater PePijn, Den Haag
Jeff Tweedy
TivoliVredenburg, Utrecht
Protomartyr
Vera, Groningen
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
dinsdag 04 september 2018
Feist
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bungalow & Zeeland
Cinetol, Amsterdam
19:30
Parker Millsap
De Helling, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Franz Ferdinand
Paard, Den Haag
Royal Wood
Paradiso, Amsterdam
Julien Baker + Becca Mancari
Paradiso, Amsterdam
20:30
Reverend Peyton's Big Damn Band
Patronaat, Haarlem
20:30
Boris McCutcheon / The Saltlicks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Hauschka
TivoliVredenburg, Utrecht
Wooden Shjips
Tolhuistuin, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 05 september 2018
20:45
Gypsy Ska Orquesta
ACU, Utrecht
3FM Awards
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Dirtroadmusicband
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Amsterdamse Popprijs Voorronde I
Cinetol, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Parker Millsap
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
18:00
The Bluesvaccination
Den Heilige Cornelius, Roermond
Abbath
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Hedon, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
22:00
Archie and the Bunkers
Merleyn, Nijmegen
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
20:00
Bob Log III
Paard, Den Haag
Death Grips
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Fresh & Onlys
Paradiso, Amsterdam
20:30
Boris McCutcheon
Q-bus, Leiden
20:00
Chris Pureka
Q-Factory, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Royal Wood / Tiny Ruins
TivoliVredenburg, Utrecht
Kovacs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rising Appalachia
Tolhuistuin, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
17:00
Franz Ferdinand
Woodstock69, Bloemendaal
donderdag 06 september 2018
20:30
Saskia Laroo Band
Anna Amstelveen, Amstelveen
Shannon & The Clams
Bitterzoet, Amsterdam
18:00
Bo Saris
Chassé Theater, Breda
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
James Walker & Youri Lentjes
De Kargadoor, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Kattendans, Bergeijk