PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -429
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 04 apr
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Eendracht
Gemert
1
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Patronaat
Haarlem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:45
Bibelot
Dordrecht
Luxor Live
Arnhem
21:00
Cinetol
Amsterdam
Podium 't Beest
Goes
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Bimhuis
Amsterdam
vr 05 apr
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Ludens
Voorburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agnietenhof
Tiel
Theater de Spiegel
Zwolle
1
De Klif
Nijmegen
BREStheater
Brielle
00:00
Dok6
Panningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Amer
Amen
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Omval
Diemen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Toegift
Den Hoorn
De Reggehof
Goor
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. De Herbakker
Eeklo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
1
De Oosterpoort
Groningen
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. De Pas
Heesch
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Concertgebouw
Amsterdam
1
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Parnassos
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Gooiland
Hilversum
Diligentia
Den Haag
Scheldetheater
Terneuzen
00:30
Bimhuis
Amsterdam
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:00
AFAS Live
Amsterdam
18:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Spirit of 66
Verviers
Q-Factory
Amsterdam
1
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Patronaat
Haarlem
1
Melkweg
Amsterdam
1
Baroeg
Rotterdam
2
19:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:30
Effenaar
Eindhoven
1
1
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Club Dauphine
Amsterdam

donderdag 04 april 2019

20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Eendracht, Gemert
1
20:15
Rayen Panday - Fenomeen Meervaart, Amsterdam
20:15
Alison's Fall / PANDAxNOIR / Reino Patronaat, Haarlem
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables De Muze, Noordwijk
20:30
Les Filles de Illighadad Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mondo Marcio Q-Factory, Amsterdam
20:30
Abba Tribute Anna Amstelveen, Amstelveen
20:30
Aziza Brahim Duycker, Hoofddorp
20:30
Fred Wesley’s Generations Q-Factory, Amsterdam
20:30
Kiefer Sutherland Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:45
Remember Kurt Cobain Bibelot, Dordrecht
Zephaniah OHora Luxor Live, Arnhem
21:00
Woezels Cinetol, Amsterdam
Foto Anneke van Giersbergen
Anneke van Giersbergen Podium 't Beest, Goes
1
22:00
Snelle Merleyn, Nijmegen
22:00
Asmaa Hamzaoui / Bnat Timbouktou Bimhuis, Amsterdam

vrijdag 05 april 2019

Rayen Panday - Fenomeen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Ludens, Voorburg
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Oldenhermanns - UNSEXED De Cammeleur, Dongen
André Manuel - DREEJKLEZOEW DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ali B - Koorts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Winne Annabel, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Meerpaal, Dronten
Emilio Guzman - Kom dan! S.C.C. De Ruchte, Someren
Brigitte Kaandorp - Eh... Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater de Spiegel, Zwolle
1
Angela Groothuizen - Lueke binge De Klif, Nijmegen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak BREStheater, Brielle
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Dok6, Panningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martin Harley De Amer, Amen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kiki Schippers - Waar Theater De Omval, Diemen
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Harderwijk, Harderwijk
Nathalie Baartman - Breek Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 De Toegift, Den Hoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Reggehof, Goor
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Leidse Schouwburg, Leiden
Louise Korthals - Alles is er Theater de Stoep, Spijkenisse
Murth Mossel - Pauwer Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Zinin, Nijverdal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tineke Schouten - Highlights TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Guzmán Theater de Hofnar, Valkenswaard
Alex Ploeg Ultimatum Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amphion, Doetinchem
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 C.C. De Herbakker, Eeklo
Theo Nijland - En de rest is onzin Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Claudia de Breij - Nu Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Meenthe, Steenwijk
00:00
Mart Hillen - In concert Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Fidei et Arti, Oudenbosch
Romy Monteiro Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Foto Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater PePijn, Den Haag
1
Kamagurka - De grenzen van Ernst De Oosterpoort, Groningen
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister Theater Walhalla, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?! C.C. De Pas, Heesch
Matroesjka - Brainwash Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam Theater Aan de Slinger, Houten
Thijs Kemperink - Bonje Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN Schouwburg Ogterop, Meppel
Foto Clean Pete - Afblijven
Clean Pete - Afblijven Concertgebouw, Amsterdam
1
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Kennemer Theater, Beverwijk
Dorine Wiersma - Gaan we katten? C.C. Parnassos, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Bijna Fransche School Culemborg, Culemborg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Nieuwe Kolk, Assen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater Gooiland, Hilversum
Henry van Loon - Onze Henry Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie Scheldetheater, Terneuzen
00:30
schnellertollermeier Bimhuis, Amsterdam
12:00
Duo Ijlstra en Garcia - Colores del Sur Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Klap Op De Maand De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
Jean-Marie Bigard Koninklijk Circus, Brussel
18:00
Kraantje Pappie AFAS Live, Amsterdam
18:00
Les Ogres de Barback La Madeleine, Brussel
18:00
Dave Weckl Band / Mike Stern Band Spirit of 66, Verviers
Foto Batmobile
Batmobile Q-Factory, Amsterdam
1
18:30
Banner / Matt Perriment TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Laura Gibson Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Foto Def Americans
Def Americans Patronaat, Haarlem
1
Foto The Maine
The Maine Melkweg, Amsterdam
1
Foto Týr + Heidevolk + Dalriada
Týr + Heidevolk + Dalriada Baroeg, Rotterdam
2
19:15
Yuri Honing Acoustic Quartet Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:30
The Fuzztones / The Godfathers Effenaar, Eindhoven
1
1
19:30
Beautiful Strangers - A Celebration of Prince Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Wilson & Wakeman Melkweg, Amsterdam
20:00
Friday Night Live Club Dauphine, Amsterdam
Pagina -429