PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -429
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 30 aug
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
EKKO
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 31 aug
Grote Kerkhof
Deventer
Posttheater
Arnhem
Mezz
Breda
1
18:30
Mezz
Breda
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
1
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
De Kring
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Groene Engel
Oss
21:30
Hedon
Zwolle
22:00
Vera
Groningen
23:00
Merleyn
Nijmegen
za 01 sep
Posttheater
Arnhem
Grote Kerkhof
Deventer
14:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
16:30
Cotton Club Amsterdam
Amsterdam
18:00
Café De Meister
Geleen
Paradiso
Amsterdam
1
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Patronaat
Haarlem
1
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
21:15
Neushoorn
Leeuwarden
21:45
Hedon
Zwolle
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
23:30
Melkweg
Amsterdam
zo 02 sep
Grote Kerkhof
Deventer
12:00
Beauforthuis
Austerlitz
12:00
De School van Frieswijk
Schalkhaar
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Oostblok
Amsterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
De Bosuil
Weert
18:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Mezz
Breda
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Grenswerk
Venlo
Cacaofabriek
Helmond
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Patronaat
Haarlem
ma 03 sep
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Vorstin
Hilversum
Doornroosje
Nijmegen
2
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Vera
Groningen
1
di 04 sep
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Paradiso
Amsterdam
3
19:30
De Helling
Utrecht
Cinetol
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
3
Ancienne Belgique (AB)
Brussel

donderdag 30 augustus 2018

20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Cut Worms / Moaning EKKO, Utrecht
22:00
The Blank Tapes Vera, Groningen
22:00
Parker Millsap Merleyn, Nijmegen

vrijdag 31 augustus 2018

De Grote Kick-off (dag 2) Grote Kerkhof, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Posttheater, Arnhem
Foto Dan Baird & Homemade Sin
Dan Baird & Homemade Sin Mezz, Breda
1
18:30
Punkrock Riot Mezz, Breda
18:30
Hullabaloo Spirit of 66, Verviers
19:30
Miss Montreal Openluchttheater Eibergen, Eibergen
19:30
Shahmen Melkweg, Amsterdam
Foto Jeangu Macrooy
Jeangu Macrooy Podium Victorie, Alkmaar
1
Foto Oumou Sangaré
Oumou Sangaré Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Funk Phenomina BIRD, Rotterdam
20:00
Kiz Eccentric Metropool, Hengelo
20:00
Shermanology Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Guus Meeuwis (try out) De Kring, Amsterdam
20:00
Cd-release van The Mad Baron dB's, Utrecht
20:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio The Jack, Eindhoven
20:15
Chris Pureka TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Brother Brothers De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Nina Kinert Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Boris McCutcheon Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:30
Her Majesty - The very best of CSNY Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Rob Scheepers Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Yentl & de Boer in concert Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Incognito Boerderij, Zoetermeer
20:30
Het Gelders Orkest / Marcel Veenendaal / Ohm Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Q5-Band Little Devil, Tilburg
21:00
Live at LOLA: Blatoidea + support LOLA050, Groningen
21:00
Albert Cummings Groene Engel, Oss
21:30
Bruisboot Met Rob Dekay Hedon, Zwolle
22:00
Moaning Vera, Groningen
23:00
Paul Dirks / Roel Zweers Merleyn, Nijmegen

zaterdag 01 september 2018

Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Posttheater, Arnhem
De Grote Kick-off (dag 3) Grote Kerkhof, Deventer
14:00
Bluesrock Tegelen Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
16:30
Jazzkia / Saskia Laroo Cotton Club Amsterdam, Amsterdam
18:00
Grindbashers / Hamerhaai / Ryvok Café De Meister, Geleen
Foto Ben Miller Band / David Ramirez / Gretchen Peters / Joshua Hedley / Lu
Ben Miller Band / David Ramirez / Gretchen Peters / Joshua Hedley / Lu Paradiso, Amsterdam
1
18:30
Ladiescover Spirit of 66, Verviers
19:00
Het Gelders Orkest & Marcel Veenendaal Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:00
Escarnium (BRA) + Manifestic (D) + The Night Eternal (D) Little Devil, Tilburg
19:30
Jaya The Cat Patronaat, Haarlem
1
Foto Pierce Brothers
Pierce Brothers TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
Comedy Night gepresenteerd door Comedytrain Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Hemels Natuurtheater De Donck, Someren
20:00
Leo Blokhuis / Roel Van Velzen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Het Gelders Orkest / Marcel Veenendaal / Tom Trapp Doornroosje, Nijmegen
20:00
EMÆL Metropool, Hengelo
20:00
Comedy Night Quatsch 3 Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
Cenobites / The Rusty Robots Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:45
Boris McCutcheon Het Huis Verloren, Hoorn
21:00
Albert Cummings Manifesto, Hoorn
21:00
Yentl & de Boer in Concert Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
De Likt JVC De Schuit, Katwijk
21:15
Ray Fuego / Winne Neushoorn, Leeuwarden
21:45
Bruisboot Met Krystl & Rachèl Louise Hedon, Zwolle
22:00
St. Tropez Merleyn, Nijmegen
22:00
Zoete Zin Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
The Freeborn Brothers Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Fiesta Macumba Doornroosje, Nijmegen
23:00
Diep In De Groef EKKO, Utrecht
23:30
Heiko Laux / Sterac / The Advent / Vince Watson Melkweg, Amsterdam

zondag 02 september 2018

De Grote Kick-off (dag 4) Grote Kerkhof, Deventer
12:00
Siberian Oxygen Beauforthuis, Austerlitz
12:00
Leo Blokhuis / Ricky Koole / Ruud Houweling De School van Frieswijk, Schalkhaar
13:00
Matangi Kwartet Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Dick Pels / Rufus Kain / Suzewind Oostblok, Amsterdam
15:30
Martha Fields Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Albert Cummings De Bosuil, Weert
18:00
Parker Millsap Paradiso, Amsterdam
19:00
Tangosalon La Catedral Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Joyner Lucas Melkweg, Amsterdam
20:00
Rico & Sticks Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Terrasconcert XL – Blues Around The World Mezz, Breda
20:00
Gretchen Peters Luxor Live, Arnhem
20:00
Pierce Brothers Patronaat, Haarlem
20:00
Luke Winslow King + David Ramirez Grenswerk, Venlo
Foto Her Majesty
Her Majesty Cacaofabriek, Helmond
1
20:00
My Dad Wrote A Porno Meervaart, Amsterdam
20:00
NO BUNNY dB's, Utrecht
20:00
Echo Empire Groene Engel, Oss
20:30
The Lachy Doley Group Boerderij, Zoetermeer
20:30
Grandmaster Flash Patronaat, Haarlem

maandag 03 september 2018

Foto Jeff Tweedy
Jeff Tweedy TivoliVredenburg, Utrecht
1
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater PePijn, Den Haag
20:00
Laundry BigBand De Vorstin, Hilversum
Foto Franz Ferdinand
Franz Ferdinand Doornroosje, Nijmegen
2
20:30
Lucius Het Zonnehuis, Amsterdam
Foto Protomartyr
Protomartyr Vera, Groningen
1

dinsdag 04 september 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Julien Baker + Becca Mancari
Julien Baker + Becca Mancari Paradiso, Amsterdam
3
19:30
Parker Millsap De Helling, Utrecht
Foto Bungalow & Zeeland
Bungalow & Zeeland Cinetol, Amsterdam
1
Royal Wood Paradiso, Amsterdam
Foto Wooden Shjips
Wooden Shjips Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
3
Feist Ancienne Belgique (AB), Brussel
Pagina -429