Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
08:30
Vorstin
Hilversum
09:45
Gigant
Apeldoorn
11:15
De Pul
Uden
12:45
013
Tilburg
Bibelot
Dordrecht
Paard
Den Haag
Strand Scheveningen
Scheveningen
17:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Grenswerk
Venlo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Paardcafe
Den Haag
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:45
Vorstin
Hilversum
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Bibelot
Dordrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Bel Air Breda
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
22:30
So What!
Gouda
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:45
Metropool Enschede
Enschede
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Speeldoos
Vught
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Grenswerk
Venlo
19:00
AVL Mundo
Rotterdam
19:00
Sojo
Leuven
19:30
013
Tilburg
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Fort33
Leusden
20:00
Mezz
Breda
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Nijend 24
Anderen
P60
Amstelveen
vrijdag 07 september 2018
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
08:30
Emil Landman
Vorstin, Hilversum
09:45
Emil Landman
Gigant, Apeldoorn
11:15
Emil Landman
De Pul, Uden
12:45
Emil Landman
013, Tilburg
Emil Landman
Bibelot, Dordrecht
Emil Landman
Paard, Den Haag
Live on the Beach: Anouk
Strand Scheveningen, Scheveningen
17:15
Emil Landman
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Black City
Spirit of 66, Verviers
19:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
19:30
Alien Weaponry
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Noche Flamenca
PopEi, Eindhoven
20:00
Live at LOLA: The Stingers
LOLA050, Groningen
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
Luxor Live, Arnhem
20:00
Her Majesty
Gigant, Apeldoorn
20:00
Guus Meeuwis
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Blitzkrieg
Gebr. De Nobel, Leiden
La Pegatina
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jeffrey Foucault
Patronaat, Haarlem
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
20:00
Nora Fischer & Marnix Dorrestein
Op Zeezand, Amsterdam
20:00
Archie and the Bunkers
dB's, Utrecht
Janelle Monae
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
20:00
Music & Lights Festival
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Stephanie Struijk
Nijend 24, Anderen
20:00
Prince Tribute Band
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
No Second Chance
Café De Meister, Geleen
20:00
Emil Landman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Lanceringsfeest
Corneel, Lelystad
20:00
Cas & Gaby / Niekse
Paardcafe, Den Haag
20:15
16Down
Hedon, Zwolle
20:15
Het Begin - Urgente verhalen
Meervaart, Amsterdam
20:30
St. Tropez
Mezz, Breda
20:30
Dede Priest & Johnny Clark & The Outlaws
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Murs
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Sured
EKKO, Utrecht
20:30
Aïcha Cherif [EP release] - + The Whims of the Great Magnet
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Record Palace 30 Jaar
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bob Log III
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Rosa Ensemble - Akasha
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:45
The Eagles Legacy
Vorstin, Hilversum
20:45
Wulf
Podium Victorie, Alkmaar
The Doors in Concert
Bibelot, Dordrecht
21:00
Certain Animals
Rotown, Rotterdam
21:00
KOOP Oscar Orchestra
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Sweet Mary Jane
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Goose
Simplon, Groningen
21:00
Revel in dimes
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Roisin Dubh - Black Rose Thin Lizzy Tribute
Little Devil, Tilburg
21:30
The Harvey Blom band
Bel Air Breda, Breda
22:00
Tiny Ruins
Merleyn, Nijmegen
22:00
Male Gaze
Vera, Groningen
22:30
The Tambles release party
So What!, Gouda
23:00
HITSZONE: Hanson
Effenaar, Eindhoven
23:45
Gogbot / Noneoftheabove
Metropool Enschede, Enschede
zaterdag 08 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ton Kas - Kakmaker
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Speeldoos, Vught
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Nog Niet Naar Je Nest:David Vunk, Davy Brandts & Patski e.a.
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
18:30
Tenderfoot
Spirit of 66, Verviers
19:00
PopMonument
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
19:00
Rico & Sticks
AVL Mundo , Rotterdam
19:00
Sunswitch
Sojo, Leuven
19:30
La Pegatina
013, Tilburg
19:30
The Best of Britain
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Jonathan Wilson
Melkweg, Amsterdam
19:30
In the Woods - Tim Grimm
Fort33, Leusden
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
Mezz, Breda
20:00
Bløf (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Her Majesty
Fluor, Amersfoort
20:00
Guus Meeuwis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jolie Holland and Samantha Parton
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:00
Jolie Holland / Samantha Parton
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
De Meester, Almere
20:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Markant Uden, Uden
20:00
David Crosby
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Brak in het Park Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Hollandse Avond: Django Wagner, Frans Duijts, Peter Beense e.a.
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
David Bowie Tribute - StarMen
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
20:00
Archie and the Bunkers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Luc Houtkamp & Giorgio Occhipinti
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Free Salamander Exhibit
Duycker, Hoofddorp
20:00
Music & Lights Festival
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Suicide Kings
Café De Meister, Geleen
20:00
Club 3voor12 Noord-Holland X Haarlemse Cultuurnacht
Schuur, Haarlem
20:00
Layali Beirut Ft. Syrian Super Star Hussein El Deek
Melkweg, Amsterdam
20:00
Conspiracy of Seven
De Pit, Terneuzen
20:00
Stephanie Struijk
Nijend 24, Anderen
Robby Valentine
P60, Amstelveen