Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Doornroosje
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
De Helling
Utrecht
20:00
Cinetol
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-bus
Leiden
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
22:00
Merleyn
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
Gebr. De Nobel
Leiden
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
AFAS Live
Amsterdam
20:45
ACU
Utrecht
Vera
Groningen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Strand Scheveningen
Scheveningen
20:00
Statenzaal
Zwolle
21:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Lux
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
EKKO
Utrecht
19:00
Dokhuis Galerie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
18:00
Chassé Theater
Breda
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
20:45
Vorstin
Hilversum
08:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Vera
Groningen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
17:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Strand Scheveningen
Scheveningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:30
Spirit of 66
Verviers
22:30
So What!
Gouda
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
PopEi
Eindhoven
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Perron-3
Rosmalen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
maandag 03 september 2018
Franz Ferdinand
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 04 september 2018
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wooden Shjips
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Boris McCutcheon / The Saltlicks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Hauschka
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Reverend Peyton's Big Damn Band
Patronaat, Haarlem
Royal Wood
Paradiso, Amsterdam
Julien Baker + Becca Mancari
Paradiso, Amsterdam
Franz Ferdinand
Paard, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Parker Millsap
De Helling, Utrecht
20:00
Bungalow & Zeeland
Cinetol, Amsterdam
Feist
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 05 september 2018
17:00
Franz Ferdinand
Woodstock69, Bloemendaal
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rising Appalachia
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Royal Wood / Tiny Ruins
TivoliVredenburg, Utrecht
Kovacs
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater PePijn, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Chris Pureka
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Boris McCutcheon
Q-bus, Leiden
Death Grips
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Fresh & Onlys
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bob Log III
Paard, Den Haag
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
22:00
Archie and the Bunkers
Merleyn, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Hedon, Zwolle
Abbath
Gebr. De Nobel, Leiden
18:00
The Bluesvaccination
Den Heilige Cornelius, Roermond
19:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Parker Millsap
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Amsterdamse Popprijs Voorronde I
Cinetol, Amsterdam
20:00
Dirtroadmusicband
Burgerweeshuis, Deventer
3FM Awards
AFAS Live, Amsterdam
20:45
Gypsy Ska Orquesta
ACU, Utrecht
donderdag 06 september 2018
Skating Polly
Vera, Groningen
21:00
Boris McCutcheon
Theater Walhalla, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Indie in Town
Sugar Factory, Amsterdam
Live On The Beach: Golden Earring
Strand Scheveningen, Scheveningen
20:00
Royal Wood / Tiny Ruins
Statenzaal, Zwolle
21:30
Simplon UP: BAPTIST + Katie Koss
Simplon, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Club Pussycat, What's New? - Certain Animals, The Silverfaces
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Archie and the Bunkers
Patronaat, Haarlem
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
Patronaat, Haarlem
22:00
Bob Log III
Paradiso, Amsterdam
Janelle Monae
Paradiso, Amsterdam
20:00
La Pegatina
Paard, Den Haag
20:00
Raven
P60, Amstelveen
20:30
Sounds of Silence - Simon & Carfunkel Acoustic - Sounds of Silence
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Slam meets Songwriting
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Boris
Mezz, Breda
Reverend Peyton's Big Damn Band
Mezz, Breda
19:00
Ashley Campbell
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mr. Weazley
Luxor Live, Arnhem
20:30
Chris Pureka
Lux, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nick Mason's Saucerful Of Secrets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Royal Wood / Tiny Ruins
Hedon, Zwolle
20:30
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Waylon
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ray Fuego
EKKO, Utrecht
19:00
bFake
Dokhuis Galerie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:30
TaxiWars i.s.m. Muziekpodium Zeeland
De Spot, Middelburg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Kattendans, Bergeijk
20:00
James Walker & Youri Lentjes
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
18:00
Bo Saris
Chassé Theater, Breda
Shannon & The Clams
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Saskia Laroo Band
Anna Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 07 september 2018
20:00
Prince Tribute Band
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
20:45
The Eagles Legacy
Vorstin, Hilversum
08:30
Emil Landman
Vorstin, Hilversum
22:00
Male Gaze
Vera, Groningen
21:00
KOOP Oscar Orchestra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Emil Landman
Tolhuistuin, Amsterdam
La Pegatina
TivoliVredenburg, Utrecht
17:15
Emil Landman
TivoliVredenburg, Utrecht
Live on the Beach: Anouk
Strand Scheveningen, Scheveningen
20:30
Rosa Ensemble - Akasha
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:30
Black City
Spirit of 66, Verviers
22:30
The Tambles release party
So What!, Gouda
21:00
Goose
Simplon, Groningen
21:00
Certain Animals
Rotown, Rotterdam
21:00
Revel in dimes
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Noche Flamenca
PopEi, Eindhoven
20:45
Wulf
Podium Victorie, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Perron-3, Rosmalen
20:00
Jeffrey Foucault
Patronaat, Haarlem
20:30
Record Palace 30 Jaar
Paradiso, Amsterdam
Janelle Monae
Paradiso, Amsterdam