Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
Singer Theater
Laren
20:00
Iduna
Drachten
20:30
LOLA050
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
King's Inn
Alkmaar
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Grenswerk
Venlo
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Altstadt
Eindhoven
Het Klooster
Woerden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Hedon
Zwolle
21:00
De Peppel
Zeist
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Kulturhus
Ruurlo
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Eurotrash United
Rotterdam
21:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Annabel
Rotterdam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parktheater
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:30
So What!
Gouda
Theater De Tuin
Leusden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Hedon
Zwolle
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
dB's
Utrecht
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
V11
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Bouwkunde
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Klameare
Workum
20:00
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Dynamo
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
14:00
Silverdome
Zoetermeer
Nijend 24
Anderen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
vrijdag 12 april 2019
Marike Jager
Merleyn, Nijmegen
20:00
Lucky Fonz III
Metropool, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er
Singer Theater, Laren
20:00
Louder Than Love / Nervana
Iduna, Drachten
20:30
Live at LOLA: Svetlanas / Blind Man Death Stare / Randy Savages
LOLA050, Groningen
19:30
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lemon (NL)
King's Inn, Alkmaar
20:30
Latin Soul Connection
Metropool Enschede, Enschede
Lambchop
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Koster, Koster & Kauffman
Grenswerk, Venlo
22:15
Kong Foo Unplugged
CHV Noordkade, Veghel
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
KNARS
Altstadt, Eindhoven
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
20:00
Kd Soundsystem
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kayak
Spirit of 66, Verviers
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
20:15
Julian Sas
Hedon, Zwolle
21:00
Joy Division Undercover
De Peppel, Zeist
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Joost Zoeteman / Wolf Martini
Kulturhus, Ruurlo
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
20:15
Jennie Lena
Theater Zinin, Nijverdal
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
Janne Schra - Lalala Love
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Insomnio plays Steve Reich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Idaly
EKKO, Utrecht
21:00
HVOB
Tolhuistuin, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Hearing Dogs For Deaf People
Eurotrash United, Rotterdam
21:15
Hayseed Dixie
Luxor Live, Arnhem
20:00
Hausmagger
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Hard2get
Poppodium Volt, Sittard
HAEVN
Annabel, Rotterdam
20:00
Haas / Jon Tarifa
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Guido's Orchestra - Maestro Moments
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte
20:00
Gosto
Simplon, Groningen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
De Domijnen, Sittard
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Flip Noorman - De Big One
Parktheater, Eindhoven
Feuerengel
Bibelot, Dordrecht
20:30
EZG / Steen / Steff
Burgerweeshuis, Deventer
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
endorsed by Roadburn: Wayfarer (USA) + Entropia (POL)
Little Devil, Tilburg
20:30
ECI Jazz Club - Ft. The Ploctones, Power to the Pipo
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:30
Drunken Dolly
So What!, Gouda
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Theater De Tuin, Leusden
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
DJ DNS / DJ EZD / DJ mseize
De Helling, Utrecht
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Def Americans
Vorstin, Hilversum
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
De Microclub
Hedon, Zwolle
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
20:30
Dálava
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Cordovas
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Coppersky
dB's, Utrecht
22:00
Club Asteriks // 01
Podium Asteriks, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Camera
V11, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:00
ATEEZ
Q-Factory, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kom, Nieuwegein
Arie & Silvester - Wie?!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz
S.C.C. De Ruchte, Someren
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Bouwkunde, Deventer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. De Klameare, Workum
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Roeka - En toen ineens
Schouwburg Ogterop, Meppel
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater de Voorveghter, Hardenberg
zaterdag 13 april 2019
20:00
Zoli Band
Dynamo, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Woodstock the Story - 50th Anniversary Tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Silverdome, Zoetermeer
Will Knox
Nijend 24, Anderen
20:00
Wende Snijders
De Roma, Antwerpen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht