PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -427
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Bussel
Oosterhout
14:00
013
Tilburg
17:30
Gebr. De Nobel
Leiden
18:00
De Pul
Uden
19:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
2
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Vera
Groningen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Mixtree
Amsterdam
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kulturhus
ruurlo
20:30
King's Inn
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
1
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
20:30
BREStheater
Brielle
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Eurotrash United
Rotterdam
21:00
De Peppel
Zeist
Bibelot
Dordrecht
2
Rotown
Rotterdam
2

vrijdag 12 april 2019

Tineke Schouten - Highlights Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Chassé Theater, Breda
Kommil Foo - Oogst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Het Park, Hoorn
Johan Goossens - Vlam Posttheater, Arnhem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Janne Schra - Lalala Love Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater de Bussel, Oosterhout
14:00
Roadburn Festival 013, Tilburg
17:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35 Gebr. De Nobel, Leiden
18:00
Wende Snijders De Pul, Uden
19:00
The Bruceband - Born in the USA 35th anniversary Effenaar, Eindhoven
19:00
ATEEZ Q-Factory, Amsterdam
19:30
Letz Zep Melkweg, Amsterdam
19:30
Vaudou Game Paard, Den Haag
20:00
Gosto Simplon, Groningen
20:00
Friday Night Live Club Dauphine, Amsterdam
Foto HAEVN
HAEVN Annabel, Rotterdam
2
20:00
Night Fever Scheldetheater, Terneuzen
20:00
The Grand East Vera, Groningen
20:00
Louder Than Love / Nervana Iduna, Drachten
20:00
Guido's Orchestra - Maestro Moments Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Insomnio plays Steve Reich Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Van Horne Pop De Bosuil, Weert
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Theo Lawrence Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder De Domijnen, Sittard
20:00
De Microclub Hedon, Zwolle
20:00
Koster, Koster & Kauffman Grenswerk, Venlo
20:00
Coppersky dB's, Utrecht
20:00
Iris Penning / Van Piekeren De Kargadoor, Utrecht
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Hausmagger Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Alpha Blondy & The Solar System Melkweg, Amsterdam
20:00
Haas / Jon Tarifa Het Podium, Hoogeveen
20:00
Hard2get Poppodium Volt, Sittard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
DJ DNS / DJ EZD / DJ mseize De Helling, Utrecht
20:00
Lucky Fonz III Metropool, Hengelo
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Thor & Friends M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht Markant Uden, Uden
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The Kik Hertaalt! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Memphis Maniacs Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Rapalje / The Lasses Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Kd Soundsystem Paradiso, Amsterdam
20:00
Orange Grove Melkweg, Amsterdam
20:00
PEER De Spot, Middelburg
20:00
Maz Jobrani Meervaart, Amsterdam
20:00
The Brother Brothers TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Pharis & Jason Romero Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Philharmonie Haarlem, Haarlem
Foto Lambchop
Lambchop Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Romy Monteiro Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde Cultura, Ede
20:15
Julian Sas Hedon, Zwolle
20:15
Rob de Nijs - Niet voor het laatst Spant!, Bussum
20:15
3J'S - Heroes of Music Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a. De Maaspoort, Venlo
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Kamagurka Diligentia, Den Haag
1
20:15
Jennie Lena Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Hoftheater, Raalte
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-F*ck it De Oosterpoort, Groningen
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen De Speeldoos, Vught
20:30
Woodstock the Story - 50th Anniversary Tour Markant Uden, Uden
20:30
Latin Soul Connection Metropool Enschede, Enschede
20:30
Moya Brennan - The voice of Clannad in concert Musis, Arnhem
20:30
Flip Noorman - De Big One Parktheater, Eindhoven
20:30
EZG / Steen / Steff Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Cordovas Boerderij, Zoetermeer
20:30
Winne Paradiso, Amsterdam
20:30
Remember Kurt Cobain DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
R is for Rocket! World Space Day Party 2019 Yuri’s Night Mixtree, Amsterdam
20:30
Def Americans De Vorstin, Hilversum
20:30
Kayak Spirit of 66, Verviers
20:30
Joost Zoeteman / Wolf Martini Kulturhus, ruurlo
20:30
Lemon (NL) King's Inn, Alkmaar
20:30
Dálava Bimhuis, Amsterdam
1
20:30
Idaly EKKO, Utrecht
20:30
ECI Jazz Club - Ft. The Ploctones, Power to the Pipo ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Live at LOLA: Svetlanas / Blind Man Death Stare / Randy Savages LOLA050, Groningen
20:30
Nod Stewart & The Faces Manifesto, Hoorn
20:30
Nobody's Girl Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra BREStheater, Brielle
21:00
endorsed by Roadburn: Wayfarer (USA) + Entropia (POL) Little Devil, Tilburg
21:00
The Lucky Dube Experience Band De Flux, Zaandam
21:00
HVOB Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
KNARS Altstadt, Eindhoven
21:00
Mercy John Bibelot, Dordrecht
21:00
Camera V11, Rotterdam
21:00
Hearing Dogs For Deaf People Eurotrash United, Rotterdam
21:00
Joy Division Undercover De Peppel, Zeist
Foto Feuerengel
Feuerengel Bibelot, Dordrecht
2
Foto Pinegrove + Snow Coats
Pinegrove + Snow Coats Rotown, Rotterdam
2
Pagina -427