Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Werftheater
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:30
De Meerpaal
Dronten
19:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Pul
Uden
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Vera
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
AVL Mundo
Rotterdam
P60
Amstelveen
Het Veur Theater
Leidschendam
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Café De Meister
Geleen
19:00
Sojo
Leuven
18:30
Spirit of 66
Verviers
23:00
Cafe Oud Brabant
Oosterhout
Podium Hoge Woerd
De Meern
22:00
Hedon
Zwolle
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
13:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Café De Meister
Geleen
14:00
De Amer
Amen
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Café bij de buren
Duiven
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Paard
Den Haag
21:00
LOLA050
Groningen
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
13:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
Paard
Den Haag
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
13:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Paard
Den Haag
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
ATLAS Theater
Emmen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Het Muziekhuis
Leiden
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Reünie
Geleen
Rotown
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Theater PePijn
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Singer Theater
Laren
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Innocent
Hengelo
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
Paleis 12
Brussel
22:00
Merleyn
Nijmegen
Papenstraattheater
Zwolle
V11
Rotterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
ATLAS Theater
Emmen
zaterdag 08 september 2018
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
Mezz, Breda
20:30
Mike's Electric Mud
De Meerpaal, Dronten
19:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
20:00
Music & Lights Festival
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:30
Mystic Tribe
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Neil Diamond Memories
De Pul, Uden
00:00
Nog Niet Naar Je Nest:David Vunk, Davy Brandts & Patski e.a.
Doornroosje, Nijmegen
Oh Sees
Vera, Groningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
PopMonument
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Rico & Sticks
AVL Mundo , Rotterdam
Robby Valentine
P60, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Veur Theater, Leidschendam
21:30
Skye Wallace
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Soft Machine
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Stephanie Struijk
Nijend 24, Anderen
20:00
Suicide Kings
Café De Meister, Geleen
19:00
Sunswitch
Sojo, Leuven
18:30
Tenderfoot
Spirit of 66, Verviers
23:00
The Harvey Blom band
Cafe Oud Brabant, Oosterhout
Ton Kas - Kakmaker
Podium Hoge Woerd, De Meern
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 09 september 2018
13:00
20 jaar Melody Makers
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Blaze Bayley
Café De Meister, Geleen
14:00
Boris McCutcheon
De Amer, Amen
15:00
Chris Pureka
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
19:00
Delic
Melkweg, Amsterdam
15:00
Harald Ivangh
Café bij de buren, Duiven
14:00
Her Majesty - The Very Best Of CSNY
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Leela James
Paard, Den Haag
21:00
Live at LOLA:Los Fastidios (ITA) + Stealers
LOLA050, Groningen
18:00
LIVE: Stage Experience September 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Marian Hill
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Martin Turner's Wishbone Ash
De Bosuil, Weert
13:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
20:30
Ocean Alley
Bitterzoet, Amsterdam
16:15
Rogier Pelgrim
Gigant, Apeldoorn
Skating Polly
Paard, Den Haag
21:00
The Luther Vandross Experience
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Wood Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Vera Blue
Paradiso, Amsterdam
13:30
Vet Kindercabaret
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 10 september 2018
Amen Dunes
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Chris Pureka
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Dan Owen
Melkweg, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Floralis, Lisse
20:30
Dries Roelvink
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jared James Nichols
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Leela James
Luxor Live, Arnhem
16:00
Marcel Wierckx M&T presentatie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Toots & The Maytals
Paard, Den Haag
dinsdag 11 september 2018
19:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Amsterdamse Popprijs Voorronde III
Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
20:30
Anna Burch
EKKO, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Brent Cobb
Paradiso, Amsterdam
20:00
Camilla Blue
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Chuck Prophet
Het Muziekhuis, Leiden
16:00
Daedelus presentatie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
George Dylan
De Reünie, Geleen
Iceage
Rotown, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater PePijn, Den Haag
Leela James
Paradiso, Amsterdam
20:00
Radar: Faradays / Meis / Robin Kester
Melkweg, Amsterdam
20:00
Toots & The Maytals
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterpand Weesp, Weesp
woensdag 12 september 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Anna Burch
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Caballa de la Noche
Patronaat, Haarlem
20:30
Chuck Prophet
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Crusade Release Party
PopEi, Eindhoven
20:00
Fatai
Paradiso, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Singer Theater, Laren
20:00
Home Free
TivoliVredenburg, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
20:30
José James
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lean On Me: José James Celebrates Bill Withers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Night Demon
Innocent, Hengelo
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Reiger
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Sciencecafe
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Wood Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Spiegel, Zwolle
Toots & The Maytals
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 13 september 2018
50 Cent / G-Unit
Paleis 12, Brussel
22:00
Abdomen / Jay-Way
Merleyn, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Papenstraattheater, Zwolle
Anna Burch + The Golden Dregs
V11, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterpand Weesp, Weesp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen