Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Merkaz
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Saturnus Live Music
Scheveningen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Matrix
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Maassilo
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:15
Hoftheater
Raalte
21:00
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Museum het Valkhof
Nijmegen
14:00
Kroese
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Merksem
Merksem
00:00
Bon theater
Medemblik
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Tuin
Leusden
21:00
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
22:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
22:00
De Radstake
Heelweg
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
22:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Der Aa-theater
Groningen
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:15
Rockhal
Esch zur Alzette
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:15
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
De Cammeleur
Dongen
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
Schouwburg Theothorne
Dieren
Theater De Omval
Diemen
zaterdag 13 april 2019
20:30
Phono: Record Store Day Afterparty
EKKO, Utrecht
20:30
Lemon (NL)
Stathe, Utrecht
Fischer-Z
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lucette van den Berg
Merkaz, Utrecht
Mostly Autumn
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
The Ballet Bombs
De Pul, Uden
20:00
Everything Bush
Little Devil, Tilburg
20:00
Janne Schra
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Scott Henderson Blues Band
Het Bolwerk, Sneek
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
20:00
Haas / Jon Tarifa
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Left Eye Perspective / The Black Fall / We Are Perspectives
Saturnus Live Music, Scheveningen
21:00
Msafiri Zawose
Grounds, Rotterdam
21:00
Bamba Wassoulou Groove
Grounds, Rotterdam
Stella Donnelly
Rotown, Rotterdam
20:00
Caroline in't Veld / Yasar Saka
Matrix , Rotterdam
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Oliver Heldens + La Fuente + SKIY
Maassilo, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
OOM, like that! - Dire Straits
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Magic Numbers
De Singer, Rijkevorsel
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Hoftheater, Raalte
21:00
Crimson Alley / Panic Tape / The Plecs
P3, Purmerend
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
20:30
Focus
Groene Engel, Oss
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
23:00
Phase Fatale / Tripeo
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Merleyn, Nijmegen
20:00
Golden Hour - Muzikaal museumavontuur met Latifah en Re:freshed Orches
Museum het Valkhof, Nijmegen
14:00
Iris Penning
Kroese, Nijmegen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Merksem, Merksem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Bon theater, Medemblik
20:00
Stef Bos - Ruimte
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater De Tuin, Leusden
21:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Corneel, Lelystad
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Joy Division Undercover
Gebr. De Nobel, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Orkest van de Koninklijke Luchtmacht
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Ruben Hein
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Remember Kurt Cobain
Manifesto, Hoorn
20:30
Eek-A-Mouse
Duycker, Hoofddorp
20:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Heartland Festival 2019
Metropool, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
LIVE: Oasis, tribute by The Masterplan
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Kayak
Cacaofabriek, Helmond
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
22:00
Abba Tribute
De Lantaarn, Hellendoorn
20:00
Donnie (NL)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rene van Kooten / Renee van Wegberg / Harmonie St. Gerardus Heksenberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Remy van Kesteren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
22:00
Comrade Winston / Magistraal Soundsystem / Randomer
De Radstake, Heelweg
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
3J'S
Patronaat, Haarlem
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
John Mayall
Patronaat, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater de Kappen, Haaksbergen
22:00
Cave
Vera, Groningen
21:00
Ginger Likes / X Raiders
LOLA050, Groningen
20:30
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-F*ck it
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Idaly
Simplon, Groningen
20:00
Cordovas
Der Aa-theater, Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:15
Meute
Rockhal, Esch zur Alzette
Suffocation + Belphegor + God Dethroned
Metropool Enschede, Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
21:30
AAD the Dirthouse TOUR @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:15
Douglas Firs
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Zoli Band
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Tightropes
Altstadt, Eindhoven
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
HAEVN
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Parktheater, Eindhoven
19:30
Call It Off
Effenaar, Eindhoven
19:00
Music With Strangers
PopEi, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Disco-Train
Bibelot, Dordrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:00
Pharis & Jason Romero
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen