PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -426
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 13 apr
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Kom
Nieuwegein
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Gigant
Apeldoorn
Theater De Tuin
Leusden
1
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
De Cammeleur
Dongen
Dok6
Panningen
De Toegift
Den Hoorn
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
De Weijer
Boxmeer
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Theothorne
Dieren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Merksem
Merksem
Theater Sneek
Sneek
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Deventer Schouwburg
Deventer
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Posttheater
Arnhem
De Speeldoos
Vught
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Meenthe
Steenwijk
Theater Concordia
Haastrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Lindenberg Theater
Nijmegen
12:45
De Piek
Vlissingen
1
13:00
Gigant
Apeldoorn
14:00
Kroese
Nijmegen
14:00
013
Tilburg
14:00
Silverdome
Zoetermeer
14:00
Maassilo
Rotterdam
15:00
Gigant
Apeldoorn
Patronaat
Haarlem
2
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
18:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
PopEi
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
1
19:30
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
1
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Merkaz
Utrecht
1
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Nijend 24
Anderen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Museum het Valkhof
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Matrix
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Bel Air Breda
Breda
1
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam

zaterdag 13 april 2019

Ali B - Koorts Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Zaantheater, Zaandam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Schattelijn, Geertruidenberg
Rayen Panday - Fenomeen Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - Highlights Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Gigant, Apeldoorn
Foto Tim Knol - Lost & Found 2
Tim Knol - Lost & Found 2 Theater De Tuin, Leusden
1
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Blauwe Kei, Veghel
Arie & Silvester - Wie?! Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Cammeleur, Dongen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Dok6, Panningen
Thijs Kemperink - Bonje De Toegift, Den Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kommil Foo - Oogst Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater De Omval, Diemen
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Theater de Kappen, Haaksbergen
Alex Ploeg Ultimatum De Weijer, Boxmeer
Claudia de Breij - Nu Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry Flint, Amersfoort
Thomas Acda - Motel Theater 't Speelhuis, Helmond
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Orpheus, Apeldoorn
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Bon theater, Medemblik
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Theothorne, Dieren
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater de Purmaryn, Purmerend
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Komedie, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Bouwkunde, Deventer
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Merksem, Merksem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater Sneek, Sneek
Kiki Schippers - Waar Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theaters Tilburg, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Koornbeurs, Franeker
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam De Speeldoos, Vught
Nathalie Baartman - Breek Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar De Meenthe, Steenwijk
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Concordia, Haastrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Het leven an sich C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Patrick Laureij Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Lindenberg Theater, Nijmegen
12:45
Undercover (Rolling Stones tribute band) De Piek, Vlissingen
1
13:00
Cultuur bij je buur - Een weekend lang cultuur snuiven bij je buur Gigant, Apeldoorn
14:00
Iris Penning Kroese, Nijmegen
14:00
Roadburn Festival 013, Tilburg
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour Silverdome, Zoetermeer
14:00
Oliver Heldens + La Fuente + SKIY Maassilo, Rotterdam
15:00
Deciliters Warehouse Gigant, Apeldoorn
Foto John Mayall
John Mayall Patronaat, Haarlem
2
18:00
Kev Adams Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
18:30
Jaya The Cat Melkweg, Amsterdam
1
19:00
Music With Strangers PopEi, Eindhoven
Foto Suffocation + Belphegor + God Dethroned
Suffocation + Belphegor + God Dethroned Metropool Enschede, Enschede
1
19:30
Birds In Row Trix, Antwerpen
Foto Dean Lewis
Dean Lewis Paradiso, Amsterdam
1
19:30
Umami Melkweg, Amsterdam
19:30
Call It Off Effenaar, Eindhoven
19:30
John Paul Keith Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers Sociëteit Vereeniging, Haarlem
19:30
James TW Melkweg, Amsterdam
Foto Feuerengel
Feuerengel Hedon, Zwolle
1
20:00
Haas / Jon Tarifa Poppodium Volt, Sittard
20:00
Joy Division Undercover Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Urbanus Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Lucette van den Berg Merkaz, Utrecht
1
20:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Heartland Festival 2019 Metropool, Hengelo
20:00
OOM, like that! - Dire Straits ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Grails M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
The Grand East Fluor, Amersfoort
20:00
3J'S Patronaat, Haarlem
20:00
Pharis & Jason Romero Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Guus Meeuwis KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Stef Bos - Ruimte Schouwburg Lochem, Lochem
Foto HAEVN
HAEVN Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:00
Donnie (NL) Nieuwe Nor, Heerlen
Will Knox Nijend 24, Anderen
Fischer-Z TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Adam Naas Paradiso, Amsterdam
Foto Memphis Maniacs
Memphis Maniacs Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Golden Hour - Muzikaal museumavontuur met Latifah en Re:freshed Orches Museum het Valkhof, Nijmegen
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Wende Snijders De Roma, Antwerpen
20:00
Caroline in't Veld / Yasar Saka Matrix , Rotterdam
20:00
De Raggende Manne Paard, Den Haag
20:00
Picture Bel Air Breda, Breda
1
20:00
Orkest van de Koninklijke Luchtmacht Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Steffen Morrison / Yerry Rellum Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Janne Schra Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Drake
Drake Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Woodstock the Story - 50th Anniversary Tour Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -426