Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:45
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
DNK
Assen
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
20:15
DiamantTheater
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
00:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
00:00
Jan van Besouw
Goirle
22:00
Vera
Groningen
18:30
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
Metropool
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
18:15
Duycker
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
AINSI
Maastricht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
De Zwerver
Oostende
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater De Leest
Waalwijk
woensdag 17 april 2019
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:45
Louder Than Love / Nervana
Hedon, Zwolle
donderdag 18 april 2019
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:45
Tante Joke Karaoke Band
Paradiso, Amsterdam
22:00
Ivan & The Parazol
Paradiso, Amsterdam
20:30
Chelou
Cinetol, Amsterdam
20:30
Yazz Ahmed
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Glen Washington backed by Irie Ites Sound System
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Antibalas
Tolhuistuin, Amsterdam
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chris Ayer
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ewert and the Two Dragons
Paradiso, Amsterdam
Cherry Glazerr
Bitterzoet, Amsterdam
Monomyth
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ribattuta Musica
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:30
Keywest
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Drenge
Trix, Antwerpen
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Orpheus, Apeldoorn
21:00
The Visual / Van Common
Luxor Live, Arnhem
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
DNK, Assen
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
20:30
Pharis & Jason Romero
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Blackwave. - 'try Out'
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Australian Pink Floyd Show
Koninklijk Circus, Brussel
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Valentino
Paard, Den Haag
20:15
Nobody's Girl
DiamantTheater, Den Haag
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
The Magic Numbers
Burgerweeshuis, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
00:15
Edsilia Rombley - The piano ballads & more
Cultura, Ede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Jan van Besouw, Goirle
22:00
The damn Truth
Vera, Groningen
18:30
Hannah Williams & The Affirmations
De Oosterpoort, Groningen
Laurence Jones
Patronaat, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Will Knox
Metropool, Hengelo
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
18:15
Focus
Duycker, Hoofddorp
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:00
Moya Brennan - The Voice of Clannad in concert
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Vicious Rumors
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Novastar
Reflektor, Liège
20:00
The Sheila Divine
Muziekgieterij, Maastricht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Kom, Nieuwegein
The Naked Sweat Drips
Merleyn, Nijmegen
Sam Fender
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Cave
De Zwerver, Oostende
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
The Vintage Caravan + Black Mirrors + RRRags
Poppodium Volt, Sittard
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Night Fever
Agnietenhof, Tiel
20:00
Eric Vloeimans & Calefax
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
21:00
Hofman Live: TIAN
Hofman, Utrecht
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
De Helling, Utrecht
20:30
Bill Laurence
TivoliVredenburg, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
King King
Grenswerk, Venlo
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
20:00
7 Miles to Pittsburgh
Spirit of 66, Verviers
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk