Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Zwerver
Oostende
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Metropool
Hengelo
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Helling
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Luxor Live
Arnhem
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Merleyn
Nijmegen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Vera
Groningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
23:45
Paradiso
Amsterdam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
AINSI
Maastricht
De Domijnen
Sittard
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
C.C. Breughelzaal
Bree
Parktheater
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
Theater aan de Schie
Schiedam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Reflektor
Liège
20:15
DiamantTheater
Den Haag
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
Den heuvel
Alphen
20:00
Theater Sneek
Sneek
19:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Kennemer Theater
Beverwijk
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
Deventer Schouwburg
Deventer
Patronaat
Haarlem
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Grenswerk
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
19:30
Melkweg
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Pas
Heesch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Hofman
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Markant Uden
Uden
21:00
Hedon
Zwolle
18:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Figi Theater
Zeist
18:15
Duycker
Hoofddorp
20:00
Paradiso
Amsterdam
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Evertshuis
Bodegraven
00:15
Cultura
Ede
19:30
Trix
Antwerpen
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kattendans
Bergeijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
DNK
Assen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
woensdag 17 april 2019
20:30
All Them Witches / Swedish Death Candy
De Zwerver, Oostende
Ali B - Koorts
De Maaspoort, Venlo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 18 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
20:30
Yazz Ahmed
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Theater de Spiegel, Zwolle
Will Knox
Metropool, Hengelo
White Lies
Hedon, Zwolle
21:00
Welicoruss
Hedon, Zwolle
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
19:30
Vicious Rumors
Gebr. De Nobel, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Valentino
Paard, Den Haag
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
De Helling, Utrecht
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Jan van Besouw, Goirle
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
The Visual / Van Common
Luxor Live, Arnhem
The Vintage Caravan + Black Mirrors + RRRags
Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Sheila Divine
Muziekgieterij, Maastricht
The Naked Sweat Drips
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Magic Numbers
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
The damn Truth
Vera, Groningen
20:00
The Australian Pink Floyd Show
Koninklijk Circus, Brussel
23:45
Tante Joke Karaoke Band
Paradiso, Amsterdam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sam Fender
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
19:30
Ribattuta Musica
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Pharis & Jason Romero
C.C. Breughelzaal, Bree
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:00
Novastar
Reflektor, Liège
20:15
Nobody's Girl
DiamantTheater, Den Haag
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Night Fever
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
19:00
Moya Brennan - The Voice of Clannad in concert
Theater Kerkrade, Kerkrade
Monomyth
Melkweg, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
20:00
Louder Than Love / Nervana
De Bosuil, Weert
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
Laurence Jones
Patronaat, Haarlem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
King King
Grenswerk, Venlo
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
19:30
Keywest
Melkweg, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
22:00
Ivan & The Parazol
Paradiso, Amsterdam
21:00
Hofman Live: TIAN
Hofman, Utrecht
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
21:00
Hedon Zwaar Presents: Welicoruss (RUS)
Hedon, Zwolle
18:30
Hannah Williams & The Affirmations
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
20:30
Glen Washington backed by Irie Ites Sound System
Q-Factory, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Figi Theater, Zeist
18:15
Focus
Duycker, Hoofddorp
20:00
Ewert and the Two Dragons
Paradiso, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Eric Vloeimans & Calefax
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
00:15
Edsilia Rombley - The piano ballads & more
Cultura, Ede
19:30
Drenge
Trix, Antwerpen
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
20:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Chris Ayer
Tolhuistuin, Amsterdam
Cherry Glazerr
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Chelou
Cinetol, Amsterdam
20:00
Cave
De Zwerver, Oostende
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
DNK, Assen
20:00
Blackwave. - 'try Out'
Cactus Muziekcentrum, Brugge