Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Helling
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
013
Tilburg
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Dorpskerk Ruurlo
Ruurlo
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Savelberklooster
Heerlen
23:15
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
18:15
Bimhuis
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Amer
Amen
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Groene Engel
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
P3
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
RAI Theater
Amsterdam
19:00
Cacaofabriek
Helmond
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Gigant
Apeldoorn
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
17:00
Dynamo
Eindhoven
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
De Schakel
Reuver
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Luxor Live
Arnhem
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
17:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Weverkeshof
Nuenen
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Groene Engel
Oss
14:00
Openlucht Theater Brunssum
Brunssum
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Mezz
Breda
14:30
De Weverij
Zierikzee
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
15:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
23:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
12:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zaterdag 22 september 2018
MaYaN
De Helling, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Mr Scruff
013, Tilburg
19:30
New Cool Collective
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Nick & Simon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Panfluit- en orgelmuziek in dorpskerk Ruurlo
Dorpskerk Ruurlo, Ruurlo
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Paul de Munnik
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Popronde Heerlen 2018
Savelberklooster, Heerlen
23:15
Pro Freestyle Afterparty - hosted by HEAVN
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rick Astley
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Ruben Hein
Gebouw-T, Bergen op Zoom
18:15
Salon Joussour
Bimhuis, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Sfera Ebbasta
Melkweg, Amsterdam
20:00
Shakatak
Iduna, Drachten
00:00
Skee Mask / Zenker Brothers
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Straight No Chaser
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Superstijl
Podium 't Beest, Goes
20:00
SYMPHONIC JUNCTION: Chopin Meets The Blues
Paard, Den Haag
20:00
Tangarine
De Amer, Amen
19:30
Tankcsapda
Baroeg, Rotterdam
20:30
Tessera Ensemble
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Blues Caravan
De Bosuil, Weert
The Devil Makes Three
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Doors Alive
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Dutch Queen Tribute
De Flux, Zaandam
20:30
The Pilgrims + The Pretty Faces
Groene Engel, Oss
The Preacher Men - Blue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Three Al's
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
This Is Jackson
P3, Purmerend
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Trailer Park Boys
RAI Theater, Amsterdam
19:00
Urban Matterz - Old School Hip Hop Concert
Cacaofabriek, Helmond
Waylon
013, Tilburg
20:00
Xavier Rudd
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 23 september 2018
a balladeer
Gigant, Apeldoorn
20:15
Allman Brown
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Amanda Anne Platt
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Amyl and The Sniffers
Merleyn, Nijmegen
20:30
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bach's Brandenburgse Concert - Tim Kliphuis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bear's Den
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Candy Dulfer
Luxor Live, Arnhem
17:00
Chelsea Grin
Dynamo, Eindhoven
16:00
Death over Utrecht w/ Cardiac Arrest, Bloodphemy, Recrucide, Sadism, B
dB's, Utrecht
16:00
DVL (The Hoax & Guy Forsyth)
Q-Factory, Amsterdam
20:00
FATU XL
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Frans Pollux
De Schakel, Reuver
Garbage
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guus Meeuwis
Parktheater, Eindhoven
20:30
Hedon Zwaar Presents: Post Mortem Tour 2018
Hedon, Zwolle
20:30
Her Majesty - The very best of CSNY
Markant Uden, Uden
20:00
Het Remunjs Chooncert
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Johnny Boeve
Luxor Live, Arnhem
14:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
17:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Klezmajeur
Weverkeshof, Nuenen
15:00
Linde Staals live in POPEI
PopEi, Eindhoven
20:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
14:00
Martin Hurkens
Openlucht Theater Brunssum, Brunssum
11:00
Pieter Wispelwey
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Psychedelic Porn Crumpets (AU)
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Stoned Jesus / Mothership / Elephant Tree
Melkweg, Amsterdam
Tangarine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Devil Makes Three
De Oosterpoort, Groningen
The Doors Alive
Mezz, Breda
14:30
The Outsiders
De Weverij, Zierikzee
16:00
This Is Jackson
De Bosuil, Weert
20:00
Three Nations under one Groove
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Van Alleen Naar Zachter
Paradiso, Amsterdam
20:30
Waltzburg
Cinetol, Amsterdam
15:00
We love Disco
Ahoy, Rotterdam
20:00
Xavier Rudd
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Yung Boss Niggaz
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Yung Gravy
Melkweg, Amsterdam
maandag 24 september 2018
21:00
Amanda Anne Platt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ben Caplan
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
Burial Invocation (TUR) + Fumes of Decay
LOLA050, Groningen
20:00
ECI Live - OVERgelukkigHEID
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Gad Elmaleh
Meervaart, Amsterdam
21:00
Jim Keaveny
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
José González & The Gothenburg String Theory
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Juice WRLD
Melkweg, Amsterdam
King Princess
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Masego
Paradiso, Amsterdam
23:15
Masego (extra concert)
Paradiso, Amsterdam
20:00
Not.Your.Regular.Boy.
Paradiso, Amsterdam
20:30
OSHUN
BIRD, Rotterdam
Poppy
Bitterzoet, Amsterdam
12:30
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Theater Concordia, Enschede
20:00
The Night Game
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Story So Far
Trix, Antwerpen
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht