PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -420
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 19 apr
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
dB's
Utrecht
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Brothers
Bunnik
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
So What!
Gouda
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
De Helling
Utrecht
1
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Musis
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
De Pul
Uden
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
2
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
De Flux
Zaandam
1
21:00
Corneel
Lelystad
21:30
Little Devil
Tilburg
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
Paradiso
Amsterdam
1
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
The Box
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
za 20 apr
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arto Theater
Schoonhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Pook
Oostknollendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Swanla Theater
Zevenhuizen
Spant!
Bussum
van Beresteyn
Veendam
Energiehuis
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Warande
Turnhout
Theater Walhalla
Rotterdam
Flint
Amersfoort
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Klooster
Woerden
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater Zinin
Nijverdal
Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
14:15
Paard
Den Haag
15:00
Baroeg
Rotterdam

vrijdag 19 april 2019

20:00
Rodrigo Y Gabriela Koninklijk Circus, Brussel
20:00
YAK Altstadt, Eindhoven
20:00
Memphis Maniacs Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Beerbottle Chopsticks dB's, Utrecht
Foto Faradays / Moon Tapes / The Visual
Faradays / Moon Tapes / The Visual De Vorstin, Hilversum
1
20:00
Wibi Soerjadi TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war Perron-3, Rosmalen
20:00
Binkbeats Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes Brothers, Bunnik
20:00
Pixvae + Conjunto Papa Upa Grounds, Rotterdam
20:00
Gaye Su Akyol Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary Q-Factory, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Gerri Jäger De Perifeer, Deventer
20:00
Ewert and the Two Dragons De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Kift Poppodium Volt, Sittard
20:00
Novastar De Roma, Antwerpen
20:00
Hawser / Jesus Piece / No Turning Back So What!, Gouda
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht Theater de Schalm, Veldhoven
Romy Monteiro Theater aan de Schie, Schiedam
Foto Call It Off
Call It Off De Helling, Utrecht
1
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Diligentia, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
The Kik Hertaalt! van Beresteyn, Veendam
20:30
Kokoroko Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Clearwater Creedence Revival Manifesto, Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Zundert, Zundert
Foto Mike & The Mechanics
Mike & The Mechanics Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Miss Montreal Musis, Arnhem
20:30
Ron Gallo EKKO, Utrecht
20:30
Janne Schra - Lalala Love Chassé Theater, Breda
20:30
My Brainbox ft. Bert Heerink / Jan Akkerman De Pul, Uden
20:30
Margriet Sjoerdsma BIRD, Rotterdam
20:30
Touch of Toto Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:30
Streekvijver PopEi, Eindhoven
20:30
The Jeremy Pelt Quintet Bimhuis, Amsterdam
20:30
A Song Journey Paco Plumtrek, Almelo
20:30
TenTemPiés Paradiso, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Evil Empire Orchestra Hedon, Zwolle
20:30
Best of Stand-Up Comedy show Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Yak Altstadt, Eindhoven
21:00
New Cool Collective P60, Amstelveen
21:00
Wende Snijders Bibelot, Dordrecht
Foto Habitants
Habitants Bibelot, Dordrecht
2
21:00
Anton Goudsmit / BRUUT! De Peppel, Zeist
21:00
Yazz Ahmed TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Flavium Xinix, Nieuwendijk
21:00
Nobody's Girl Café 't Keerpunt, Spijkerboor
21:00
Bastian Steven Luxor Live, Arnhem
21:00
The Underground Youth Q-Factory, Amsterdam
21:00
Julian Sas Het Bolwerk, Sneek
Foto King King
King King De Flux, Zaandam
1
21:00
Kayak Corneel, Lelystad
21:30
White Spandex Little Devil, Tilburg
21:30
Beat Oven: Reverie & Louden (USA) + Support @ Stage Music Cafe Stage Music Cafe, Eindhoven
21:30
Chupame El Dedo Burgerweeshuis, Deventer
Foto Drenge
Drenge Paradiso, Amsterdam
1
LIVE: The Mistress of Jersey (BE) + I Found The Cure Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Frank Reyes The Box, Amsterdam
22:00
Deaf Kids / Rakta Merleyn, Nijmegen
23:00
Tahko / VNTM Gebr. De Nobel, Leiden

zaterdag 20 april 2019

Kiki Schippers - Waar Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Arto Theater, Schoonhoven
Javier Guzman - Guzmán Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kamagurka - De grenzen van Ernst Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Pook, Oostknollendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge Swanla Theater, Zevenhuizen
Emilio Guzman - Kom dan! Spant!, Bussum
Alex Roeka - En toen ineens van Beresteyn, Veendam
Fresku - Voordat het te laat is Energiehuis, Dordrecht
Patrick Laureij Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Maagd, Bergen op Zoom
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Warande, Turnhout
Nathalie Baartman - Breek Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Flint, Amersfoort
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Theater 't Speelhuis, Helmond
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cristina Branco Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas Acda - Motel Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Sneek, Sneek
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Dolf Jansen - Bijna Het Klooster, Woerden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Nesterlé, Nistelrode
Louise Korthals - Alles is er Theater Zinin, Nijverdal
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Het leven an sich Isala Theater, Capelle aan den IJssel
14:15
The Hague Metal Fest Paard, Den Haag
15:00
Veneration Of The Dead Festival Baroeg, Rotterdam
Pagina -420