Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
P3
Purmerend
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Veluvine
Nunspeet
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Manifesto
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kulturhus Holten
Holten
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
18:30
Metropool
Hengelo
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
18:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
So What!
Gouda
20:00
Podium 't Beest
Goes
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Perifeer
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:00
Brothers
Bunnik
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Kulturhus
Borne
De Maagd
Bergen op Zoom
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:30
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
19:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
22:00
The Box
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Amer
Amen
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
De Grote Kerk
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Swanla Theater
Zevenhuizen
vrijdag 19 april 2019
Dries Roelvink
P3, Purmerend
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
22:00
Deaf Kids / Rakta
Merleyn, Nijmegen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Flavium
Xinix, Nieuwendijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Binkbeats
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Kayak
Corneel, Lelystad
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
23:00
Tahko / VNTM
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Cenobites / De Kaak / G.O.D.
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Night Fever
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Clearwater Creedence Revival
Manifesto, Hoorn
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
Faradays / Moon Tapes / The Visual
Vorstin, Hilversum
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
18:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Metropool, Hengelo
LIVE: The Mistress of Jersey (BE) + I Found The Cure
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Memphis Maniacs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
18:00
Hannah Williams & The Affirmations
Patronaat, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
CYNN / Inge van Calkar
Simplon, Groningen
20:00
Live at LOLA: Overruled, Mudhead [DE] , Unfaded [DE]
LOLA050, Groningen
20:00
Ewert and the Two Dragons
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Donnie (NL)
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Donnie (NL)
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hawser / Jesus Piece / No Turning Back
So What!, Gouda
20:00
Hausmagger
Podium 't Beest, Goes
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:30
Beat Oven: Reverie & Louden (USA) + Support @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Yak
Altstadt, Eindhoven
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:00
YAK
Altstadt, Eindhoven
20:00
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Effenaar, Eindhoven
20:00
Audio Adam / Sera
Iduna, Drachten
Habitants
Bibelot, Dordrecht
21:00
Wende Snijders
Bibelot, Dordrecht
Ruben Hein
Energiehuis, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:30
Chupame El Dedo
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Gerri Jäger
De Perifeer, Deventer
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Brothers, Bunnik
20:00
Gaye Su Akyol
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rodrigo Y Gabriela
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Magic Numbers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Chassé Theater, Breda
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
21:00
Bastian Steven
Luxor Live, Arnhem
20:30
Miss Montreal
Musis, Arnhem
Laurence Jones
Luxor Live, Arnhem
19:30
Der Blutharsch and the Infinite Church of the Leading Hand
Willemeen, Arnhem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Posttheater, Arnhem
19:00
Josylvio+ FBO & LITT
Gigant, Apeldoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Drake
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Novastar
De Roma, Antwerpen
19:30
Acres / Casey / Gatherers
Trix, Antwerpen
Drenge
Paradiso, Amsterdam
22:00
Frank Reyes
The Box, Amsterdam
21:00
The Underground Youth
Q-Factory, Amsterdam
20:30
The Jeremy Pelt Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Kokoroko
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
TenTemPiés
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
19:00
2 Years To Apocalypse / Inferum
Melkweg, Amsterdam
18:30
Duman
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
New Cool Collective
P60, Amstelveen
20:00
Ernst Jansz
Anna Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Pharis & Jason Romero
De Amer, Amen
20:30
A Song Journey
Paco Plumtrek, Almelo
Paul Young
Podium Victorie, Alkmaar
Cristina Branco
De Grote Kerk, Alkmaar
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 20 april 2019
20:00
Night Fever
Theater de Spiegel, Zwolle
16:00
THESE GO TO ELEVEN FESTIVAL
Hedon, Zwolle
Delain
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Angela Groothuizen - Lueke binge
Swanla Theater, Zevenhuizen