PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -419
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 19 apr
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Griffioen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Energiehuis
Dordrecht
De Maaspoort
Venlo
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Odeon
Zwolle
18:00
Patronaat
Haarlem
18:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Metropool
Hengelo
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
De Maaspoort
Venlo
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Brothers
Bunnik
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
P3
Purmerend
20:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
So What!
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
1
3
20:00
De Amer
Amen
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Helling
Utrecht
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
De Pul
Uden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Chassé Theater
Breda
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Musis
Arnhem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Corneel
Lelystad
De Flux
Zaandam
1
21:00
Xinix
Nieuwendijk

vrijdag 19 april 2019

00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Laureij Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Claudia de Breij - Nu De Maagd, Bergen op Zoom
Dolf Jansen - Bijna Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rayen Panday - Fenomeen Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Bussel, Oosterhout
Ruben Hein Energiehuis, Dordrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst De Maaspoort, Venlo
Alex Ploeg Ultimatum Agnietenhof, Tiel
Kiki Schippers - Waar Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Odeon, Zwolle
18:00
Hannah Williams & The Affirmations Patronaat, Haarlem
18:30
Duman Melkweg, Amsterdam
18:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35 Metropool, Hengelo
18:30
RPWL Spirit of 66, Verviers
19:00
2 Years To Apocalypse / Inferum Melkweg, Amsterdam
19:00
Josylvio+ FBO & LITT Gigant, Apeldoorn
19:00
Matthäus-Passion - philharmonie zuidnederland De Maaspoort, Venlo
19:30
Acres / Casey / Gatherers Trix, Antwerpen
19:30
Der Blutharsch and the Infinite Church of the Leading Hand Willemeen, Arnhem
20:00
Night Fever De Harmonie, Leeuwarden
20:00
YAK Altstadt, Eindhoven
20:00
Memphis Maniacs Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Legendary Albums Live: Bruce Springsteen's ‘Born in the U.S.A.’ Zaantheater, Zaandam
Foto Laurence Jones
Laurence Jones Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Gaye Su Akyol Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes Brothers, Bunnik
20:00
Idaly Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Binkbeats Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Live at LOLA: Overruled, Mudhead [DE] , Unfaded [DE] LOLA050, Groningen
20:00
Wibi Soerjadi TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Faradays / Moon Tapes / The Visual
Faradays / Moon Tapes / The Visual De Vorstin, Hilversum
1
20:00
CYNN / Inge van Calkar Simplon, Groningen
20:00
Cenobites / De Kaak / G.O.D. Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dries Roelvink P3, Purmerend
20:00
Ernst Jansz Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ewert and the Two Dragons De Oosterpoort, Groningen
20:00
Beerbottle Chopsticks dB's, Utrecht
20:00
Novastar De Roma, Antwerpen
20:00
Hausmagger Podium 't Beest, Goes
20:00
Hawser / Jesus Piece / No Turning Back So What!, Gouda
20:00
Donnie (NL) De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pixvae + Conjunto Papa Upa Grounds, Rotterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
The Magic Numbers M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Nabil Aoulad Ayad Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Drake
Drake Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Gerri Jäger De Perifeer, Deventer
20:00
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse Effenaar, Eindhoven
20:00
Audio Adam / Sera Iduna, Drachten
20:00
De Kift Poppodium Volt, Sittard
20:00
Donnie (NL) De Oosterpoort, Groningen
20:00
The damn Truth De Bosuil, Weert
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary Q-Factory, Amsterdam
Foto Paul Young
Paul Young Podium Victorie, Alkmaar
1
3
20:00
Pharis & Jason Romero De Amer, Amen
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war Perron-3, Rosmalen
20:00
Rodrigo Y Gabriela Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Diligentia, Den Haag
Romy Monteiro Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
The Kik Hertaalt! van Beresteyn, Veendam
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Call It Off
Call It Off De Helling, Utrecht
1
20:30
TenTemPiés Paradiso, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Zundert, Zundert
20:30
A Song Journey Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Evil Empire Orchestra Hedon, Zwolle
20:30
My Brainbox ft. Bert Heerink / Jan Akkerman De Pul, Uden
20:30
Best of Stand-Up Comedy show Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Touch of Toto Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:30
Kokoroko Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Clearwater Creedence Revival Manifesto, Hoorn
20:30
Margriet Sjoerdsma BIRD, Rotterdam
20:30
Streekvijver PopEi, Eindhoven
20:30
The Jeremy Pelt Quintet Bimhuis, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Janne Schra - Lalala Love Chassé Theater, Breda
Foto Mike & The Mechanics
Mike & The Mechanics Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Ron Gallo EKKO, Utrecht
20:30
Miss Montreal Musis, Arnhem
21:00
Wende Snijders Bibelot, Dordrecht
21:00
The Underground Youth Q-Factory, Amsterdam
21:00
Yak Altstadt, Eindhoven
21:00
Anton Goudsmit / BRUUT! De Peppel, Zeist
21:00
Bastian Steven Luxor Live, Arnhem
21:00
Julian Sas Het Bolwerk, Sneek
21:00
Kayak Corneel, Lelystad
Foto King King
King King De Flux, Zaandam
1
21:00
Flavium Xinix, Nieuwendijk
Pagina -419