Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Alexandrium Shopping Center
Rotterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
DeLaMar
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Kantine Walhalla
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
De Amer
Amen
De Pul
Uden
Koel310
Alkmaar
CHV Noordkade
Veghel
Paradiso
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
P60
Amstelveen
De Oosterpoort
Groningen
Trix
Antwerpen
013
Tilburg
Theater De Verwachting
Ritthem
Koninklijk Circus
Brussel
Tolhuistuin
Amsterdam
Janskerk
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
TivoliVredenburg
Utrecht
LOLA050
Groningen
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spant!
Bussum
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Melkweg
Amsterdam
LantarenVenster
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
PlusEtage
Baarle-Nassau
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Kapel Bovendonk
Hoeven
Doornroosje
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Tolhuistuin
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Grand Theatre
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Melkweg
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
La Madeleine
Brussel
Kasteel De Vanenburg
Putten
Botanique
Brussel
Theater de Spiegel
Zwolle
Wilminktheater
Enschede
Q-bus
Leiden
Zuiderstrandtheater
Den Haag
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Neushoorn
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Vera
Groningen
Botanique
Brussel
Kavka
Antwerpen
Kursaal Oostende
Oostende
DeLaMar
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Paradiso
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Merleyn
Nijmegen
zondag 29 maart 2020
De Thuishaven Techno Special Weekender
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Dominic Seldis
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Enge Buren - BASTA!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Eva van Manen
Theater Bellevue, Amsterdam
Freek de Jonge
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
het terracottaleger van Keizer Qin
Alexandrium Shopping Center, Rotterdam
Hippe Gasten
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
I Muvrini
De Roma, Antwerpen
James Oesi
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Kantine Walhalla, Rotterdam
Jesse Malin
Bitterzoet, Amsterdam
Jim White
De Amer, Amen
Jimmy Rosenberg Trio
De Pul, Uden
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
JPK Band
CHV Noordkade, Veghel
Kowalski
Paradiso, Amsterdam
Lavinia Meijer
ATLAS Theater, Emmen
Lordi
P60, Amstelveen
Maarten Heijmans & band - RAMSES
De Oosterpoort, Groningen
Millionaire
Trix, Antwerpen
Nelly
013, Tilburg
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater De Verwachting, Ritthem
Paul Personne
Koninklijk Circus, Brussel
Phonetic Stories
Tolhuistuin, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Janskerk, Utrecht
Plain White T's
Melkweg, Amsterdam
Popschool concert (middag voorstelling)
Patronaat, Haarlem
Rapha Pico / The Noble Chanters
Q-Factory, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roberto Fonseca Trio
Bimhuis, Amsterdam
Salvador Sobral
Rockhal, Esch zur Alzette
Sangre De Muerdago
TivoliVredenburg, Utrecht
Skiltron
LOLA050, Groningen
Sniff 'n' The Tears
Luxor Live, Arnhem
Stef Bos - Tijd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
The Analogues
Spant!, Bussum
The Bootleg Sixties - Tribute
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Jesus And Mary Chain
Melkweg, Amsterdam
The Slow Show
LantarenVenster, Rotterdam
The Slow Show (matinee show)
LantarenVenster, Rotterdam
The Soul Preacher
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tommy Tiernan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Trio Trabant
PlusEtage, Baarle-Nassau
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Parktheater, Eindhoven
Vreemde Kostgangers
Flint, Amersfoort
Young Talent Orchestra
Kapel Bovendonk, Hoeven
maandag 30 maart 2020
Brass Against
Doornroosje, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Flint, Amersfoort
Charlotte Lawrence
Tolhuistuin, Amsterdam
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Dita von Teese
Koninklijk Circus, Brussel
Eefje De Visser
Grand Theatre, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Hatari
Melkweg, Amsterdam
Jena Friedman
Boom Chicago, Amsterdam
Joel Fafard / Dennis Ellsworth
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Kandace Springs
Paradiso, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
Mike Zito
Spirit of 66, Verviers
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
O'G3NE
AFAS Circustheater, Scheveningen
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Jesus And Mary Chain
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Slow Show
De Oosterpoort, Groningen
Tommy Tiernan
La Madeleine, Brussel
Wouter Harbers
Kasteel De Vanenburg, Putten
Ziggy Alberts
Botanique, Brussel
dinsdag 31 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Spiegel, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Annie Kinsella / Kieran Goss
Q-bus, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Brass Against
013, Tilburg
Cigarettes After Sex
TivoliVredenburg, Utrecht
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Enost / Marching Through Corpses
Neushoorn, Leeuwarden
Ensemble Combattimento
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
Frog Leap
Melkweg, Amsterdam
Gigi Masin
Melkweg, Amsterdam
Henk Poort
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
J'ai Tué Ma Mère
Vera, Groningen
Jay Som
Botanique, Brussel
Kampfar / Taake
Kavka, Antwerpen
Maceo Parker
Kursaal Oostende, Oostende
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
Millionaire
Het Depot, Leuven
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Oleta Adams
TivoliVredenburg, Utrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
DeLaMar, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Quiz'm
Luxor Live, Arnhem
René van Meurs - Hunkert
Leidse Schouwburg, Leiden
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Bolhuis
Paradiso, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater de Schalm, Veldhoven
Roos van Nijmegen voorronde 2
Merleyn, Nijmegen