Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Patronaat
Haarlem
22:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Plato Groningen
Groningen
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
So What!
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
Altstadt
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
17:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
Gasthuiskerk
Doesburg
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Mezz
Breda
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
21:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
P60
Amstelveen
21:00
De Meester
Almere
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Dorpskerk Ruurlo
Ruurlo
19:30
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
17:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
20:00
P3
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Fort33
Leusden
22:00
Corneel
Lelystad
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Cacaofabriek
Helmond
23:15
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Savelberklooster
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Café De Meister
Geleen
vrijdag 21 september 2018
21:00
The Koalaz
Patronaat, Haarlem
22:00
Jas Josland (NZ) @LOLA
LOLA050, Groningen
21:00
Ten Years Today
Vera, Groningen
20:30
De Dan Komen We Wel Naar Júllie Toer / De Wederkomst
Simplon, Groningen
20:00
Janne Schra
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Janne Schra
Plato Groningen, Groningen
21:00
shuulak
StudioGonz, Gouda
20:00
Marble Sounds
So What!, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Pand, Gorinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
Figgie
Altstadt, Eindhoven
20:30
The Dutch Queen Tribute
Effenaar, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
17:00
Jaret Reddick 'Heartache & Hilarity tour'
Dynamo, Eindhoven
20:00
Dilana
Iduna, Drachten
21:00
Chris Jagger Band
Bibelot, Dordrecht
Kiki Schippers - Waar
Gasthuiskerk, Doesburg
Herman van Veen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
The Outsiders
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
Her Majesty
Paard, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Alex Ploeg Ultimatum
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Spant!, Bussum
20:00
Rick Astley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:00
Straight No Chaser
La Madeleine, Brussel
20:00
Barrelhouse & The Juke Joints
Mezz, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Weijer, Boxmeer
Arie & Silvester - Wie?!
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Jungle By Night
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Morrissey Indeed / the obsCURE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Waltzburg
Luxor Live, Arnhem
20:15
Bot
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bob Wayne
Willemeen, Arnhem
Waylon
Gigant, Apeldoorn
21:00
Layla Chaker & Holland Baroque
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Edsart Udo de Haes / Jalal Chekara
Meervaart, Amsterdam
Darwin Deez / Soccer Mommy
Paradiso, Amsterdam
18 Miles
Melkweg, Amsterdam
Tom Grennan
Melkweg, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Battle Axe / Stallion / Steel Shock / UniVerse
P60, Amstelveen
21:00
House Classics: DJ Jean + DJ Jurgen + DJ Jose
De Meester, Almere
20:30
Gruppo Sportivo
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Kovacs
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Rowwen Heze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 22 september 2018
20:00
DEEP ft. Gary Beck
Hedon, Zwolle
20:30
Best of Foo
Boerderij, Zoetermeer
The Preacher Men - Blue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Dutch Queen Tribute
De Flux, Zaandam
20:00
The Blues Caravan
De Bosuil, Weert
20:30
Gilad Hekselman
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Paul de Munnik
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Straight No Chaser
TivoliVredenburg, Utrecht
MaYaN
De Helling, Utrecht
20:00
Rick Astley
TivoliVredenburg, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Mr Scruff
013, Tilburg
Andy McKee
013, Tilburg
20:00
Make It Jazzfestival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Waylon
013, Tilburg
19:30
New Cool Collective
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Dvl (The Hoax & Guy Forsyth)
Het Bolwerk, Sneek
20:30
AD MOSAM BaRock: Concert & Jam
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Panfluit- en orgelmuziek in dorpskerk Ruurlo
Dorpskerk Ruurlo, Ruurlo
19:30
Tankcsapda
Baroeg, Rotterdam
Broederliefde
Ahoy, Rotterdam
17:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
C.C. De Kei, Reusel
20:00
This Is Jackson
P3, Purmerend
20:30
The Pilgrims + The Pretty Faces
Groene Engel, Oss
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Afrika Museum @ Merleyn
Merleyn, Nijmegen
Brotherhood presents: Boef
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Elephant Tree / Mothership / Stoned Jesus
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Skee Mask / Zenker Brothers
Doornroosje, Nijmegen
19:30
In the Woods - Kevin Welch
Fort33, Leusden
22:00
Dance Classics: Ben Liebrand - 21+
Corneel, Lelystad
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jazzalike
Metropool, Hengelo
20:00
Candy Dulfer
Metropool, Hengelo
22:00
LIVE: Permanent (IT), a tribute to Joy Division
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Urban Matterz - Old School Hip Hop Concert
Cacaofabriek, Helmond
23:15
Pro Freestyle Afterparty - hosted by HEAVN
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Popronde Heerlen 2018
Savelberklooster, Heerlen
20:00
Kid Creole & The Coconuts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Ilse DeLange
Patronaat, Haarlem
21:00
Live at LOLA: Raw Medicine
LOLA050, Groningen
Amyl and The Sniffers
Vera, Groningen
20:00
Honey Bucket / Woolen Men
Vera, Groningen
20:00
Kevin
Simplon, Groningen
20:00
The Doors Alive
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Superstijl
Podium 't Beest, Goes
20:00
Ithilien
Café De Meister, Geleen