Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vorstin
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Manifesto
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
P3
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
Agnietenhof
Tiel
21:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Pul
Uden
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
00:00
Schouwburg Venray
Venray
18:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Bosuil
Weert
De Flux
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
17:00
Koel310
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
The Box
Amsterdam
Cafe de Ruimte
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
De Kattendans
Bergeijk
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
vrijdag 19 april 2019
Faradays / Moon Tapes / The Visual
Vorstin, Hilversum
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Clearwater Creedence Revival
Manifesto, Hoorn
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Night Fever
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
23:00
Tahko / VNTM
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Cenobites / De Kaak / G.O.D.
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Kayak
Corneel, Lelystad
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Binkbeats
Muziekgieterij, Maastricht
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Flavium
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Deaf Kids / Rakta
Merleyn, Nijmegen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
Dries Roelvink
P3, Purmerend
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
BIRD, Rotterdam
20:00
Pixvae + Conjunto Papa Upa
Grounds, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Romy Monteiro
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
De Kift
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Julian Sas
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Nobody's Girl
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
21:30
White Spandex
Little Devil, Tilburg
20:00
Idaly
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
My Brainbox ft. Bert Heerink / Jan Akkerman
De Pul, Uden
21:00
Yazz Ahmed
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ron Gallo
EKKO, Utrecht
Call It Off
De Helling, Utrecht
20:00
Beerbottle Chopsticks
dB's, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wibi Soerjadi
TivoliVredenburg, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
The Kik Hertaalt!
van Beresteyn, Veendam
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Matthäus-Passion - philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Schouwburg Venray, Venray
18:30
RPWL
Spirit of 66, Verviers
20:30
Touch of Toto
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
The damn Truth
De Bosuil, Weert
King King
De Flux, Zaandam
20:00
Legendary Albums Live: Bruce Springsteen's ‘Born in the U.S.A.’
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
21:00
Anton Goudsmit / BRUUT!
De Peppel, Zeist
Mike & The Mechanics
Boerderij, Zoetermeer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Evil Empire Orchestra
Hedon, Zwolle
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 20 april 2019
20:30
The Kik Hertaalt!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
The Hillbilly Moonshiners
Podium Victorie, Alkmaar
17:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
20:00
Celt-n-Folk XVII: Rapalje
De Meester, Almere
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
De Raggende Manne
Fluor, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
20:30
Janneke de Bijl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Diabolica Sonis presents: Septicflesh + Krisiun + Incite + When Reason
P60, Amstelveen
Incite / Krisiun / Septicflesh / When Reasons Collapse
P60, Amstelveen
22:00
Outlet Drift
Paradiso, Amsterdam
21:00
The damn Truth
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Frank Blueka
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Stuff. / Andy Moor / Geri Jäger
Bimhuis, Amsterdam
Soap&Skin
Tolhuistuin, Amsterdam
R. Kelly
The Box, Amsterdam
A.M. Sam
Cafe de Ruimte, Amsterdam
20:00
Apparat
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Deborah Witteveen / Dirk Hooglandt / Marianne Selleger / Naomi Sato /
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Odelion
Paradiso, Amsterdam
20:00
William Tyler
Tolhuistuin, Amsterdam
Nick & Simon
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Nordic Delight Festival
Melkweg, Amsterdam
17:00
Shalamar Reloaded Featuring Jody Watley
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Drake
Sportpaleis, Antwerpen
The Sheila Divine
Trix, Antwerpen
19:30
Black Mirrors / The Vintage Caravan
Trix, Antwerpen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Musis, Arnhem
Dries Roelvink
Luxor Live, Arnhem
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Kattendans, Bergeijk
22:00
Superstijl
Gebouw-T, Bergen op Zoom