PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -418
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 21 sep
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Gasthuiskerk
Doesburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Willem
Papendrecht
Ahoy
Rotterdam
De Weijer
Boxmeer
1
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Gigant
Apeldoorn
Spant!
Bussum
Theater De Leest
Waalwijk
1
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Wilminktheater
Enschede
12:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
17:00
Plato Groningen
Groningen
17:00
Dynamo
Eindhoven
1
Ahoy
Rotterdam
18:00
La Madeleine
Brussel
19:00
P60
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
2
1
Paard
Den Haag
2
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
So What!
Gouda
Werftheater
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Pul
Uden
1
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
1
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Luxor Live
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
2
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Effenaar
Eindhoven
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Simplon
Groningen
Metropool
Hengelo
1
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
1
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
De Meester
Almere
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
1
21:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
StudioGonz
Gouda
21:30
Hedon
Zwolle
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
LOLA050
Groningen
22:15
CHV Noordkade
Veghel
TivoliVredenburg
Utrecht
1
za 22 sep
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Bouwkunde
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater PePijn
Den Haag
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Werftheater
Utrecht
BREStheater
Brielle

vrijdag 21 september 2018

Arie & Silvester - Wie?! Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kiki Schippers - Waar Gasthuiskerk, Doesburg
Alex Ploeg Ultimatum Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Kaasfabriek , Wormer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater De Willem, Papendrecht
Foto Samantha Steenwijk
Samantha Steenwijk Ahoy, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Weijer, Boxmeer
1
Louise Korthals - Alles is er Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman van Veen Deventer Schouwburg, Deventer
Waylon Gigant, Apeldoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Spant!, Bussum
Foto Claudia de Breij - Nu
Claudia de Breij - Nu Theater De Leest, Waalwijk
1
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Peter Pannekoek - Later was alles beter Wilminktheater, Enschede
12:30
Laurens de Boer St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
17:00
Janne Schra Plato Groningen, Groningen
17:00
Jaret Reddick 'Heartache & Hilarity tour' Dynamo, Eindhoven
1
Foto Sterren van Holland
Sterren van Holland Ahoy, Rotterdam
18:00
Straight No Chaser La Madeleine, Brussel
19:00
Battle Axe / Stallion / Steel Shock / UniVerse P60, Amstelveen
Foto Tom Grennan
Tom Grennan Melkweg, Amsterdam
2
1
Foto Her Majesty
Her Majesty Paard, Den Haag
2
Boef TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dilana Iduna, Drachten
20:00
Popronde Leeuwarden Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Make It Jazzfestival Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan De Vorstin, Hilversum
20:00
Marble Sounds So What!, Gouda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Werftheater, Utrecht
20:00
90’s Takeover Duycker, Hoofddorp
20:00
Bob Wayne Willemeen, Arnhem
20:00
Barrelhouse & The Juke Joints Mezz, Breda
20:00
Arcane Roots + All Points North De Pul, Uden
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parktheater, Eindhoven
20:00
Janne Schra De Oosterpoort, Groningen
20:00
KingFisher Sky / Playgrounded De Flux, Zaandam
20:00
Patat Met: PEER + Silent War + Electric Company De Vorstin, Hilversum
20:00
Rick Astley Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Outsiders Muziekcafé Tam Tam, Deurne
20:00
Trinity Corneel, Lelystad
20:00
This Is Jackson Duycker, Hoofddorp
20:00
Madensuyu Muziekgieterij, Maastricht
Foto Darwin Deez / Soccer Mommy
Darwin Deez / Soccer Mommy Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Aart Strootman Theaters Tilburg, Tilburg
Foto 18 Miles
18 Miles Melkweg, Amsterdam
1
20:15
Prince Tribute Band Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Bot Luxor Live, Arnhem
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Doornroosje, Nijmegen
2
20:30
Jungle By Night Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
The Dutch Queen Tribute Effenaar, Eindhoven
1
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Edsart Udo de Haes / Jalal Chekara Meervaart, Amsterdam
20:30
Michael Nau EKKO, Utrecht
20:30
Gruppo Sportivo Podium Victorie, Alkmaar
20:30
A tribute to Chaka Khan Boerderij, Zoetermeer
20:30
De Dan Komen We Wel Naar Júllie Toer / De Wederkomst Simplon, Groningen
Foto a balladeer
a balladeer Metropool, Hengelo
1
20:30
Rowwen Heze Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance Grenswerk, Venlo
20:30
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Ten Years Today Vera, Groningen
1
21:00
The Koalaz Patronaat, Haarlem
21:00
House Classics: DJ Jean + DJ Jurgen + DJ Jose De Meester, Almere
21:00
The Crooked EP release Het Bolwerk, Sneek
21:00
Theo Lawrence & The Hearts Rotown, Rotterdam
Foto Figgie
Figgie Altstadt, Eindhoven
1
21:00
Layla Chaker & Holland Baroque Bimhuis, Amsterdam
21:00
Waltzburg Luxor Live, Arnhem
21:00
Chris Jagger Band Bibelot, Dordrecht
21:00
Permanent (IT, Joy Division tribute) Little Devil, Tilburg
21:00
Morrissey Indeed / the obsCURE Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Meena Cryle & The Chris Fillmore Band De Bosuil, Weert
21:00
THE PENSKE FILE + WOLVES & WOLVES & WOLVES & WOLVES Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Kovacs Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
shuulak StudioGonz, Gouda
21:30
Delic Hedon, Zwolle
22:00
'Kleurenblind' ft. Abstract Division - Dennis Hewing (DE) + ThoTh & Jo Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Dark Boutique Poppodium Volt, Sittard
22:00
Jas Josland (NZ) @LOLA LOLA050, Groningen
22:15
Djangus CHV Noordkade, Veghel
Foto Dollkraut / Jennifer Cardini / Job Sifre
Dollkraut / Jennifer Cardini / Job Sifre TivoliVredenburg, Utrecht
1

zaterdag 22 september 2018

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Bouwkunde, Deventer
Sara Kroos - Zonder Verdoving Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ton Kas - Kakmaker TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Podium Hoge Woerd, De Meern
Alex Ploeg Ultimatum Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Skee Mask / Zenker Brothers Doornroosje, Nijmegen
Herman van Veen Deventer Schouwburg, Deventer
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 De Kunstgreep, Oostzaan
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Bellevue, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Chassé Theater, Breda
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij Cultuurcentrum GO, Leerdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Werftheater, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er BREStheater, Brielle
Pagina -418