PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -418
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 19 apr
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Brothers
Bunnik
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
So What!
Gouda
Podium Victorie
Alkmaar
1
3
20:00
Simplon
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
P3
Purmerend
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Amer
Amen
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Helling
Utrecht
1
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Manifesto
Hoorn
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Pul
Uden
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
2
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Altstadt
Eindhoven
De Flux
Zaandam
1
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Little Devil
Tilburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
The Box
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
za 20 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Zinin
Nijverdal

vrijdag 19 april 2019

20:00
Donnie (NL) De Oosterpoort, Groningen
Foto Faradays / Moon Tapes / The Visual
Faradays / Moon Tapes / The Visual De Vorstin, Hilversum
1
20:00
The damn Truth De Bosuil, Weert
20:00
Donnie (NL) De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nabil Aoulad Ayad Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
YAK Altstadt, Eindhoven
20:00
Wibi Soerjadi TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cenobites / De Kaak / G.O.D. Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes Brothers, Bunnik
20:00
Pixvae + Conjunto Papa Upa Grounds, Rotterdam
20:00
Live at LOLA: Overruled, Mudhead [DE] , Unfaded [DE] LOLA050, Groningen
20:00
Binkbeats Muziekgieterij, Maastricht
20:00
De Kift Poppodium Volt, Sittard
20:00
Hawser / Jesus Piece / No Turning Back So What!, Gouda
Foto Paul Young
Paul Young Podium Victorie, Alkmaar
1
3
20:00
CYNN / Inge van Calkar Simplon, Groningen
Foto Drake
Drake Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war Perron-3, Rosmalen
20:00
Rodrigo Y Gabriela Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ernst Jansz Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Night Fever De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Idaly Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Legendary Albums Live: Bruce Springsteen's ‘Born in the U.S.A.’ Zaantheater, Zaandam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse Effenaar, Eindhoven
20:00
Memphis Maniacs Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dries Roelvink P3, Purmerend
20:00
Novastar De Roma, Antwerpen
20:00
Beerbottle Chopsticks dB's, Utrecht
20:00
Gerri Jäger De Perifeer, Deventer
20:00
Hausmagger Podium 't Beest, Goes
20:00
Gaye Su Akyol Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ewert and the Two Dragons De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pharis & Jason Romero De Amer, Amen
20:00
The Magic Numbers M.C. Cactus, Sint-Andries
Foto Laurence Jones
Laurence Jones Luxor Live, Arnhem
1
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary Q-Factory, Amsterdam
20:00
Audio Adam / Sera Iduna, Drachten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Diligentia, Den Haag
Romy Monteiro Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
The Kik Hertaalt! van Beresteyn, Veendam
Foto Call It Off
Call It Off De Helling, Utrecht
1
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Evil Empire Orchestra Hedon, Zwolle
20:30
Touch of Toto Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:30
Streekvijver PopEi, Eindhoven
20:30
Best of Stand-Up Comedy show Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma BIRD, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Zundert, Zundert
20:30
Miss Montreal Musis, Arnhem
20:30
Janne Schra - Lalala Love Chassé Theater, Breda
20:30
The Jeremy Pelt Quintet Bimhuis, Amsterdam
20:30
Clearwater Creedence Revival Manifesto, Hoorn
Foto Mike & The Mechanics
Mike & The Mechanics Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
A Song Journey Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Ron Gallo EKKO, Utrecht
20:30
TenTemPiés Paradiso, Amsterdam
20:30
Kokoroko Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
My Brainbox ft. Bert Heerink / Jan Akkerman De Pul, Uden
21:00
Anton Goudsmit / BRUUT! De Peppel, Zeist
21:00
New Cool Collective P60, Amstelveen
21:00
Flavium Xinix, Nieuwendijk
21:00
Kayak Corneel, Lelystad
21:00
Bastian Steven Luxor Live, Arnhem
21:00
Wende Snijders Bibelot, Dordrecht
Foto Habitants
Habitants Bibelot, Dordrecht
2
21:00
Yazz Ahmed TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Julian Sas Het Bolwerk, Sneek
21:00
Yak Altstadt, Eindhoven
Foto King King
King King De Flux, Zaandam
1
21:00
The Underground Youth Q-Factory, Amsterdam
21:00
Nobody's Girl Café 't Keerpunt, Spijkerboor
21:30
Beat Oven: Reverie & Louden (USA) + Support @ Stage Music Cafe Stage Music Cafe, Eindhoven
21:30
Chupame El Dedo Burgerweeshuis, Deventer
21:30
White Spandex Little Devil, Tilburg
22:00
Deaf Kids / Rakta Merleyn, Nijmegen
22:00
Frank Reyes The Box, Amsterdam
Foto Drenge
Drenge Paradiso, Amsterdam
1
LIVE: The Mistress of Jersey (BE) + I Found The Cure Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Tahko / VNTM Gebr. De Nobel, Leiden

zaterdag 20 april 2019

Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Flint, Amersfoort
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Theater 't Speelhuis, Helmond
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Nesterlé, Nistelrode
Kamagurka - De grenzen van Ernst Schouwburg de Lawei, Drachten
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kiki Schippers - Waar Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Guzmán Schouwburg Het Park, Hoorn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Arto Theater, Schoonhoven
Louise Korthals - Alles is er Theater Zinin, Nijverdal
Pagina -418