Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Amer
Amen
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:45
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Duif
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Weijer
Boxmeer
20:00
Mezz
Breda
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
BREStheater
Brielle
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Rietveld Theater
Delft
00:00
De Molenberg
Delfzijl
22:00
Paard
Den Haag
21:30
De Paap
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
De Bliksem
Den Helder
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater De Omval
Diemen
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
00:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Cultura
Ede
Effenaar
Eindhoven
18:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
21:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
18:00
Duycker
Hoofddorp
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podium 36
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Brebl
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Groene Engel
Oss
Dok6
Panningen
Theater De Winsinghhof
Roden
vrijdag 05 oktober 2018
21:00
Popronde Den Bosch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
22:00
New Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Forever Amy
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Joris Linssen & Caramba
De Meester, Almere
20:00
Yorick van Norden
De Amer, Amen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
22:00
Kllo
Paradiso, Amsterdam
20:30
Benjamin Herman's Bughouse
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Electric Company
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mexican Surf / Tony Clifton
Pacific Parc, Amsterdam
20:00
Bagdad Tales: Naseer Shamma live in concert Ud festival
Meervaart, Amsterdam
20:00
Geertruida Presenteert: Abdomen + Those Foreign Kids + Luca Torelli
Sugar Factory, Amsterdam
HAEVN
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Q-Factory, Amsterdam
Naaz
Paradiso, Amsterdam
Damien Jurado
De Duif, Amsterdam
20:00
Whitney a tribute by Glennis Grace
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Ross From Friends
Melkweg, Amsterdam
My Baby
Melkweg, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jason Derulo
Lotto Arena, Antwerpen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
Zwart Licht
Luxor Live, Arnhem
The Mighty Diamonds
Luxor Live, Arnhem
20:00
Charly Luske - The Story of George Michael
Musis, Arnhem
20:15
Bert Heerink & Old Friends
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Fleddy Melculy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
20:00
Rondé
Mezz, Breda
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Chassé Theater, Breda
00:00
Iris Hond - Bewogen
BREStheater, Brielle
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
22:00
Aftershow Vive la Fete – Neon Electronics
Paard, Den Haag
21:30
Fishbank
De Paap, Den Haag
20:00
Vive La Fete
Paard, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Shirma sings Aretha - A Tribute
Theater de Kampanje, Den Helder
Slow Crush
De Bliksem, Den Helder
20:30
KNARS
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater De Omval, Diemen
21:00
Her Majesty
Bibelot, Dordrecht
20:00
TDI presents: The Hazzah / Waltzburg / Yasmine
Bibelot, Dordrecht
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
20:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
Yung Internet
Effenaar, Eindhoven
18:30
Canshaker Pi / Get Jealous / GOODCOOPER|BADCOOPER / Pip Blom
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Tysondog
Café De Meister, Geleen
20:00
Bettie Serveert / Maple
So What!, Gouda
20:00
Guus Meeuwis
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Live at LOLA: Handsome Johnny
LOLA050, Groningen
21:00
La Luz
Vera, Groningen
20:00
Ongehoord
Simplon, Groningen
20:00
Winne + support
Simplon, Groningen
20:00
Di-rect
Patronaat, Haarlem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Blind Sight
Nieuwe Nor, Heerlen
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Catwise / POM / Teletubers
Metropool, Hengelo
20:30
Daniel Lohues
Metropool, Hengelo
21:30
Hollandse Avond ft. Wolter Kroes
Vorstin, Hilversum
20:30
Magnacult
Vorstin, Hilversum
20:00
Maan
Vorstin, Hilversum
18:00
Mr. Boogie Woogie
Duycker, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Tangarine
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:00
Peter Koelewijn en zijn Rockets
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Donnerwetter
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Gruppo Sportivo
Neushoorn, Leeuwarden
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
Crippled Black Phoenix
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
Dreadzone
Merleyn, Nijmegen
20:45
Ares
Doornroosje, Nijmegen
20:30
De Raad van Toezicht
Brebl, Nijmegen
Jett Rebel
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Zinin, Nijverdal
18:00
Jacques Brel Hommage
Kursaal Oostende, Oostende
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Vals Licht
Groene Engel, Oss
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden