Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Annabel
Rotterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Brebl
Nijmegen
00:00
BREStheater
Brielle
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. 't Gasthoes
Horst
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
Café De Meister
Geleen
00:00
Chassé Theater
Breda
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultura
Ede
20:00
De Amer
Amen
De Bliksem
Den Helder
De Duif
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
De Helling
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meester
Almere
00:00
De Molenberg
Delfzijl
21:30
De Paap
Den Haag
20:00
De Pul
Uden
De Weijer
Boxmeer
Dok6
Panningen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Postkantoor
Bovenkarspel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
18:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Mezz
Breda
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Podium 36
Leeuwarden
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Rietveld Theater
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 05 oktober 2018
22:00
2manydjs
013, Tilburg
Tim Akkerman sings The Boss
013, Tilburg
20:00
Whitney a tribute by Glennis Grace
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Agora Theater Druten, Druten
Boef
Annabel, Rotterdam
20:15
Bert Heerink & Old Friends
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Her Majesty
Bibelot, Dordrecht
20:00
TDI presents: The Hazzah / Waltzburg / Yasmine
Bibelot, Dordrecht
20:30
Benjamin Herman's Bughouse
Bimhuis, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Leif de Leeuw Band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
De Raad van Toezicht
Brebl, Nijmegen
00:00
Iris Hond - Bewogen
BREStheater, Brielle
20:30
KNARS
Burgerweeshuis, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Tysondog
Café De Meister, Geleen
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Chassé Theater, Breda
22:15
The Mule Stompers
CHV Noordkade, Veghel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
20:00
Yorick van Norden
De Amer, Amen
Slow Crush
De Bliksem, Den Helder
Damien Jurado
De Duif, Amsterdam
20:00
De Kift
De Flux, Zaandam
LIOR
De Helling, Utrecht
20:30
Van Piekeren / Vic Willems
De Kargadoor, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
20:00
Joris Linssen & Caramba
De Meester, Almere
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
21:30
Fishbank
De Paap, Den Haag
20:00
Steve Rothery Productions presents:A Collection of Musical Curiosities
De Pul, Uden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
20:45
Ares
Doornroosje, Nijmegen
Jett Rebel
Doornroosje, Nijmegen
18:00
Mr. Boogie Woogie
Duycker, Hoofddorp
20:00
Gare du Nord - Sex 'n Jazz forever
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Yung Internet
Effenaar, Eindhoven
Fleddy Melculy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Crippled Black Phoenix
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Guus Meeuwis
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Claw Boys Claw
Grenswerk, Venlo
20:30
Vals Licht
Groene Engel, Oss
20:30
Marco Santos & Friends UNITED #5
Grounds, Rotterdam
20:00
Kevin
Hall Of Fame, Tilburg
a balladeer
Hedon, Zwolle
21:00
Lotta Sophie try-out
Het Bolwerk, Sneek
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Herman van Veen - Vanavond
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
HAEVN
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
THE ANIMALS + ANEMONE
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
18:00
Jacques Brel Hommage
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
JW Roy
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Def Americans
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at LOLA: Handsome Johnny
LOLA050, Groningen
20:00
Jason Derulo
Lotto Arena, Antwerpen
Zwart Licht
Luxor Live, Arnhem
The Mighty Diamonds
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bagdad Tales: Naseer Shamma live in concert Ud festival
Meervaart, Amsterdam
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ross From Friends
Melkweg, Amsterdam
My Baby
Melkweg, Amsterdam
22:00
Dreadzone
Merleyn, Nijmegen
21:00
Catwise / POM / Teletubers
Metropool, Hengelo
20:30
Daniel Lohues
Metropool, Hengelo
18:30
Canshaker Pi / Get Jealous / GOODCOOPER|BADCOOPER / Pip Blom
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Rondé
Mezz, Breda
20:30
Adam Barnes
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Charly Luske - The Story of George Michael
Musis, Arnhem
20:00
Gruppo Sportivo
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Blind Sight
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Donnerwetter
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Aftershow Vive la Fete – Neon Electronics
Paard, Den Haag
20:00
Vive La Fete
Paard, Den Haag
20:00
Mexican Surf / Tony Clifton
Pacific Parc, Amsterdam
22:00
Kllo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Electric Company
Paradiso, Amsterdam
Naaz
Paradiso, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Di-rect
Patronaat, Haarlem
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
22:00
New Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
Forever Amy
Podium Victorie, Alkmaar
Rowwen Heze
Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Q-Factory, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten