Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Luxor Live
Arnhem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Effenaar
Eindhoven
Cultura
Ede
20:00
De Amer
Amen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Paard
Den Haag
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Café De Meister
Geleen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Orpheus
Apeldoorn
013
Tilburg
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Luxor Live
Arnhem
21:30
V11
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Pul
Uden
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Agora Theater Druten
Druten
De Bliksem
Den Helder
00:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Rietveld Theater
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Dok6
Panningen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Simplon
Groningen
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
LOLA050
Groningen
De Helling
Utrecht
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
Vera
Groningen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
De Weijer
Boxmeer
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Meester
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
23:45
Melkweg
Amsterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Winsinghhof
Roden
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
BREStheater
Brielle
21:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Bibelot
Dordrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Podium Victorie
Alkmaar
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
De Paap
Den Haag
vrijdag 05 oktober 2018
Zwart Licht
Luxor Live, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Yung Internet
Effenaar, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
20:00
Yorick van Norden
De Amer, Amen
20:00
Winne + support
Simplon, Groningen
20:00
Whitney a tribute by Glennis Grace
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Vive La Fete
Paard, Den Haag
20:30
Van Piekeren / Vic Willems
De Kargadoor, Utrecht
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Vals Licht
Groene Engel, Oss
20:00
Tysondog
Café De Meister, Geleen
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
Tim Akkerman sings The Boss
013, Tilburg
22:15
The Mule Stompers
CHV Noordkade, Veghel
The Mighty Diamonds
Luxor Live, Arnhem
21:30
The Kryng + The Heck
V11, Rotterdam
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Q-Factory, Amsterdam
21:00
THE ANIMALS + ANEMONE
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
TDI presents: The Hazzah / Waltzburg / Yasmine
Bibelot, Dordrecht
20:30
Tangarine
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Steve Rothery Productions presents:A Collection of Musical Curiosities
De Pul, Uden
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Agora Theater Druten, Druten
Slow Crush
De Bliksem, Den Helder
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Shirma sings Aretha - A Tribute
Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rowwen Heze
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Ross From Friends
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rondé
Mezz, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Prince Tribute Band
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Popronde Den Bosch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Peter Koelewijn en zijn Rockets
Theater Kerkrade, Kerkrade
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Ongehoord
Simplon, Groningen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
22:00
New Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
Naaz
Paradiso, Amsterdam
My Baby
Melkweg, Amsterdam
18:00
Mr. Boogie Woogie
Duycker, Hoofddorp
20:00
Mexican Surf / Tony Clifton
Pacific Parc, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
Mathilde Santing - Renaissance
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Marco Santos & Friends UNITED #5
Grounds, Rotterdam
20:30
Magnacult
Vorstin, Hilversum
20:00
Maan
Vorstin, Hilversum
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Lotta Sophie try-out
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Live at LOLA: Handsome Johnny
LOLA050, Groningen
LIOR
De Helling, Utrecht
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater De Omval, Diemen
20:30
Leif de Leeuw Band
Boerderij, Zoetermeer
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
La Luz
Vera, Groningen
20:30
KNARS
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Kllo
Paradiso, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Kevin
Hall Of Fame, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
20:00
JW Roy
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Joris Linssen & Caramba
De Meester, Almere
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jett Rebel
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jason Derulo
Lotto Arena, Antwerpen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
18:00
Jacques Brel Hommage
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
Iris Hond - Bewogen
BREStheater, Brielle
21:30
Hollandse Avond ft. Wolter Kroes
Vorstin, Hilversum
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Zinin, Nijverdal
Herman van Veen - Vanavond
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Her Majesty
Bibelot, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
HAEVN
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Gruppo Sportivo
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Geertruida Presenteert: Abdomen + Those Foreign Kids + Luca Torelli
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gare du Nord - Sex 'n Jazz forever
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Forever Amy
Podium Victorie, Alkmaar
Fleddy Melculy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
Fishbank
De Paap, Den Haag