PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -414
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 20 apr
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
De Meester
Almere
Luxor Live
Arnhem
Cafe de Ruimte
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
2
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Sportpaleis
Antwerpen
The Box
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
1
Patronaat
Haarlem
2
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TrompTheater
Leeuwarden
Ziggo Dome
Amsterdam
2
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:00
Café de Noot
Hoogland
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Pul
Uden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
EKKO
Utrecht
1
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Boerderij
Zoetermeer
1
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Little Devil
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
Bibelot
Dordrecht
1
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:30
De Flux
Zaandam
21:30
Café De Branding
Katwijk
22:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
zo 21 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Dok6
Panningen
14:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Cobblestone
Oldenzaal
16:00
Waalse Kerk
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
De Vorstin
Hilversum
16:00
Groene Engel
Oss
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
1
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam

zaterdag 20 april 2019

20:00
Paul Young Metropool, Hengelo
20:00
SX Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Hannah Williams & The Affirmations Grenswerk, Venlo
20:00
Celt-n-Folk XVII: Rapalje De Meester, Almere
Dries Roelvink Luxor Live, Arnhem
A.M. Sam Cafe de Ruimte, Amsterdam
Foto White Lies
White Lies De Oosterpoort, Groningen
2
20:00
Best of Stand-Up Comedy show Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
De Raggende Manne Fluor, Amersfoort
20:00
Godflesh Het Bolwerk, Sneek
20:00
Orange Grove Simplon, Groningen
20:00
Bazart Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Drake
Drake Sportpaleis, Antwerpen
R. Kelly The Box, Amsterdam
Foto Sam Fender
Sam Fender TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
Beerbottle Chopsticks release party dB's, Utrecht
20:00
Nabil Aoulad Ayad Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Zaantheater, Zaandam
20:00
Guido Weijers ECI Cultuurfabriek, Roermond
1
Foto Hausmagger
Hausmagger Patronaat, Haarlem
2
20:00
Night Fever Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Vincent Corjanus TrompTheater, Leeuwarden
Foto Nick & Simon
Nick & Simon Ziggo Dome, Amsterdam
2
Foto Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:00
The Danny Giles Band Café de Noot, Hoogland
20:00
Gruppo Sportivo Iduna, Drachten
20:00
Brandstof Live: Eelke Bibelot, Dordrecht
20:00
Apparat Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Amanda Rheaume De Bosuil, Weert
20:00
Ron Gallo M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! De Meenthe, Steenwijk
20:00
Deborah Witteveen / Dirk Hooglandt / Marianne Selleger / Naomi Sato / Waalse Kerk, Amsterdam
20:00
Ultimate Eagles Metropool, Hengelo
20:00
Vicious Rumours De Pul, Uden
20:00
Odelion Paradiso, Amsterdam
20:00
William Tyler Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Kattendans, Bergeijk
20:15
The Magic Numbers De Helling, Utrecht
20:15
3J'S - Heroes of Music Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Silent Comedy - Try-out Diligentia, Den Haag
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen Ledeltheater, Oostburg
Romy Monteiro Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Christian Fennesz Cacaofabriek, Helmond
20:30
BanDeville - The Music Of Willy Deville Cacaofabriek, Helmond
20:30
The Visual / Van Common Simplon, Groningen
20:30
Tim Knol - Lost & Found 2 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Nora Fischer & Marnix Dorrestein De Oosterpoort, Groningen
20:30
Stuff. / Andy Moor / Geri Jäger Bimhuis, Amsterdam
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Musis, Arnhem
Foto Ewert and the Two Dragons
Ewert and the Two Dragons EKKO, Utrecht
1
20:30
Paul Young Metropool Enschede, Enschede
Foto Delain
Delain Boerderij, Zoetermeer
1
Foto Soap&Skin
Soap&Skin Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Frank Blueka Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35 De Spot, Middelburg
20:30
Farstreet Little Devil, Tilburg
20:30
Alice Phoebe Lou TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
New Cool Collective Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
The Kik Hertaalt! Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
The Hillbilly Moonshiners Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Underground Youth De Zwerver, Oostende
20:30
Janneke de Bijl Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
The Kings Parade Paard, Den Haag
21:00
Judith Hill De Vorstin, Hilversum
21:00
Ultimate Eagles Metropool Enschede, Enschede
21:00
Johnny Dowd De Peppel, Zeist
21:00
Michael Feuerstack / The Fire Harvest Metropool Enschede, Enschede
21:00
Pene Corrida / X Raiders Bibelot, Dordrecht
21:00
The damn Truth Q-Factory, Amsterdam
21:00
It It Anita C.C. Cayen, Enkhuizen
Foto Laurence Jones
Laurence Jones Bibelot, Dordrecht
1
21:30
Oriens @ Stage Music Cafe Stage Music Cafe, Eindhoven
21:30
Joy Division Undercover De Flux, Zaandam
21:30
Sweet Mary Jane Café De Branding, Katwijk
22:00
Superstijl Gebouw T, Bergen op Zoom
22:00
Outlet Drift Paradiso, Amsterdam
22:00
LIVE: Rocktopussy, Classic Rock Covers Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Grooverider / Matrix / The Prototypes Doornroosje, Nijmegen
23:00
Be Charm'D / Nosa / Odin Merleyn, Nijmegen
23:00
Hot Stuff Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Disorder Gebr. De Nobel, Leiden

zondag 21 april 2019

Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Dok6, Panningen
14:00
Cristina Branco Paradiso, Amsterdam
15:00
Sylvia Aimee PopEi, Eindhoven
15:30
Pharis & Jason Romero Cobblestone, Oldenzaal
16:00
Hans Vandenburg Waalse Kerk, Amsterdam
16:00
Mega Soiree Marocaine TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Veldman Brothers De Vorstin, Hilversum
16:00
Yasgur Groene Engel, Oss
16:00
Lage Lund TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Heir Gigant, Apeldoorn
1
17:00
Nobody's Girl Taverne De Waag, Haarlem
18:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Connie Constance Melkweg, Amsterdam
19:00
Reggaeville Easter Special Melkweg, Amsterdam
Pagina -414