PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -413
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 01 mei
Schouwburg Hengelo
Hengelo
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Spant!
Bussum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Odeon
Zwolle
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
3
1
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
1
19:30
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
3
1
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paard
Den Haag
2
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Vera
Groningen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
ACU
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 02 mei
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maaspoort
Venlo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Figi Theater
Zeist
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
18:00
Spirit of 66
Verviers
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen

woensdag 01 mei 2019

Richard Groenendijk - Om Alles! Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kommil Foo - Oogst ATLAS Theater, Emmen
Theo Nijland - En de rest is onzin Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?! De Domijnen, Sittard
Tineke Schouten - Highlights Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Blauwe Kei, Veghel
Freek de Jonge - De Suppoost Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Mythe, Goes
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Odeon, Zwolle
18:00
John Scofield Quartet TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Mark Guiliana's Beat Music Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
19:30
Dave Hause & The Mermaid Paradiso, Amsterdam
3
1
Foto Alan Parsons Live Project
Alan Parsons Live Project Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
1
19:30
Big Wild Trix, Antwerpen
Foto Monster Truck
Monster Truck Melkweg, Amsterdam
3
1
19:30
X Ambassadors Paradiso, Amsterdam
19:30
Jack Savoretti Melkweg, Amsterdam
Foto Battle Beast
Battle Beast Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU De Meenthe, Steenwijk
20:00
Craig David TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tourist LeMC Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Picturebooks Melkweg, Amsterdam
20:00
Gretchen Peters LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Joe Bonamassa Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Calefax & Eric Vloeimans - Dido & Aeneazz Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Novastar
Novastar Paard, Den Haag
2
20:00
PYN Patronaat, Haarlem
20:00
Wouter Hamel Paard, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Jan van Besouw, Goirle
20:15
Stef Bos - Ruimte Theater Aan de Slinger, Houten
Romy Monteiro Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Thomas Acda De Maaspoort, Venlo
20:15
Javier Guzman - Guzmán Diligentia, Den Haag
20:30
Nitai Hershkovits Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
altopalo Cinetol, Amsterdam
20:30
The Delines Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Duncan Laurence Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Ruben Hein Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Paceshifters / Wallace Vanborn Vera, Groningen
20:30
Mercy John Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Giant Rooks Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk BREStheater, Brielle
20:30
Alfie Boe DeLaMar, Amsterdam
21:00
Tio Gringo Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Nilüfer Yanya ACU, Utrecht
Foto Brutus
Brutus Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Shortparis Merleyn, Nijmegen

donderdag 02 mei 2019

Theo Nijland - En de rest is onzin Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Parktheater, Eindhoven
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater De Willem, Papendrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater De Veste, Delft
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Maaspoort, Venlo
Freek de Jonge - De Suppoost KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar Theater de Schalm, Veldhoven
Thomas Acda - Motel Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Het leven an sich Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Om Alles! Figi Theater, Zeist
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er Fulcotheater, IJsselstein
Alex Roeka - En toen ineens Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
18:00
Pat McManus Spirit of 66, Verviers
19:00
WOLKEN Melkweg, Amsterdam
19:00
Devour / Once I Cry / One Night Stand / Winds of Promise Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Muyayo Rif Melkweg, Amsterdam
19:30
Stoned Jesus + The Great Machine Baroeg, Rotterdam
19:30
Tusky Dynamo, Eindhoven
20:00
Gosto Paradox, Tilburg
20:00
Barshasketh (NZ) Little Devil, Tilburg
20:00
Fil Bo Riva Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
James Hersey Paradiso, Amsterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jelle Paulusma Paard, Den Haag
20:00
Night Fever Zaantheater, Zaandam
20:00
Live at LOLA: Fleurs Du Mal (ITA)+support LOLA050, Groningen
20:00
Habitants Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Tomatito Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Feng Suave Altstadt, Eindhoven
20:00
Avishai Cohen Quartet De Oosterpoort, Groningen
Pagina -413